Gönderen Konu: DENİZLİ'DE SINAVA GİRECEK OLANLAR...  (Okunma sayısı 5604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muzikaan
  • Ziyaretçi
DENİZLİ'DE SINAVA GİRECEK OLANLAR...
« : 06 Haziran 2012, 18:04:01 »
Herkese Merhabalar. 10 Haziranda Denizli'de yapılacak olan sınava girecek olan kişiler ve amatör olan abilerimizle müsait olmaları durumunda sınavdan bir kaç saat önce sınava yakın bir yerlede (Denizliyi ben pek bilmem) oturup çay kahve içebilir ve sohbet edebileceğimizi düşünüyorum.

Denizli'de sınava girecek arkadaşlar ve Denizlideki Amatörler bu başlık altından cevap verirlerse sınavdan 1-2 gün önce belirlenen yerde toplanabiliriz.

Saygılarımla...

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=2675.0

Çevrimdışı TA2R

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 6
  • İsim Soyisim: İsmail Altınova
Ynt: DENİZLİ'DE SINAVA GİRECEK OLANLAR...
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2012, 00:55:13 »
hepinize başarılar dilerim evet böyle bir  ortamlar kaynaşmak ve tanışmak için çok iyi oluyor sınav öncesi heyecanı azaltır.
TA2AIA

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2012, 17:17:06 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Herkese Merhabalar. 10 Haziranda Denizli'de yapılacak olan sınava girecek olan kişiler ve amatör olan abilerimizle müsait olmaları durumunda sınavdan bir kaç saat önce sınava yakın bir yerlede (Denizliyi ben pek bilmem) oturup çay kahve içebilir ve sohbet edebileceğimizi düşünüyorum.

Denizli'de sınava girecek arkadaşlar ve Denizlideki Amatörler bu başlık altından cevap verirlerse sınavdan 1-2 gün önce belirlenen yerde toplanabiliriz.

Saygılarımla...

Aracılığınız ile Denizli'ye ve oradaki amatör arkadaşlara selam olsun. Dilerim başarılı bir sınav olur da Denizli'de de aktiviteler yoğunlaşır. Bir arkadaşım vardı bir türlü giremedi artık seneye girecek sanırım.

Başarılar, saygılar

73

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2012, 22:24:33 »
Aydın, Denizli ve Muğla üçgeninde amatörlüğü arttırmak gerekiyor gerçekten. Ayrıca yaz döneminde lisansımı aldıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesinde Radyo Amatörlüğü Topluluğunu Kuracağız. Amacımız bu hobiyi daha fazla kişiye ulaştırmak ve etkinlikleri çoğaltmak...

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2012, 22:43:22 »
Aydın, Denizli ve Muğla üçgeninde amatörlüğü arttırmak gerekiyor gerçekten. Ayrıca yaz döneminde lisansımı aldıktan sonra Adnan Menderes Üniversitesinde Radyo Amatörlüğü Topluluğunu Kuracağız. Amacımız bu hobiyi daha fazla kişiye ulaştırmak ve etkinlikleri çoğaltmak...

öncelikle size hedeflemiş olduğunuz bu yolda başarılar diliyor, yaptığınız veya yapacağınız çalışmalar dolayısı ile şimdiden tebrik ediyorum. bu uğurda bizim de elimizden birşey gelirse haber edin. güzel olur hem geliriz oralara da bir çay içeriz kapımız olur frekanslarımız dolu olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

73

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2012, 23:21:11 »
Çok sağolun hocam. Çalışmalarımızı burada siz büyüklerimiz ile paylaşarak sizlerinde deneyimlerinden faydalanırken aynı zamanda sizler gibi güzel dostlar da edinmiş olacağız. Çay işine gelince; Semaverlerimizi şimdiden hazırladık bekliyoruz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

73

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2012, 23:47:38 »
Çok sağolun hocam. Çalışmalarımızı burada siz büyüklerimiz ile paylaşarak sizlerinde deneyimlerinden faydalanırken aynı zamanda sizler gibi güzel dostlar da edinmiş olacağız. Çay işine gelince; Semaverlerimizi şimdiden hazırladık bekliyoruz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

73

Selam hocam, estafurullah büyüklük küçüklük yok burada hepimiz amatörüz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap semaverleriniz hiç soğumasın diyelim, en kısa sürede görüşmek duyuşmak ümidi ile.

