AMATÖR TELSİZCİLİK,PAYLAŞIMLARIMIZ > MORS DERS NOTLARI,PROGRAMLAR

MORS ÖĞRENME PROGRAMI

(1/6) > >>

OLDMAN:
Herkeze selam mors öğrenmek isteyen arkadaşların aradığı program hayırlı olsun
zıp dosyasındaki cwplayer exe dosyasını çalıştırdıktan sonra monitoring işaretleyim  yan pencerede CTRL kutucuğunu işaretlyin  ctr tuşu maniple olarak çalışacaktır ayrıca çok kulanışlı özellikleride mevcuttur. programı inceleyin belkide iyi özverili bir çaba ile 1-2 ayda öğrenebileceksiniz yıllarca eğitimini alıp öğrenemeyenlerde var unutmayın hayırlı olsun

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

buradan programı indirebilirsiniz

KIRIKLİNK DÜZELTİLMİŞTİR.

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=354.0

TA3V:
Sen mesajı yazınca fark ettim.Tüm üyelerimizin gelip bu şekilde eklenti yaptığını varsaydım...Mümkün değil server da bize ayrılan yer yetmez.Bu sebeple free serlar üzerinden yürümemiz daha mantıklı.Upload yapabileceğiniz bir yer var ise programı oraya koyalım...

OLDMAN:
haklısınız mesajınızı şimdi aldım düzeltiyorum. siteyi ağırlaştırabilir bu durum.

OLDMAN:
Haydi buradan başlayalım mors tan bir seçenek tercih bir bambaşka hobi dir bu yatmazsa gönlünüze başka konuyla yola devam ederiz bu programı mulaka pc nize indirip inceleyin. amatör telsizcilik frekanslarda çok konuşmakta değildir. neyi benimserseniz HF,VHF,UHF,SSTV Gibi geniş kapsamları olan bir uğraştır. yeni arkadaşlara secenekler bu derim birini secin ben kendimce VHF ciyim. ama sizler alternatifleri seçerek noktanızı koyabilirsiniz, her dala sıçramak tabiri bizde yok herşeyi biliriz ama yapacağımızı yaparız bizler, sizler ne yapmak istiyorsanız inceleyin bizlerde bilmeyenlere bildiğimiz kadar yol gösterelim alt yapı verelim,ama inanıyorumki bizlerden daha iyi alt yapıyada sahipsiniz sizlerin başarıları bizleride mutlu edecek hani bir deyim var ya acılar paylaştıkca azalır mutluluklar paylaştıkca çoğalır işte bunu referans alarak bir giriş yapmak istedim konuya haydi hep beraber paslaşalım.

TA2AOG (SK):
Aslında mors öğrenmenin esas stili budur. Mors müzik kulağı ile ve müzik öğrenme usulleri ile beyinde yerleşir.

Videoda her harfin süresini daha uzun tutsalarmış daha güzel olurmuş.

Teşekkürler OLDMAN.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek