AMATÖR TELSİZCİLİK,PAYLAŞIMLARIMIZ > AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI SORU VE CEVAPLARI

Teknik Bölümden Muaf Olanların Sınavı

(1/3) > >>

TA2LFM:
Merhabalar.Ben elektrik elektronik muhendisiyim ve sinav basvurumda diplomamin taratirmiş halini yukleyerek basvurumu yaptim.Sinavda teknik konulardan muafim ama kafami kurcalayan bi kac sey var.Sitede baktim baya ama bulamadim benzeri konu acani.Varsa da affiniza siginiyorum.Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Simdi toplamda 50 soru var ama teknik olmayinca soru sayisi mi dusmekte ve A sinifi belge icin gereken 75 puan basarisi nasil degerlendirilmektedir? 50 sorudan 38 yapmak gerekirken,mesela 38 sorudan 29 mu yapmak gerekiyor.

Birde sinav esnasinda teknik bolumun sorulari ekranima gelmekte ve ben bos mi birakacagim yoksa o bolum direk kapali olarak mi karsima gelecek. Yada sinav salonuna girince, gorevli personele muafiyetimi mi belirtmem gerekiyor?
Cevaplariniz icin cok tesekkurler simdiden

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=6280.0

TA5MRG:
Merhaba,

Benimde aklıma takıldı. Acaba 30 puan cepte şeklinde mi oluyor bilmiyorum. Aksi halde sorulacak 35 sorunun her biri 2.857 puan eder.

TA1CX:
Bence rakamlara takılmayın yanıtlayabildiğiniz kadar soruyu yanıtlayın.

TA2NFB:
Teknik bölümde ki soruların hepsine doğru yanıt verdiğiniz kabul ediliyor, en azından benim sınavım bu şekilde hesaplandı.

A/B ve C olmak üzere 2 farklı soru kitapcığı mevcut. Size de teknik bölümün yer aldığı soru kitapcığını verecekler ve teknik bölümü boş bırakacaksınız.

TA2NRL:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapTeknik bölümde ki soruların hepsine doğru yanıt verdiğiniz kabul ediliyor, en azından benim sınavım bu şekilde hesaplandı.

A/B ve C olmak üzere 2 farklı soru kitapcığı mevcut. Size de teknik bölümün yer aldığı soru kitapcığını verecekler ve teknik bölümü boş bırakacaksınız.

--- Alıntı sonu ---

İyi akşamlar. Sınavda çıkan soru bölümleri ayrı mı olacak

Mors teknik işletme vs vs . 73

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek