ELEKTRONİK / ELEKTRİK DEVRELER > ÖLÇÜ ALETLERİ

QRP için Mini SWR

(1/2) > >>

TA3OWL:
Merhabalar;

QRP cihazlar için kullanılabilecek mini swr-power çalışması, pcb çinde bastırdım kullanmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler elimde 5 adet fazladan mevcuttur.
Şema uygulama vs.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Onur ŞENSÖZ / TB3TOJ
Çanakkale
0553 351 56 01 / tb3toj@gmail.com

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=5899.0

TA1LSE:
İyi günler TB3TOJ - Onur Bey,

Konu Pcbleri ücretsiz gönderiyorsunuz sanırım. Forum kuralları gereği forumumuzda ürün alım-satım işlemleri yapılmamaktadır (1 madde E bendi).

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

"e) Sitemizde her türlü cihaz, anten, aparat, malzeme vb. alım, satımı ve ilanı verilmesi ayrıca cihaz modifikasyonu konusunda mesaj ve yazı yazılması kesinlikle Sitemiz Forum Kuralları’na aykırıdır. "

TA3OWL:
Merhabalar;

Doğrudur ücretsiz gönderiyorum zaten mesajda da herhangi bir ücret vs. talep etmedim. Pcbleri kendim için bastırdım min. 5 adet bastıkları için fazlaları da benim bir işime yaramayacağı için ihtiyacı olan isteyen arkadaşlara ücretsiz vereceğim bunda bir sakınca var mıdır?

TA1LSE:
Şimdiden projeyi gerçekleştirecek tüm arkadaşlara başarılar.

kedisever:
Merhaba Onur Bey,

paylaşımınız için teşekkürler, verdiğiniz bağlantıdan projeye biraz göz attım, yalnız kullanılan toroid nüvede (FT23-43) biraz takıldım.
Siz bu nüveyi yurtiçinden temin edebildiniz mi? Ya da alternatif olarak herhangi bir nüve kullanılabilir mi?
farklı nüve kullanıldığı zaman sarım sayılarını tekrar hesaplayan tavsiye edebileceğiniz bir hesaplayıcı var mı?

Aslında bu sorum toroidler hakkında genel olarak merak ettiklerim, malumunuz RF projelerinde sıklıkla kullanılıyorlar.

Saygılarımla

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek