Gönderen Konu: LISANSI OLMAYAN AMATÖR TELSİZCİLER  (Okunma sayısı 12736 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
Ynt: LISANSI OLMAYAN AMATÖR TELSİZCİLER
« Yanıtla #15 : 03 Kasım 2012, 13:13:03 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Tamam emre bey bizde aynı şeyden bahsediyoruz bu arkadaslar yanında A amatöru olmadan role ve sımplex frekanslarda konusuyor.ben bizzat duydum ögretim görevlisi arkadaş öyle söyluyor ve rolede çagrı yapıyor uyarılmasina ragmen .çagrı yaptıgıda amatör arkadaslardan öbur konusan zaten kendini biliyor simdiden kendince lisansı almış bile A alıcakmış alsın kardeşim ondan sonra konuşsun amatör telsizcilik bir ayricalıktır o yuzden yılda iki kez sınav duzenlenir ozaman hiç ugrasmayalım sinavlan falan sizlerde en az benim kadar iyi biliyorsunuz kanunları 73

yaw kim konuşmussa açıklasana sende kurtul bende kurtulayım böyle söylemler yaparak kendini küçük düşürüyorsun ben yanımda a sinifi amatör olmadan konuşmadım  yanımda arkdaşım TA2AAD ayhan varken kanunlara uyuyorum sen uymayanlara laf söyle  senin derdin nedir yaw söylede bilelim git başkasıyla uraş benle uraşma beni tanımıyorsun gerçi busaaten sonra tanıma istemem senin sikintiların var galiba

[/quote

Arkadaşım ben baştan  beri yanında A lısanslı amatör telsizci olmadan çalışma yapanlarıydı sen konunun başından beri sürekli tepki verdin tepkinin nedeni nedir ben yukarıda yaınında A lısanslı amatör telszici olmadan konuşuanları ifşa ettim bak açıkca söylüyorum YARASI OLAN GOCUNUR sana ne oluyor açıkca söyle arkadaşım tamam ben konuştum .. yaptıgım yanlıştı de kurtul ama sürekli saldırıdın senın modarötörlügün bumu bende senın  yaptıgın modadarötölügü çok ıyı bılırım yarın sınav var gir hakkınla al lısansını ama A olucak  ozaman senı ılk teprık eden ben olucam bunu sözunu verıyorum yarın bende olucam sınav yerınde o heyacanı tekrar yaşamak için seni de desteklicem   ama senınle farklı kulvarlardayız şuan ılerıde ne olur bılmem dedıgım gıbı YARASI olan gocunur ben yukarıda gerklı acıklamaları yaptım zaten ve bundan sonra yanında A lısanslı amatör telsızıcı olmadan ve amatör telsızıcıllgın kural ve kadıdelerıne uymayan kım olursa olsun deşifre ederek bu tip olumsuzkluklarlan mucadele edıcem sende bıraz sakınleş yarınkı sınavına kendını hazırla ahmetusta bız burda adam dövemeye gelmedık görduugmuz yanlışlıları dıle getırıdık şimdiden tüm sınava giricek amatör adaylarına başarılar dilerim TA2AZI 73
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2012, 13:18:07 Gönderen: TA2AZI »

ahmetusta61
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2012, 13:31:04 »
Tamam emre bey bizde aynı şeyden bahsediyoruz bu arkadaslar yanında A amatöru olmadan role ve sımplex frekanslarda konusuyor.ben bizzat duydum ögretim görevlisi arkadaş öyle söyluyor ve rolede çagrı yapıyor uyarılmasina ragmen .çagrı yaptıgıda amatör arkadaslardan öbur konusan zaten kendini biliyor simdiden kendince lisansı almış bile A alıcakmış alsın kardeşim ondan sonra konuşsun amatör telsizcilik bir ayricalıktır o yuzden yılda iki kez sınav duzenlenir ozaman hiç ugrasmayalım sinavlan falan sizlerde en az benim kadar iyi biliyorsunuz kanunları 73

yaw kim konuşmussa açıklasana sende kurtul bende kurtulayım böyle söylemler yaparak kendini küçük düşürüyorsun ben yanımda a sinifi amatör olmadan konuşmadım  yanımda arkdaşım TA2AAD ayhan varken kanunlara uyuyorum sen uymayanlara laf söyle  senin derdin nedir yaw söylede bilelim git başkasıyla uraş benle uraşma beni tanımıyorsun gerçi busaaten sonra tanıma istemem senin sikintiların var galiba

[/quote Arkadaşım ben baştan  beri yanında A lısanslı amatör telsizci olmadan çalışma yapanlarıydı sen konunun başından beri sürekli tepki verdin tepkinin nedeni nedir ben yukarıda yaınında A lısanslı amatör telszici olmadan konuşuanları ifşa ettim bak açıkca söylüyorum YARASI OLAN GOCUNUR sana ne oluyor açıkca söyle arkadaşım tamam ben konuştum .. yaptıgım yanlıştı de kurtul ama sürekli saldırıdın senın modarötörlügün bumu bende senın  yaptıgın modadarötölügü çok ıyı bılırım yarın sınav var gir hakkınla al lısansını ama A olucak  ozaman senı ılk teprık eden ben olucam bunu sözunu verıyorum yarın bende olucam sınav yerınde o heyacanı tekrar yaşamak için seni de desteklicem   ama senınle farklı kulvarlardayız şuan ılerıde ne olur bılmem dedıgım gıbı YARASI olan gocunur ben yukarıda gerklı acıklamaları yaptım zaten ve bundan sonra yanında A lısanslı amatör telsızıcı olmadan ve amatör telsızıcıllgın kural ve kadıdelerıne uymayan kım olursa olsun deşifre ederek bu tip olumsuzkluklarlan mucadele edıcem sende bıraz sakınleş yarınkı sınavına kendını hazırla ahmetusta bız burda adam dövemeye gelmedık görduugmuz yanlışlıları dıle getırıdık şimdiden tüm sınava giricek amatör adaylarına başarılar dilerim TA2AZI 73

bana arkadaş falan deme ben senin arkadaşın değilim 
bu konuşmaların kışkırtıcı  bende diyorumki kimse bu konuşan dinleyen acıkla aramızdaki problemde düzelsin sen açıklamıyorsun bence buişde bir iş var sen kasıtlı yapıyorsun buişi bu kadar kafana takılan biri kim bende merak ediyorum yarası olan kocunur diyorsun ben kocunmuyorum çunku yukardaki yazılarımdada belirttim iyi oku bak okumadan yorum yapıyorsun ben arkdaşımın yanında konuşma yaptım a sınıf lısansı olan takrar söyluyorum anlaaaaaaaaa ama anlamıyorsun sana bakılırsa haklı sensin öyle birşeyyok ben seni art niyetli olarak görüyorum hala diyorum senin skıntıların var galiba birilerine kızıp başka birilerini karalama yukardaki yazında alaycı tavirınla elektronikciymiş miş a sınıfı alacakmış diyorsun alsın konusun diyorsun yarın sınav var allahın izniyle giriyorum alıyorum lisansı

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #17 : 03 Kasım 2012, 13:44:06 »
SENINLE ARKADAŞ OLMAK ISTIYEN KIM O SAYGIDAN ÖTÜRÜ SENIN SAYGIN BU KUSTAHCA SALDIRIYORSUN YANINDA A SINIFI AMATÖR LE KONUSTUNSA SORUN YOK HALADA OLAYI PROVEKE EDIYORSUN SENDE BEN ZATEN AMATÖR RUHU GÖRMUYORUM SENINLE ZATEN NE HAVADAN NEDE KARADAN GÖRÜŞMEK  ISTEMEM YARAN VARKI GOCUNUYORSUN KONUNU BAŞINDAN BERİ SALDIRGAN TAVIR İÇİNDESİN YARASI OLAN GOGUNUR DİYORUM A ALICAKMIŞ GİT AL A BELGENI NE YAPARSAN YAP NE LAF ANLAMAZ SÖZ DEN ANLAMAZ ADAMSIN GIT YARINKI SINAVINA HAZIRLAN BENİMLE UGRAŞMA SONUÇLARINA SEN KATLANIRSIN TEHTIT KAR TAVIRLARINDAN VAZ GEÇ BENIM AYAGIMA TAŞ DEYSE BUNDAN SONRA SENDEN BILICEM KUSTAH SAYGISIZ KANUN NIZAM  BILMEZ 

ahmetusta61
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 03 Kasım 2012, 13:47:18 »
bu konuya bakan arkdaşlar
yukardaki en son yazıyı okuyun ve yorum yapın ben artık bişey yazmayacağım yurdaki yaziyi yazan şahış a sınıf amatör telsizci yorumu size birakıyorum

