Gönderen Konu: BU GÜN İLK DEFA AĞLADIM,,  (Okunma sayısı 4555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OLDMAN
  • Ziyaretçi
BU GÜN İLK DEFA AĞLADIM,,
« : 30 Ekim 2010, 00:10:31 »
  CUMHURİYET BENİMDİR BAŞKA SAHİPLENEN VARMI?
bu mesaj tarafımdam değiştirilmiştir.

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=448.0
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2010, 03:55:45 Gönderen: OLDMAN »

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 147
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
Ynt: BU GÜN İLK DEFA AĞLADIM,,
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2010, 15:07:41 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
...mali olarak satın alamadığım cihazları elektronik bilgim sayesinde modüler halde yapıp çalıştırmama hangi hakle karşı çıkabilir AMATÖR EHLİYETİN YOK der SEN KİMSİNKİ benim AMATÖR EHLİYETİM VAR yada YOK SORGULAMA  hakkına sahip değilsin hiç  kafanızı bulanmıryayayım arkadaşlar ben ELEKTRONİK MÜHENDİSİYİM,AYRICA ÇİFT MASTER Lİ  2 LİSAS SAHİBİYİM BANA ÇEVRİMYAPMA İZNİM ZATEN ULUSLAR ARASI ANLAŞMALAR GEREGİNCE VERİLMİŞ ÜLKEM BUNA MANİ İSE BİR SORUN VAR,BEN SİLER  ARASINDA SİYASİ GÖRÜŞÜM NEDE İLE YASAKLIYIM BU GÜNKİ HÜKÜMET YANDAŞI DEĞİLİM. SİZLERE TAVSİYEM BENİM GİBİ DÜNYANIN BİR ÇOK ÜLKESİ İLE HABERLEŞİN SORUN YOK KORSAN AMATÖR İSTASYONLARI DÜNYANIN HER YERİNDE MEVCUT
SİZ YİNEDE KESİNLİKLE KORSAN ÇIKIŞ YAPMAYIN...HERŞEY KANUNİ OLARAK ÇOK DAHA GÜZELDİR.
SEVGİLERİMLE...
BU ARADA CUMHURİYET  GÖRÜŞLERİNİZE + 1 DE BENDEN Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

OLDMAN
  • Ziyaretçi
Ynt: BU GÜN İLK DEFA AĞLADIM,,
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2010, 06:41:02 »
Selamlar herkeze dostlarım bazı arkadaşlarım beni yanlış anlamış, ben korsan bir telsizci değilim,korsan olanlarada karşı değilim. bildiğiniz gibi korsan istasyonlarla haberleşme yapmak yasak bunun asıl nedeni ülkelerindeki rejimlerinden dolayı çağırı işaretleri olmuyor,bahsettiğim ülkeler cumhuriyetci olmayıp komünist olarak adlandırılan ülkeler ada ülkeleri atlantik ülkeleri afrika ülkeleri elbetteki çağrı işaretim var ama yenilemedim onun içinde havaya çıkamıyorum isviçreden aldığım çağrı işaretini kullanarak çevrim yapıyorum genellikle türkiyede açık olmayan 6 metre bandındayım çoğunuz da o frekanslar malüm var yani ben yasal bir istasyonum önümde bir sıkıntım yok ilk belgemi 1992 yılında TC Aynı yıl içinde TB VE 93 beri TA olarak devam etmekte ve VHF ilgi alanım,burda kendimizi tanıtmaktan çok PAYLAŞIM yapalım kimler nereler yapacak başaracak görelim bizde mutlu olalım. kendi adıma telsizciliğin doyum noktasına sonuna kadar ulaştım.ve sanki kendimi emekliye ayırmak ister gibiyim,bu hobiye gönül verenler o kadar çok bizlere düşen ihtiyacı olana yardımcı olmak bu nedenden dolayı sevgili arkadaşlar ben kimim senkimsini bir tarafa bırakalım burada hayat hikayemizi anlatmaya gerek yok bu formu AMATÖR TELSİZCİLİK ile ilgili ne biliyorsak paylaşalım diye hizmete sunmuşlar biz de formun hakkını  istenildiği şekilde verelim. ve kendimle ilgili lütfen soru sormayın yazıyorum cevap hakkı doğuyor konu uzuyor yanlış anlaşılmalar çıkıyor özel bir sorunuz varsa mesaj göndere bilir mail ata bilirsiniz bu tip konuları formda bir daha paylaşmamak üzere noktalıyorum.

herkeze sevgilerimle.73"ler

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter