Gönderen Konu: 2012 AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI (BİRLEŞİK KONULAR)  (Okunma sayısı 20216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sozen
  • Ziyaretçi
2012 1nci dönem Sınav suresince desteğini ,
emeğini,çalışmalarını  esirgemeyen ,sorularımıza elinden gelen yardımı yapan
tüm dostlara  teşekkür ederim. havada görüşmek uzere..

Sevgi ve saygıyla kalın.
Gününüz Aydin Olsun.

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=2690.0
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2012, 11:59:04 Gönderen: TA3CY »

muzikaan
  • Ziyaretçi
SINAVDA NELER OLDU? & SONUÇLAR
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2012, 18:38:56 »
Evet arkadaşlar uzun süre çalışmalarımızın sonucu bugün sınava girdik. Salonlarda yaşananları, sonuçları, ve sonraki dönemlerde sınava girecek olan arkadaşlara ışık tutmak amaçlı buradan paylaşalım istedim. Önce ben başlayayım;

Denizli'de gerçekleştirilen sınavdan notlar;

• Sınav giriş belgeleri sınavdan 45 dk önce dağıtılmaya başlandı.
  • 89 kişi sınava girdi
  • Sınav 14:10 gibi başladı.
  • A/B sınıfı için sınava girenler için 2 farklı kitapçık dağıtıldı
  • C sınıfı için tek kitapçık dağıtıldı
  • Gözetmen sınav sonuçlarının akşam saatlerinde açıklanacağını söyledi.
  • A/B sınıfı için sınava girenler sıra numaralarında tek rakamlara
  • C Sınıfı için sınava girenler çift numaralar oturtuldu
  • Denizli'de Paraşüt derneği üyeleri 40 kişiyle C Sınıfı için sınava girdi.
  • Benim bulunduğum salonda gözetmen son yarım saat daha esnek ve anlayışlı davrandı.
  • Diğer salonlardaki gözetmenlerin daha sert ve agresif olduğu konusunda konuşuldu.
  • Sınav öncesinde Amatörler sınav salonunu ziyaret etti ve sınav sonrası sınavdan çıkanların aklına kalan soruları yanıtladı.
  • Güzel Arkadaşlıklar edinildi telefon numaraları alındı ve havada görüşmek üzere vedalaşıldı.
Bunlar benim aklımda kalanlar. Sınav sonucunu da umarım gün içinde buradan duyururuz. Sizinkileri de yazmayı unutmayın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2R

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 6
  • İsim Soyisim: İsmail Altınova
Ynt: amator telsizcilik sınavi
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2012, 18:43:09 »
hayırlısı olsun bakalım inşallah tum arkadaşlar başarılı olmuşlardır.
TA2AIA

Çevrimdışı aktas20

• Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • TA4AAR
  • İsim Soyisim: ramazan aktaş
Ynt: SINAVDA NELER OLDU? & SONUÇLAR
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2012, 18:46:13 »
KARDEŞİM DEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM BENDE GİRDİM DENİZLİDE SALON 3 ALLAHTAN BİZİM GÖZETMEN OKADAR KATI DEĞİLDİ SINAV SONUCUNU MERAKLA BEKLİYORUM..

TB8TAT
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2012, 21:21:30 »
bu gun yapılan sınavlar hakkında sonucu alıncaya kadar yorum yok.ancak kıyı emnıyetı genel mudurlugu telsız ışletme mudurlugu gazıantepte gorev alan komısyon  uyelerıne teşekkurlerımı sunuyorum gayet kıbar ve cıddı personel den oluşmuş.tabı gazıantepte sınava gırdıgım ıcın bu komısyon uyelerıne teşekkur edıyorum. ayrıca sonuc herkese hayırlı ve ugurlu olsun

harmy_tr
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2012, 21:54:26 »
Bu gün bende Denizlide sınava girenlerdenim ( Salon 2 ). Bilgi bankasındaki 390 adet soruya çalıştıktan sonra sınavda çıkan 50 soru gayet kolay geldi. Denizlide de " kıyı emnıyetı genel mudurlugu telsız ışletme mudurlugu gazıantepte gorev alan komısyon  uyelerıne teşekkurlerımı sunuyorum gayet kıbar ve cıddı personel den oluşmuş " lar idi. Bende ilk sınav heyecanı ile biraz sınav öncesi sohbet imkanı yakaladım kendileri ile.

Sınav sonuçları açıklansada bu arada merakta bitse artık, diyerek herkese 73'ler...

alpatug.varol
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2012, 22:39:44 »
Bende İzmir'de girdim fakat A/B sınıfına da C sınıfına da tek kitapçık dağattılar..

Gayet eğlenceli bir sınavdı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bakalım sonuçlar ne olacak..

Çevrimdışı TA3TT

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 4
  • İsim Soyisim: OrhanCengizK
« Yanıtla #7 : 10 Haziran 2012, 22:53:08 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende İzmir'de girdim fakat A/B sınıfına da C sınıfına da tek kitapçık dağattılar..

Gayet eğlenceli bir sınavdı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bakalım sonuçlar ne olacak..

Alpatuğ bey, bende izmirde sınava girdim,
siz kaç nolu sınıfta sınava girdiniz? ben 1 nolu sınıfta idim?

Barış Sevin2
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 10 Haziran 2012, 23:52:00 »
Bugün bende Yeşilköy'de Salon-1'de sınava giren, giriş belgesinin numarasını söylediğimde, üzerinde apoletler bulunan denizci fotoğraflı kişiyi konuşurlarken, yani kısmen beni bahsederlerken bu sizmisiniz dediler... Biz general filan zannettik diye bir latife olmuştu...

Sınava ben açıkça söyliyeyim çok fazla bir bilgi ile katılmadım... Mantıksal değerleri göz önünde bulundurarak, vede Denizcilikten gelen, Fizik Coğrafya ve Sözel sorularda gayet güzel geçti... Ben 40 dakikada kağıdı teslim ettim... Ama sonradan gözetlediğimde, insanlar adeta kopya çekmeye başlamışlardı... Açıkçası bir belge alamazsam, hakkımın yenileceğini düşünüyorum. Radyo Amatörü olamasam bile, Denizcilikten alıcağım telsiz zabiti ile yola devam ederim diye düşünüyorum. Bu işi hobi amaçlı edinmek istediğimden başvurdum... Açıkçası benim A-B-C'nin bir önemi yok.

Sınav salonunda kendimi mecliste zannettim... Radyo Amatörü adayı olmaktanda bi nevi gurur duydum... Bazı A-Sınıfı Radyo Amatörleri, destek amaçlı arkadaşlarına pozitif bakış amaçlı ziyarette bulundular... Kendilerine saygılarımı iletiyorum... Bol şanslar, sabırla bekliyoruz.

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #9 : 10 Haziran 2012, 23:54:03 »
Tatlı heyacanlar bunlar ....Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İyi olur işallah

TB4PCC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2012, 00:49:02 »
bu heyecanın içine edecek adamlar cıkmazsa iyi heyecanlar haklısın yucel abi, bende adana'da girdim sınava inşaallah a gelicek bakalım.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ayhan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2012, 00:52:11 »
 Bende Bursa'da  girdim  gayet güzel geçti inşallah A alırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TB4PCC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2012, 00:56:57 »
ayhan kardeşim bu heyecanınızı inşaallah kaybetmezsiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2012, 01:13:13 »
Merhaba,

bugün yapılan sınavda salon 1'de hemen önümde oturan ve kopya çeken, kağıt değiştiren arkadaşı kınıyorum. Zaten ismen de tanıyorum, bir ara şikayet etmeyi düşündüm ancak hangisi doğrusu olur karar veremeyip boş verdim.

Umarım herkes başarılı olmuştur, sonuçlar yarın açıklanacak deniliyor.

73

TB4PCC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2012, 01:59:50 »
Sevgili Tb2Poz O tur seyler her sınavda yapılıyor . ama hos gormeniz gerek , 55 yasındaki adam'da snava giriyor  . bugun oldugu gibi 12 yasında kardeşimizde , her sey makul o sınavda o yuzden. boşverin , sizde gerekirse kopya cekin gitsin..

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI 04 11 2012

Başlatan TA2MR

5 Yanıt
6257 Gösterim
Son İleti 28 Kasım 2012, 11:56:38
Gönderen: TA2ANA
xx
2012 YILI 1.DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV MERKEZLERİ AÇIKLANMIŞTIR

Başlatan TA3ATA

4 Yanıt