Gönderen Konu: ÖĞRENCİLERE BELGE ALIMINDA İNDİRİM VAR MI?  (Okunma sayısı 3423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muzikaan
  • Ziyaretçi
ÖĞRENCİLERE BELGE ALIMINDA İNDİRİM VAR MI?
« : 11 Haziran 2012, 19:59:26 »
Herkese Merhabalar. 10 Hazirandaki sınavda 88 Puan Alarak A Sınıfı belge almaya hak kazandım. Gerekli Belgeleri hazırladım ve KEGM tarafından VakıfBankA 50 TL Borçlandırıldım. Fakat "AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV VE BELGELENDİRME YÖNETMELİĞİ"nde şöyle bir ibare var;

Kod: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Amatör telsizcilik belgesini düzenleme ve yenileme ücreti
          MADDE 21 – (1) Belge almak ya da yenilemek isteyenlerden Yönetim Kurulunca belirlenen belge düzenleme veya yenileme ücreti alınır.
(2) Belge düzenleme ve yenileme ücretlerinde Yönetim Kurulu kararı ile öğrenci ve engelliler için %50’ye kadar indirim yapılabilir.*
 (3) Şehit eş ve çocukları ile gazi, eş ve çocukları belge düzenleme ve yenileme ücretlerinden muaftır.*

Buradan anlaşılan bu indirim Yönetim Kurulu Kararına bağlı. Bu dönem böyle bir karar var mıdır?
KEGM'i aradım fakat saat uygun olmadığından pek sağlıklı bilgi alamadım. Yarın gün içinde yine arayacağım o zamana kadarda bilgi olanlar buradan yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=2699.0

muzikaan
  • Ziyaretçi
Ynt: ÖĞRENCİLERE BELGE ALIMINDA İNDİRİM VAR MI?
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2012, 20:55:36 »
Not: Bu arada hem öğrenci hem engelliyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap %100 indirimi hakettim mi ne?

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2012, 20:56:23 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Herkese Merhabalar. 10 Hazirandaki sınavda 88 Puan Alarak A Sınıfı belge almaya hak kazandım. Gerekli Belgeleri hazırladım ve KEGM tarafından VakıfBankA 50 TL Borçlandırıldım. Fakat "AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV VE BELGELENDİRME YÖNETMELİĞİ"nde şöyle bir ibare var;

Kod: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Amatör telsizcilik belgesini düzenleme ve yenileme ücreti
          MADDE 21 – (1) Belge almak ya da yenilemek isteyenlerden Yönetim Kurulunca belirlenen belge düzenleme veya yenileme ücreti alınır.
(2) Belge düzenleme ve yenileme ücretlerinde Yönetim Kurulu kararı ile öğrenci ve engelliler için %50’ye kadar indirim yapılabilir.*
 (3) Şehit eş ve çocukları ile gazi, eş ve çocukları belge düzenleme ve yenileme ücretlerinden muaftır.*

Buradan anlaşılan bu indirim Yönetim Kurulu Kararına bağlı. Bu dönem böyle bir karar var mıdır?
KEGM'i aradım fakat saat uygun olmadığından pek sağlıklı bilgi alamadım. Yarın gün içinde yine arayacağım o zamana kadarda bilgi olanlar buradan yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Merhaba,

sanırım öğrencisin, öğrenim belgen veya öğrenci kimliğin ile başvurursan %50 indirimle kartını alabilirsin ancak bunun için öncelikle KEGM arayıp 50TL borçlandırıldı isen bunu değiştirmelerini talep etmelisin. Ardından kart ücretini öder kimliğine kavuşursun.

73

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2012, 20:57:09 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Not: Bu arada hem öğrenci hem engelliyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap %100 indirimi hakettim mi ne?

Sadece birinden yararlanabilirsin diye biliyorum. KEGM arayıp bilgi al ayrıca borçlandırmanı değiştir.

73

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2012, 23:29:30 »
Teşekkürler Yarın Sabah Arayarak Bunu talep edeceğim

muzikaan
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2012, 18:08:04 »
Tüm Öğrenci arkadaşlara duyrulur. Bugün sabah KEGM ile görüştük Sınav başvurusunu öğrenci olarak yapanlar 25 TL olarak baorçlandırıldı arkadaşlar. VakıfBank'a gidip 25TL ödeyebilirsiniz...

Çevrimdışı TA2IGT

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Tolga Can
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2013, 23:11:43 »
Bu konuyu merak ediyordum bilgiler için teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
UT61E GÜZEL BİR CİHAZ, İYİ BİR İNDİRİM.

Başlatan TA2AOG (SK)

14 Yanıt
11056 Gösterim
Son İleti 08 Ekim 2012, 15:43:05
Gönderen: Ekrem
xx
Belge Sınıf Değişikliği.

Başlatan TA2SY

4 Yanıt