Gönderen Konu: HAARP nedir?  (Okunma sayısı 25549 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TB2NMR
  • Ziyaretçi
Ynt: HAARP nedir?
« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2011, 03:19:05 »
İlk mesajda böyle bir konunun varlığı açıklanmış, sonra her zamanki gibi tartışma var/yok şeklinde süregelmiş. Merak ettim, olmazlığını veya orada burada kullanıldığını ima eden arkadaşlarımıza naçizane olarak sormak isterim.

- Diyelim ki var ne yapacaksınız, ne tedbir alacaksınız?
- Madem Van'da, Gölcükte vb. kullanıldı, beddua etmekten öte ne yapacaksınız?
- Diyelim ki yok, ne değişecek?

Madem varlığı bu kadar sorgulanıyor,
Resmi web adresi burada: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İletişim bilgileri burada: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
E-posta adresleri ise burada: infohaarp@haarp.alaska.edu

Kaç kişi Gogole'den elde edilen bilgilere itibar etmek yerine kendilerine mesaj atıp bunun gerçekliğini sorma cesareti gösterdi?
Sonuçta adres uzantısı bir (.edu) yani bir üniversite ve bilim merkezi. Merak etmeyin soruları açık ve net bir şekilde direk sorabilirsiniz, çünkü alışkınlar. Ama cevap verirler, biz de burada gelen cevabı tartışalım.

Çevrimdışı TA7AKA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 6
  • İsim Soyisim: Murat KAYA
« Yanıtla #16 : 14 Kasım 2011, 22:22:08 »
Bunun bir silah, en azından bahsedilen etkilere sahip bir silah olduğunu düşünmüyorum, ama bu tarz haberler yayıldıkça inanın söz konusu etkilerden daha fazlasına sahip oluyor. Bir çeşit psikolojik savaş makinesine dönüşyor. ABD böyle oyunları çok seviyor. İnsanlar böylesi makinelerin gizli, olağanüstü güçleri olduklarına inandıkça ABD diğer ülke halklarının gözünde bir çeşit tanrıya dönüşüyor, yenilmez bir güç haline geliyor. Bu haberleri izlerken, okurken daha dikkatli olalım. Bu tarz haberler aynen Holywood'un "sanal" yenilmez Amerikası gibi, insanlarda "Öğrenilmiş Çaresizlik" oluşturmak için geliştirilmiş bir tuzak. Ekmeklerine yağ çalmayalım.
Saygılarımla...

TB2NMR
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 25 Aralık 2011, 13:40:44 »
Madem bu kadar ilgili arkadaşımız var kaç kişi ELF ve VLF üzerine çalışıyor?

TA3FB
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 25 Aralık 2011, 18:55:35 »
Oldum olası efsanelere bayılırız. Hiç bir bilgi sahibi olmadan, görmeden, bilmeden, yaşamadan teşhis koymak bize özgü.

Bir adamla kadını yanyana görünce aşk yaşıyolar damgasını hemen vururuz.

Allahın hikmetini gidip bir yerlere bağlarız.

Tıp doktoru prof da olsa, elinde bilimsel hiç bir dayanak olmadan "çocuklarınıza süt içirmeyin" maskaralığını yapmasına kafa sallarız. vs vs
Örnekler çoğaltılabilir.

Yıllar önce, askere gidenler anlatırdı. Sığır karkasının üzerinde 1948 damgasını gördüklerini söylerler, ve ordunun öyle büyük bir soğuk hava deposu var ki, savaş çıksa ülkeye ve askere 10 yıl yetecek et bulunduğunu belirtirlerdi.
Ne tesadüf ki askerliğimi levazım yedeksubay olarak yaptım. İşin içine girince bir şeyler öğrendim. İlerleyen aylarda, artık emekliliği gelmiş, mesleğe 25 yılını vermiş, Türkiyenin bir çok yerinde görev yapmış astsubay bir ağbeyime sordum...Böyle böyle bir yer varmı???
Güldü ve "sence varmıdır? inanabiliyormusun? dedi. Konu orada kapandı.

Gerçeklerle uğraşalım. Yalan, yanlış bilgilerlerle bizlerin kafasını oyalamayı çok iyi biliyorlar. Farkında değiliz belki ama dünyaya bir olta atıp, hangi milletten kaç tane sazan düşecek diye uzaktan izliyorlar, sonrada yüzleriyle değil, başka bir yerleri ile gülüyorlar.

İşimize bakalım, kalın sağlıcakla
73...
Barış

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

question
BU SES NEDİR?

Başlatan muzikaan

6 Yanıt
4523 Gösterim
Son İleti 10 Şubat 2013, 02:03:57
Gönderen: TA2AWV
question