Gönderen Konu: 2012 AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI (BİRLEŞİK KONULAR)  (Okunma sayısı 20186 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TB4PCC
  • Ziyaretçi
Ynt: SINAVDA NELER OLDU? & SONUÇLAR
« Yanıtla #60 : 12 Haziran 2012, 10:38:48 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Verilen sorulara çalışmamızı ve gerçekten amatörlüğü seviyorsak biraz zaman ayırıp ders çalışmamız gerektiğini düşünüyorum...

Dogru Oldugunu Düşünenlerdenim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA3CB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 18
  • İsim Soyisim: Mehmet Gültekin
« Yanıtla #61 : 12 Haziran 2012, 11:00:56 »
Sayın genç kardeşim.Amatörlüğün yaşı olmaz.Yeterki bu işe gönül versin.Kopya konusuna gelince.Birgün sende aynı duruma düşeceksin.(Hem ihtiyarlıyacak,hemde kopya çekmek durumu)O zaman bu yazından utanacaksın.Hiç kimse amatör olarak doğmaz.Sonradan olunur.
KORSAN

TB4PCC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 12 Haziran 2012, 11:05:54 »
Sayın genç kardeşim.Amatörlüğün yaşı olmaz.Yeterki bu işe gönül versin.Kopya konusuna gelince.Birgün sende aynı duruma düşeceksin.(Hem ihtiyarlıyacak,hemde kopya çekmek durumu)O zaman bu yazından utanacaksın.Hiç kimse amatör olarak doğmaz.Sonradan olunur.

Abi Başım Üstüne . Arkamdaki Bir Abi'de Oyle Sorular Sordu Ben Cevaplamıştım. Çekinmedim Hiç . Ona C Kazandırdım Sanırım. Bende A Aldım Allahın İzniyle..

Çevrimdışı TA5AO

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 10
  • İsim Soyisim: Oktay Koca
« Yanıtla #63 : 12 Haziran 2012, 11:14:48 »
Amatörlüğe gönül veren insanların sınav içinde bir parça zaman ayırıp ders çalışması gerektiğine inanıyorum. Sorulan soruların hemen hepsi günlük hayatta kullanılan terimler ve uygulamalardı. Tabi dediğiniz gibi bizde gençlik var. Okuduğumuz daha rahat hafızada kalıyor. En nihayetinde hayat kavgasının çok içinde değiliz. Ama bu işin seviyesinin yükseltilmesi ve hak ettiği değeri alması için sınavın gerekli olduğunu düşünüyorum... İlk girişimdi ve gerçekten değer verip, vakit ayırdığım bir sınavdı. Eşim Komiser yardımcılığı sınavına bu şekilde çalışsam kesinlikle kazanacağımı söylüyordu.. Çok şükür kazasız belasız atlattık.
Türkçe Giderse, Türkiye Gider!

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
Ynt: 2012 AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI (BİRLEŞİK KONULAR)
« Yanıtla #64 : 12 Haziran 2012, 12:45:59 »
Selamlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
 (Kou ile ilgili bir çok mesaj bu başlık altında toplanmıştır)

Beklenen sonuçlar açıklanmış.Kazanan herkezi canı gönülden kutluyorum,kazanamayan arkadaşlar dert etmesin eksiklerini görüp daha iyisi için çalışması yeterli olacaktır.
Bundan sonraki süreç için gerekli linkler aşağıdadır

SINAVI KAZANANLAR İÇİN HAZIRLANMASI GEREKEN BELGELER

SINAVI KAZANANLAR İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ

TÜM EVRAKLARI GÖNDERDİM NERDE KALDI BENİM BELGEM

ÇAĞRI İŞARETİNİZ GELDİKTEN SONRA

KAZANAMAYANLAR İÇİN

Her katılımcıyı tekrar tebrik ediyor ve hoş geldiniz diyorum.

TB4PCC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 12 Haziran 2012, 12:59:22 »
Ben Bu Yucel Abi'yi Seviyorum Ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TA9ACO
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 12 Haziran 2012, 18:59:11 »
Belge almaya hak kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Nerede Kaldı Benim Belgem Sayfasında Görüşmek Üzere Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  (Geçen Dönem o sayafadan 1,5 ay boyunca ayrılmamıştım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   )

arda3231
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 13 Haziran 2012, 00:08:15 »
öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler bu arada kusura bakmayın uslübum için fakat ben aynı fikirde değilim sizle kopyaya karşıyım çünkü sınava çalışanla çalışmayanın bir farkı olması lazım.

TB2POZ
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 19 Haziran 2012, 14:03:01 »
öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler bu arada kusura bakmayın uslübum için fakat ben aynı fikirde değilim sizle kopyaya karşıyım çünkü sınava çalışanla çalışmayanın bir farkı olması lazım.

tamamen katılıyorum, insan ihtiyarlayınca ne oluyor anlamıyorum; burada ihtiyarlara karşı bir yanlış düşünceden doğan söylem var gibi. Kemal Sunal, Sakıp Sabancı ve her yıl üniversite sınavlarında gördüğümüz yaşlılarımızı örnek göstermek isterim.

ayrıca önümde kopya çeken adamla yaş farkım 2 bilemedin 3'tür. şahsı ismen de tanıyorum zaten de neyse konuyu uzatmaya gerek yok.

Sonuç olarak yaş ne olursa olsun kopya eylemi doğru bir eylem değil, kısacası kopyanın yaşı olmaz. bu insan ben olsam dahi haketmemiş olduğum bir yetkiyi burada bana vermemeli, savunmak yerine karşı durmalısınız.

73

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI 04 11 2012

Başlatan TA2MR

5 Yanıt
6234 Gösterim
Son İleti 28 Kasım 2012, 11:56:38
Gönderen: TA2ANA
xx
2012 YILI 1.DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV MERKEZLERİ AÇIKLANMIŞTIR

Başlatan TA3ATA