iyi günler 73

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #19 : 03 Kasım 2012, 13:58:16 »
bu konuya bakan arkdaşlar
yukardaki en son yazıyı okuyun ve yorum yapın ben artık bişey yazmayacağım yurdaki yaziyi yazan şahış a sınıf amatör telsizci yorumu size birakıyorum

iyi günler 73

bana bak benı cıleden cıkartıp kıskırıtyorsun ondan sonra benı mıllete havale edıyorsun  şunu açıklıkla söylemedın ben konuştum arkadaşlar kanunlara nızamlara uymadım dıyemedn yaran var gocunuyorsun senın adın gectımı hedef alındınmı  sen bastan berı tepkı verdın yarın sınav yerındeyım gel yanınama tartışalım bız adam dövmeye gelmedık

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2012, 14:59:26 »
Her amatör adayı arkadaş A sınıfı bir amatör telsizcinin yanında çağrı,görüşme yapabilir.

**********/************/**********/***************/*************/*******
Konu ile alakası olmayan mesajlar tarafımdan temizlenip gerekli kişilere gerekli uyarılar yapılmıştır.Farklı başlık altında aynı konuya atıf yapılarak açılacak mesajlarda aynı yaptırımlara maruz kalacaktır.

İyi geceler.

sayın admın
yazışmalarımızi niye sildiniz biz burda medenibir şekilde tartişiyorduk doğanay arkadaşımıda engellemıssınız neden burda insanlar fikirlerini söyliyemiyecekmi
ben 10 senedir forumcuyum 4.5 forumda adminve mod görevim var bu işler böyle olmazki her üye olani yasakla yazdıgı yazıyı kaldır
sizden rıcam DOĞANAY arkdaşımın engelini kaldırmanız oda gelsin burda hakkını savunsun

iyi günler 73

Konu ile alakası olmayan mesajlar bölünür/silinir ve taşınır.
Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanın mantığın yok.Siz yazılanları okumuyorsunuz herhalde yasaklanması için küfür etmesini beklemeliydik.Bu formun  kendisine göre kuralları vardır.Bu kurallara uyulmak zorundadır.Sizin admin olduğunuz forumda işler nasıl yürür bilmiyorum fakat bizde bu şekilde.Formu beğenen kalır beğenmeyen gider.Her defasında forum kurallarını hatırlatmamın gereği yok.Saygılı olacaksın ve kurallara uyacaksın.
Foruma üye oldun,mesajları okudun beğenmiyorsan gidersin.Kimse kimseyi mum ile davet etmiyor.
Gitmeyi kafana koyduğun zamanda çamur atmadan gideceksin.
Formun kalitesi düşük,kendiniz çalın kendiniz oynayın gibi sözlere hiç gerek yok.Herşeyden önce üye olanlara hakaret edilmesine ne ben nede yönetici arkadaşlarım müsade etmez.

Daha önceleri olduğun gibi bu mesaj okunduktan sonra yayından kaldırılacaktır..

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
AMATÖR LİSANSI OLMAYAN BİR KİMSE VE GÜMRÜK

Başlatan ta1bl

14 Yanıt
8698 Gösterim
Son İleti 12 Ağustos 2013, 14:21:00
Gönderen: TA2CS
xx
amatör bandta olmayan frekansta şifreli konuşma.

Başlatan TA2NRL

2 Yanıt
1158 Gösterim
Son İleti 22 Temmuz 2019, 01:10:29
Gönderen: TA2OM - 3C3CA
xx
Qrz com Yeni eski kayıt ı olmayan amatör telsizcilere duyurudur

Başlatan TA2B

1 Yanıt
3613 Gösterim
Son İleti 05 Temmuz 2017, 09:09:32
Gönderen: TB3DMT
xx
AMATÖR TELSİZCİLER *** ŞİİR ***

Başlatan TB5DX

3 Yanıt
5481 Gösterim
Son İleti 13 Şubat 2011, 17:13:28
Gönderen: TB1BHG
xx
Dışarıdan Bakılınca Biz (Amatör Telsizciler)

Başlatan TB2PMH

0 Yanıt
3576 Gösterim
Son İleti 22 Mart 2012, 14:35:51
Gönderen: TB2PMH