Gönderen Konu: 2019 1.DÖNEM SINAV BAŞVURUSU  (Okunma sayısı 15271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2OJL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: Hüseyin Kubilay Özdemir
Ynt: 2019 1.DÖNEM SINAV BAŞVURUSU
« Yanıtla #45 : 20 Mayıs 2019, 09:00:08 »
sınava sokulması yasak eşyalarla ilgili bir kaynak bulamadım.(cüzdan,telefon ,anahtar vb.)Sınava ilk defa gireceğim ve tek gideceğim. Bu konuda bilgisi olan büyüklerim bilgilendirebilirler mi?

Çevrimdışı TA5MRG

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 12
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: Murat Gül
« Yanıtla #46 : 20 Mayıs 2019, 09:02:07 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
sınava sokulması yasak eşyalarla ilgili bir kaynak bulamadım.(cüzdan,telefon ,anahtar vb.)Sınava ilk defa gireceğim ve tek gideceğim. Bu konuda bilgisi olan büyüklerim bilgilendirebilirler mi?

Cep telefonu kapalı olduğu sürece sıkıntı olmuyor. Diğer saydıklarınızlada ilgili bir sıkıntı yok.

Çevrimdışı TA2NRL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 4
  • X
  • İsim Soyisim: Nurol Kurt
« Yanıtla #47 : 24 Mayıs 2019, 06:40:27 »
dün çalışmaya başladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

işletme bölümünün tamamını ezberledim bugün de ve muhtemelen yarın tekniği ezberlemeye çalışacağım umarım çalışmaya geç başladığım için pişman olmam. Kötü bir alışkanlık ne yazıkki . Şimdiden pazar günü sınava girecek arkadaşlara başarılar.

ve küçük bir soru. sınav tarihinden nezaman sonra çağrı işaretleri sistemde gözüküp kullanabiliriz ve belgemizi nezaman elimize alabiliriz?

1 ay sonra uzun süreli yurt dışında olacağım ve bulunduğum şehirdeki amatör kulübe kayıt olacağım.

Çevrimdışı TB7GYA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 8
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: Yaşar Akgün
« Yanıtla #48 : 24 Mayıs 2019, 07:53:22 »
dün çalışmaya başladım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

işletme bölümünün tamamını ezberledim bugün de ve muhtemelen yarın tekniği ezberlemeye çalışacağım umarım çalışmaya geç başladığım için pişman olmam. Kötü bir alışkanlık ne yazıkki . Şimdiden pazar günü sınava girecek arkadaşlara başarılar.

ve küçük bir soru. sınav tarihinden nezaman sonra çağrı işaretleri sistemde gözüküp kullanabiliriz ve belgemizi nezaman elimize alabiliriz?

1 ay sonra uzun süreli yurt dışında olacağım ve bulunduğum şehirdeki amatör kulübe kayıt olacağım.
Herkese başarılar. Sizde benim ödevleri pazar akşamına bırakanlardanız sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bende soru çalışıyorum, geçen yıl 1. Dönem 30/60 gün 2. Dönem geç geldi geldi. Benimki 1. Dönem 40 gün civarı geldi.

Çevrimdışı TA2NRL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 4
  • X
  • İsim Soyisim: Nurol Kurt
« Yanıtla #49 : 25 Mayıs 2019, 04:14:42 »
Herkese başarılar. Sizde benim ödevleri pazar akşamına bırakanlardanız sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bende soru çalışıyorum, geçen yıl 1. Dönem 30/60 gün 2. Dönem geç geldi geldi. Benimki 1. Dönem 40 gün civarı geldi.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap cevap için teşekkür ederim. Ana soru ezberlerimi tamamladım 2 günde. Şimdi 10 15 tane mors kodu ezberleyip sınavda cıkan q soruşarının üstünden geçicem. 3 gün fazlası ile yetiyor hepsini ezberlemeye.

Sınav ile alakalı bir sorum olacak. Sınav kağıt ile mi yapılıyor bilgisayar üzerinden mi? Birde garip bir soru olacak ama sınavda sorulan sorularon abcd şıkları kendi içerisinde yer değiştiriyor mu yoksa soru kitapcıgı/application daki gibi bire bir aynı mı ? Bilginiz var mı acaba saygılar. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB7GYA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 8
  • Radyo Amatorleri
  • İsim Soyisim: Yaşar Akgün
« Yanıtla #50 : 25 Mayıs 2019, 07:56:03 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap cevap için teşekkür ederim. Ana soru ezberlerimi tamamladım 2 günde. Şimdi 10 15 tane mors kodu ezberleyip sınavda cıkan q soruşarının üstünden geçicem. 3 gün fazlası ile yetiyor hepsini ezberlemeye.

Sınav ile alakalı bir sorum olacak. Sınav kağıt ile mi yapılıyor bilgisayar üzerinden mi? Birde garip bir soru olacak ama sınavda sorulan sorularon abcd şıkları kendi içerisinde yer değiştiriyor mu yoksa soru kitapcıgı/application daki gibi bire bir aynı mı ? Bilginiz var mı acaba saygılar. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kağıt üzerinde yapılıyor. Sınav salonunda herkesin numarası belli ilgili sıraya oturacaksınız, soru dağılımı/şıklara dikkat etmedim. 73

Çevrimdışı TA2UBW

• Real Men loves the Cats
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 20
  • Old callsign: TB2TBX
  • İsim Soyisim: Burak ARLI
« Yanıtla #51 : 24 Temmuz 2019, 15:18:48 »
Merhaba,

Sınav dönemi bittiği için konu kilitlenmiştir.

73
Kenwood TM-D710GE

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
2017/1 .dönem amatör telsiz op.sınav başvurusu başladı

Başlatan TA6FC

0 Yanıt
1535 Gösterim
Son İleti 02 Nisan 2017, 17:12:05
Gönderen: TA6FC
exclamation
2019/2. Dönem Amatör Telsiz sınav tarihleri belirlenmiştir