73

kuru153
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2012, 16:14:21 »
Merhaba;
Nihayet işi gücü ayarlayıp ayağımıza kadar gelen bu fırsatı değerlendirip sınava gireceğim.
Açıkçası burada doğa sporlarını profesyonel bir şekilde yapan, yaygınlaştıran ve organize eden, PADES'in ve Neşe Hanım'ın hakkını teslim etmem gerek!
Sağolsunlar sınav öncesi üç günlük bir eğitim programı da organize etti ama ona katılmak nasip olmadı.
İnşallah başarılı olur ve sitede sizlerle de bunu paylaşırım.
Bu arada çıkmış sorulardan biriyle ilgili yardım rica ediyorum.
Eşdeğer direnç hesabı yapılırken seri ve paralel bağlı dirençler için hesaplamayı biliyorum.
Ama kegm sitesinde c sınıfı teknik soruları olarak yer alan pdf dosyasında 73. sırada bir soru var.
Onun içinden çıkamadım. Çözüm yolunu danışmak istiyorum.
Şu anda mobilden yazdığım için ekleyemedim ama ilk fırsatta  resim eklemeye çalışacağım.

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2012, 13:07:09 »
Sınava 1 gun kaldı ve "SINAV ÖNCESİ BULUŞMA" fikrine kimseden yanıt gelmedi. Sanırım ya konuyu göremediler ya da kimse buluşmak istemiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2012, 17:00:14 »
Sınava 1 gun kaldı ve "SINAV ÖNCESİ BULUŞMA" fikrine kimseden yanıt gelmedi. Sanırım ya konuyu göremediler ya da kimse buluşmak istemiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sen ne yaptın sınavı hocam, açıkla artık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu arada illere göre başarı oranına baktığımızda Denizli'nin maşallahı var.

Adana % 65.97
Ankara % 87.76
Antalya % 72.72
Artvin % 62.33
Bursa % 61.72
Denizli % 91.02
Diyarbakır % 86.79
Gaziantep % 92.70
İstanbul %75.33
İzmir % 70.50
Kocaeli % 73.40
Kütahya % 60.86
Trabzon % 78.57

Gaziantep ve Denizli en yüksek başarım oranını sağlamış durumda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2012, 17:04:16 »
88 Puanla A Sınıfı Almaya Hak kazandım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2012, 17:11:17 »
88 Puanla A Sınıfı Almaya Hak kazandım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hadi gözün aydın, hayırlı uğurlu olsun. Bol bol sağlıklı qso'lar yapman dileklerimle, 73 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
Kars'ta Sınava Girecek Olanlar

Başlatan TA2IGT

2 Yanıt
2164 Gösterim
Son İleti 27 Mayıs 2013, 19:13:35
Gönderen: TA2IGT
xx
SINAVA GİRECEK ARKADAŞLARIN DIKKATİNE

Başlatan TA3E

39 Yanıt
14520 Gösterim
Son İleti 03 Ekim 2018, 16:22:16
Gönderen: TA2NC
xx
OSMANİYE BÖLGESİNDE SINAVA GİRECEK OLAN ARKADAŞLAR (4.12.11)

Başlatan TB5BEI

0 Yanıt
3402 Gösterim
Son İleti 01 Aralık 2011, 14:17:09
Gönderen: TB5BEI
xx
Denizli-İzmir arası nasıl konuşabilirim

Başlatan cagilsz

6 Yanıt
3102 Gösterim
Son İleti 02 Eylül 2012, 22:25:55
Gönderen: cagilsz