Gönderen Konu: 2011 MAYIS SINAVININ BURSA DA OLMASI İÇİN CABALAYALIM  (Okunma sayısı 7967 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 1
  • İsim Soyisim: DEMİRCİ
         Değerli amatör arkadaşlarım ağabeylerim ve kardeşlerim :
Öncelikle herkese 73 ler .Bildiğiniz üzre sınavın istanbulda yapılması birhayli koşuşturmalı ve yorucu oluyor sınav yerininde baya bir uzak noktada yapılması uzak il ve ilçelerden katılan amatör adaylarını terletiyor gerek maddiyat gerek manevi herşeyden önemlisi zaman
ben TB3CDM metin demirci olarak önerim şudur: bursaya yakın ilçelerimizden katılacak olan değerli amatör adayı arkadaşlarımızın sınav bölgelerini bursa olarak seçmelerini rica ediyorum şuana kadar inegölden 4 yeni amatör adayı bursadanda 1 aday kazandırdım bende dahil olmak üzere 7 kişide C  den A belgesine geçiş için başvurduk elimden geldiği kadar amatörlüğü yaymaya çalışıyorum sizlerden ricam yeni adaylara sınav bölgesi hakkında bursayı önermeniz ilginiz ve alakanız için sonsuz teşekkür eder herkese başarılar hayırlı günler dilerim TB3CDM
not :bursada sınava girecek amatör veya aday sayısı toplam kaça ulaştı?

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=1230.0
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2011, 19:30:59 Gönderen: TA3CY »
yaesu ft 857

Çevrimdışı TB3BAK

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 15
  • İsim Soyisim: AHMET AK
Bursadan bende gireceğim.Bir tanıdığım (TB3CYB) da sınıf yükseltme amaçlı girecek.Bizler Bursa'yı seçeceğiz.2 kişi daha Bursa'dan
Saygılar

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
Evet ilgilenen tüm amatör ve amatör adaylarına sonsuz teşekkür ediyorum dediğim gibi bursadan şuan tanıdığım 1 amatör birde amatör adayı var inegölden şuan 9 kişi olduk düşünen birkaç arkadaşımız daha var. M.kemalpaşadan 8 kişi olduklarından haber aldım sizlerle birlikte genel toplam 23 kişi varız arkadaşlara duyurularınızda sınav bölgesini bursa olarak seçmelerini rica edin lütfen zaten yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde KEGM 2. seçme hakkı verecek dileyen arkadaşlar kendisine yakın bir bölgeyi seçebilecekler tekrar ilgilenizden dolayı teşekkür ediyorum

TB3CCE
  • Ziyaretçi
Aslında sadece Bursa değil, Bursa'ya ulaşımı diğer sınav bölgelerine göre daha kolay olan arkadaşlarında bu bölgeyi seçmesi sınavın Bursa'mızda da yapılmasını sağlayacaktır. Bursa sınav bölgesine yakın olan arkadaşlarında bunu Amatör Telsizciliğe meraklı olanlara duyurması çok iyi olacaktır. Zaten soru bankasına çalışmakta işlerini  hem öğrenmek adına hemde sınava hazırlanmak için büyük kolaylıklar sağlayacaktır.  Ayrıca KEGM Sınav için anket düzenlese idi çok iyi olurdu, sadece kesin olarak bursa olup olmadığı belli değil diye bekleyip görmek isteyenler var, buda bir çıkmaz aslında. 73

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
Son durumu bildirmek istedim inegöl dernek başkanı şentürk beyin de çabalarıyla birkaç arkadaş daha katılacak inşallah bende dediğim gibi samimi olduğum arkadaşlarımı aşılamaya devam ediyorum bugün güvenlikçi arkadaşımıda aday yaptım onunda arkadaşları girmeyi düşünüyorlarmış tahminimce sayımız 10 dan 16 lara yükselecek daha fazlasıda olabilir bazı arkadaşlarda yakında olursa bizde geleceğiz diyorlar yuvarlak hesap 20 diyelim yani genel toplam 30-35 gibi

Çevrimdışı TA1API

• Sitenin Babası
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 22
  • Bol DX ler
  • İsim Soyisim: Samim Akbulut
Bu tip oluşumlarda katılacak kişi sayılarının istenilen düzeye gelindiğinde imza toplayarak ilgili kuruma baş vurulması daha uygun olur
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap / Eski:(TB1CPI)

Çevrimdışı TB3BAK

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
Sınav başvuru formunda zaten il seçimi bölümü var ama dediğiniz gibi biraz daha baskı yapılarak ve bire bir görüşme sağlanırsa sınavın Bursada yapılma olasılığı artar.Forumumuzdan destek istiyoruz .....

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
samim abi yeterli sayıya ulaşınca imza toplanarak kuruma bildirmek daha doğru olur demişsin ama ;
kegm zaten şuan bir anket yapmakta adayların ilk tercihi bursa olursa nisan 15 inde iller arasında elemeler yapılacak zannediyorum  ama ya sınav bursada olmazsa naparım endişesi taşıyan yeni arkadaşlarımızın endişeleri yersizdir sonuçta sayı yetersiz olursa zaten 2. bölge seçme hakkı verilecek diye biliyorum yani sözün özü bursayı seçmek demek bir anlamda imza toplamış oluyoruz şuan telsizim yok haziran da tekrar havadan görüşmek üzre sevgi saygılarımı iletiyorum umarım yanlış bir söz sarfetmemişimdir samim abim 73 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
2011 mayıs dönemi amatör telsizcilik sınavı son durum!
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2011, 17:32:49 »
Evet 2011 mayıs dönemi amatör telsizcilik sınavlarına yaklaştığımız şu günlerde son bilgileri paylaşmak istedim :
Şuan son sayı: 20 bu sayının içinden 6 kişi c den a/b ye girecek olanlardır geri kalan 14 kişi direk a/b ye girecek amatör adaylardır eğer katılımcı arkadaşlar çoğaldıkça sizlerle paylaşacağım
şimdiden katılacak ve katılmayı düşünen tüm amatör ve amatör adaylarına başarılar diliyorum inegölden 73

Çevrimdışı TB3BAK

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
Bu son sayı KEGM'den mi alındı yoksa forumdan mı?

Çevrimdışı TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 57
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın

Geçtiğimiz pazartesi itibari ile Bursadan yapılan kesinleşmiş başvuru sayısı 61 idi.
Metin yanılmıyorsam İnegöl ve kendi çevresinden bahsediyor.

Çevrimdışı TB3BAK

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
Maşallah ya sayı iyiymiş..İnşallah herkes alır belge.

Çevrimdışı TA3XM

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
Bülent abi evet doğru diyorsun inegöldeki katılımcı sayısını belirtmiştim yanlış anlaşılmasın
inşallah tüm katılımcı arkadaşlarımız belgelerini alırlar cümleten 73 ler

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
Ynt: 2011 MAYIS SINAVININ BURSA DA OLMASI İÇİN CABALAYALIM
« Yanıtla #13 : 24 Mayıs 2011, 19:32:39 »
Bizim elimizden gelebilecek bir konu değildir.KEGM ne başvuru saysı çok olduğu için sınav BURSA da bu gün yapılmıştır
Konu çözüldü olarak işaretlenmiştir 

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
MAYIS 2011 BURSA SINAV YERİ HARİTA ÜZERİNDE

Başlatan TA3V

4 Yanıt
3826 Gösterim
Son İleti 24 Mayıs 2011, 09:22:19
Gönderen: TB3CCE
xx
2011/MAYIS DÖNEMİ AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV SON BAŞVURU TARİHİ 6 MAYIS 2011 MESA

Başlatan TA3ATA

0 Yanıt
3792 Gösterim
Son İleti 03 Mayıs 2011, 13:34:52
Gönderen: TA3ATA
topicsolved
2011 Mayıs Ayı Sınavına Nasıl Hazırlanıyorsunuz?

Başlatan besyom2

9 Yanıt
12060 Gösterim
Son İleti 21 Haziran 2011, 16:38:42
Gönderen: TB2PMH
xx
SINAV 21 MAYIS 2011 YERLER BELLİ OLDU!

Başlatan besyom2

10 Yanıt
7650 Gösterim
Son İleti 12 Mayıs 2011, 08:23:26
Gönderen: TA2NL