Gönderen Konu: Telsiz Seçimi  (Okunma sayısı 4219 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TB2GTB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 1
  • İsim Soyisim: Tarık Büyükeskici
Ynt: Telsiz Seçimi
« Yanıtla #15 : 21 Ağustos 2019, 18:28:16 »
Ben de uzun araştırmalar sonucunda ilk cihaz tercihimi, aliexpress sitesinden TYT UV8000E modelinden yana kullandım. 78 dolarlık ürün 2 ay sonra elime ulaştı. 97 Lira vergi ödedim. Bugüne kadar hep dinleme yaptım. Bugünkü çevrime yetişebilirsem ilk çıkışımı yapacağım.

Çevrimdışı TA2ERO

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 2
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: ercan ozan
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2019, 19:46:30 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İyi günler.Ben belgem çıkmadan başka bir amatör adına sipariş vermiştim.Hesap kartıma gerekli meblayı yatırıp tek çekim şeklinde yaptım.Ama taksit seçeneği de mevcut.Bir ay içinde geldi adına sipariş verdiğim arkadaş yoktu ptt gidip rica ettim ve arkdaşın kimlik fotokopisi ve adıma teslim alabilir diye orda bir dilekçe yazdım imza attım sorun çıkartmadan verdiler cihazı.50 dolar olarak fatura kesmişlerdi site gümrükte 55 tl ödedim herhangi fiş vs istemediler.Sorunsuz ve hızlı şekilde ulaştım cihaza isterseniz özelden de yardımcı olurum 0506-232-1766.

73

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Henüz lisansım olmadığı için risk almadım, bende Türkiyeden Baofeng UV-82 (5w) satın aldım bugün geldi. Cihazı ve sistemi öğrenmek için şimdilik kurcalayacağım. Bir yandan da sınav sorularını çözüyorum tabi. Ayrıca youtubeden falan videolar izliyorum işi öğrenmek için. Eskiden elimde olan lisanssız Baogfeng t3 modeline bağlamaya çalışıyorum ama nafile  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap neyse öyle böyle araştırırken başka şeyler öğreniyorum enazından.

Çevrimdışı TA2ERO

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 2
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: ercan ozan
« Yanıtla #17 : 21 Ağustos 2019, 20:13:46 »
Ben de uzun araştırmalar sonucunda ilk cihaz tercihimi, aliexpress sitesinden TYT UV8000E modelinden yana kullandım. 78 dolarlık ürün 2 ay sonra elime ulaştı. 97 Lira vergi ödedim. Bugüne kadar hep dinleme yaptım. Bugünkü çevrime yetişebilirsem ilk çıkışımı yapacağım.

Hayırlı olsun. Ne güzel sizin için. Bakalım bende bir belgeyi alsaydım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB2GTB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 1
  • İsim Soyisim: Tarık Büyükeskici
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2019, 00:07:56 »
Hayırlı olsun. Ne güzel sizin için. Bakalım bende bir belgeyi alsaydım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Teşekkür ederim. Siz de güle güle kullanın. Ben de yavaş yavaş tecrübe ediniyorum. Umarım en kısa zamanda belgenize kavuşursunuz.

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
Yardım, Doğru telsiz seçimi ve yurt dışından telsiz getirme

Başlatan TA1ABB

0 Yanıt
3787 Gösterim
Son İleti 16 Eylül 2012, 20:07:36
Gönderen: TA1ABB
xx
Telsiz Seçimi ve Yurt Dışından Telsiz getirme

Başlatan TA4MTG

18 Yanıt