Gönderen Konu: SINAVI KAZANIP AMATÖR BELGESİNİ BEKLEYEN ARKADAŞLAR (GÜNÜN HÜSRANI)  (Okunma sayısı 261371 defa)

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

besyom2
  • Ziyaretçi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ben 24ünde sınava girdim 25inde belgeleri yolladım 26sında ellerine ulaştı
bende şöyle bir gelişme oldu bugün KEGM tarafından arandım, sizin daha önce b belgeniz varmıydı diye sordular ilk defa girdiğimi belirttim Ankarada bir Hakan ŞEN daha varda ondan sorduk diyip teşekkür ettiler kapadılar.
yani sanırım kartlarla ilgili olarak çalışmalar başlamış, muhtemelende basılıyordur diye düşünüyorum
saygılar
hakan bey, bu bana ilginç geldi, biri sizi işletiyor olabilirmi, çünkü tc kimlik no var ordan tespit edilir daha önce belgenizin olup olmadığı? sizi arayan no? kegm nosumu? araştırdınızmı?

Çevrimdışı TA2AHW

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Hakan Şen
aslına bakarsanız hiç bakmamıştım hemen heyecan yaptım bende numaraya bakıyorum bakıyorum yok kegm sayfasında en sonunda aynı seriyle başlayan bir numara buldum şimdi aradım ayrıca sanırım çalışanların birinin numarası sekreter gibi bir servis çıkıyor, kesinlikle kegm diyebilirim şu anda.
Düşüncem şu şekilde bu durumla ilgili olarak çok daha öncelerden belge alan varsa TC Kimlik numarası olmayabilir, tabi benim yaşıma baksaydı öyle bir durum olmadığınıda anlayabilirdi
şu anda başlarında binlerce belge başvurusu var en kolayı aramaktır diye düşünmüşlerdir sanırım
Eski:TA9AHS

Çevrimdışı TA1RS

• Radyo Amatörü
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 1
  • İsim Soyisim: Y. Kemal Karaca
Herkese selamlar, az önce KEGM nü aradım. Yurtdışına çıkacağım için belgemin basılıp basılmadığını öğrenmek istedim.
Evrakları gönderdiğim tarihi sordular, 27.05.2011 tarihinde KEGM ne teslim edildiğini söyledim.
Aldığım cevap ise geliş sırasına göre hazırlayıp gönderiyoruz. Benim evrak teslim tarihine göre daha yeni hazırlanıyordur dendi.
Ben de A sınıfı belgemi sabırsızlıkla bekleyenlerdendim ama yarın itibariyle yurtdışına çıkacağım için döndüğümde elimde olacağından artık eminim.
Bugüne kadar ki heyecanımı artık askıya alıyorum. Bu kadar heyecan ve bekleyiş yeter  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TB4FS
  • Ziyaretçi
Belgelerim ellerine 30 mayısta ulaştı.Az önce aradım sıradan işlem yaptıklarını söylediler.Bugün itibari ile 14 gün oldu inşallah kısa süre içerisinde belgelerimiz ellerimize ulaşır.

Çevrimdışı TA2AHW

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
en hızlı aldığım gönderilerden biri toplamda 6 gün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap acaba kıyı emniyetine bunu gönderip kendimi acındırsam mı ?
şaka bir yana bu hafta sanırım verilicek benimki kargoya, bunada şükür üç kişi binlerce belgeyle uğraşıyorlar, kegm çalışanlarına kolay gelsin diyorum tekrar

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TA1AOF
  • Ziyaretçi
kasım döneminde A sınavını kazanmıştım ama belgeleri hemen yollamamıştım. İlk yoğunluk geçsin diye bekledim ve ocak ayının başında yollamama rağmen şubatın 2. haftası başında belgem hazırlanmış ve postaya verilmiş. Yani en az 1 aylık bekleme süresi oluyor malesef. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

besyom2
  • Ziyaretçi
bugün itibari  ile 21 gün oldu. halen belge gelmedi beklemeye devam. arkadaşların dediği gibi 1 ay sürecek gibi.

Çevrimdışı TB2PMH

• Master of Comp. Analyst
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 14
  • Temeli Adalet olan Devletimiz Varola. MASTER
  • İsim Soyisim: Mehmet KİREÇOĞLU
Sizinle birlikte bende cok heycanlandım cunku hepınızın almasını canı gonulden ıstıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tüm amatörler için dua ediyorum, yararlı ınsanlar olmaları ıcın, cunku 1 amator bıle bır suru ınsanın hayatını kurtarabılır.Bu yuzden ıyıkı varsınız dıyorum.

Ankaradan Sevgılerle.
Telsiz Radyo Amatörleri Cemiyeti - TRAC Ankara Şube Başkanlığı

cihancakin
  • Ziyaretçi
bugun kegm i aradım, belgelerin basılmaya baslandıgını bu hafta içinde adreslere yollanacagını soylediler.. sanırım bu hafta içi elimize gececek belgelerimiz.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA4ADA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Mustafa DAMAR
Bu hafta verse bu hafta elimize ulaşmaz.Devlet dairesi kargo ya da APS ye vermez diye düşünüyorum.Normal posta kaç güne geliyor bilen var mı ?
TA4ADA

Çevrimdışı TA2AHW

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
merhabalar
eğer kargo ile gönderim yapılsın diye dilekçenizde belirtti iseniz kargo ile gönderim yapıyorlar
ayrıca postanın gelmesi tamamen bulunduğunuz konum ile alakalı istanbula yakınsanız 1-2 arası sürer

Çevrimdışı TA4ADA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Mustafa DAMAR
Antalya en az 4-5 gün alır heralde

sedat
  • Ziyaretçi
bugün aradım 16 gün oldu evrakları göndereli 25 gün daha bekleyeceksiniz dedi sıraya koyduk hazırlıyoruz dedi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2AHW

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
siz geç bile kalmışsınız göndereli benim gibi sınavın ertesi günü gönderen birçok kişi var şahsen benimki 26sı sabah kegmnin eline geçti halen belge yok daha bekliycez maalesef

Çevrimiçi TB3BAK

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 15
  • İsim Soyisim: AHMET AK
Ben de geçen pazartesi kargoladım belgeleri.Ancak KEGM'yi arama fırsatı bulamadığım için arayamadım.Aramam gerekir mi sizce belgeler elinize ulaştı mı diye?

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
2018 2.Dönem Amatör Telsiz Çağrı İşaretlerini Bekleyen Arkadaşlar

Başlatan TA3V

204 Yanıt
33358 Gösterim
Son İleti 02 Şubat 2019, 18:09:52
Gönderen: TA5USA
thumbup
ÜYELERİMİZDEN SINAVI KAZANAN ARKADAŞLAR

Başlatan TA3DN

123 Yanıt
43160 Gösterim
Son İleti 03 Kasım 2015, 15:06:04
Gönderen: TA1QQ
xx
Amatör Lisansı Bekleyen Amatör Adayının Soruları

Başlatan TB2DKG

0 Yanıt
1995 Gösterim
Son İleti 02 Nisan 2017, 12:02:22
Gönderen: TB2DKG
xx
Selamün aleyküm arkadaslar BURDUR ilimizden amatör varmı..

Başlatan TA2ILN

0 Yanıt
2192 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2014, 22:28:26
Gönderen: TA2ILN
xx
KEGM ve Amatör Telsizcilik Sınavı

Başlatan TB3BAK

3 Yanıt
4739 Gösterim
Son İleti 14 Mayıs 2011, 13:06:05
Gönderen: TA3BQ