Gönderen Konu: 10 Haziran 2012'de olacak sınava girecekler  (Okunma sayısı 4872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arda3231
  • Ziyaretçi
10 Haziran 2012'de olacak sınava girecekler
« : 09 Haziran 2012, 19:15:15 »
Merhaba ben siteye yeni üye oldum vede yarın inşallah sınava gireceğim benim gibi yarın sınava girecek varsa bu başlık altında konuşalım veya daha önceden girmiş olan tecrübeli kişilerden sınavın püf noktalarını öğrenelim ne tür sorular gelecek ben yarınki sınav için 400 soruyuda ezberledim fakat hala unuttuğum 20-25 soru var .

Not:Bu arada yarınki sınav için giriş belgem hala elime ulaşmadı sınav yerine gittiğimde kimliğim yeterli olurmu sınava girmek için yoksa giriş belgesi şart mı?

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=2685.0

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
Ynt: 10 Haziran 2012'de olacak sınava girecekler
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2012, 19:39:46 »
arda merhaba yenı bır baslık açmanıza gerek yoktu zaten bu konu hakkında forumda yazışmalar devam edıyor madem açmışsınız zararı yok bu lınkten hangı salonda gırıcenı sorgulaya bılırısın Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gördugum kadarıyla soruların çogunu ezberlemmişsinız zaten kazanamama gıbı bır durumunuz görunmuyor kurşun kalmenın sılgını hazırla gırıs belgesı gelmıyor zaten cep telefonuna mesaj gelmış olması lazımdı ...kımlıgıne gırebılırısn şimdiden başarılar bende ıstanbulda olucam orda gırıcem sınava

arda3231
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2012, 19:46:00 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
arda merhaba yenı bır baslık açmanıza gerek yoktu zaten bu konu hakkında forumda yazışmalar devam edıyor madem açmışsınız zararı yok bu lınkten hangı salonda gırıcenı sorgulaya bılırısın Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gördugum kadarıyla soruların çogunu ezberlemmişsinız zaten kazanamama gıbı bır durumunuz görunmuyor kurşun kalmenın sılgını hazırla gırıs belgesı gelmıyor zaten cep telefonuna mesaj gelmış olması lazımdı ...kımlıgıne gırebılırısn şimdiden başarılar bende ıstanbulda olucam orda gırıcem sınava
Öncelikle yeni bir konu açtığım için kusura bakmayın bir sonraki mesajlarımda ve konularımda buna dikkat edeceğim ayriyetten sınava antalyada gireceğim benim tek takıldığım yer teknik sorularda 170 soru içinden belli başlı zor sorular var ezberlenecek gibide değil bu zor sorular soruluyormu sınavda yoksa genellikle kolay sorular mı çıkıyor?

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
« Yanıtla #3 : 09 Haziran 2012, 20:05:37 »
arda benımde senden farklı bır yanım yok aynı dert bende terknıkten ezberlenmıycek soruları cok çalıstım ben 6v aydır bu işin üsütndeyim hedefım A lısansı almak ama ualştıgım nokta  senınle aynı zaten 50 soru soruyorlar 38 tanesıne dogru cevap verdımı A lısansını aldın demek ezberleyemedıgmız sorularda cıkabılır bılmem ama en azından sala ya tutarsa hesabı acelle etme gaza gelıp bunları ben ezberledım dıyerek hızlı yapma zaten 1 saat sure var sonuna kadar kullan yoksa yanlış yapma ıhtımalın var çunku ben cok denendım kendımı aşırı guvenle hızlı bır sekılde kendımı test ettım dogru bıldıklerımı bıle yanlıs yaptıgım oldu

Çevrimdışı TA2R

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 6
  • İsim Soyisim: İsmail Altınova
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2012, 00:11:47 »
hepinizin ALLAH yardımcısı olsun umarım istediğiniz şekilde başarılı olursunuz.
TA2AIA

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
4 Kasım 2012 De Sınava Girecekler..

Başlatan TA2ILN

1 Yanıt
2323 Gösterim
Son İleti 02 Kasım 2012, 14:09:37
Gönderen: daredevil
xx
10 Haziran 2012 sınavından aklımda kalanlar....

Başlatan TA5AO

1 Yanıt
5162 Gösterim
Son İleti 10 Haziran 2012, 18:26:09
Gönderen: TA2ARS
exclamation
İSTANBUL' DA SINAVA GİRECEKLER!

Başlatan TA2NL

30 Yanıt
17791 Gösterim
Son İleti 07 Mart 2015, 20:40:41
Gönderen: TA4ZG