Gönderen Konu: ÜNİVERSİTELERDE BİLİNÇSİZLİĞİN YARATTIĞI SIKINTI...  (Okunma sayısı 9666 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TA4AKC
  • Ziyaretçi
Ynt: ÜNİVERSİTELERDE BİLİNÇSİZLİĞİN YARATTIĞI SIKINTI...
« Yanıtla #30 : 04 Ağustos 2012, 01:01:53 »
Murat Hocam.
Sizin adınıza çok sevindim. Bizlerde üniversite öğrencisi olarak ayrıca topluluk kurma arifesinde bu konuyu sürekli takip ediyorduk. Sonucun bu şekilde olumlu olması ve hatta başkalarına da olumlu şekilde sıçraması güzel bir duygu...

Kendinize çok iyi bakın.

73

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 7
  • İsim Soyisim: Murat Basel
« Yanıtla #31 : 04 Ağustos 2012, 01:07:26 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Murat Hocam.
Sizin adınıza çok sevindim. Bizlerde üniversite öğrencisi olarak ayrıca topluluk kurma arifesinde bu konuyu sürekli takip ediyorduk. Sonucun bu şekilde olumlu olması ve hatta başkalarına da olumlu şekilde sıçraması güzel bir duygu...

Kendinize çok iyi bakın.

73
Öncelikle hayırlı geceler Kaan hocam. Çok teşekkür ederim. Evet ummadığım halde başıma gelen bu olayın yine ummadığım bir halde sonuçlanması şaşırtıcı olduğu kadar sevindirici... Keşke kendi okulumda da sizin gibi bir fırsatım olsa idi.. Bence çok güzel bir düşüncenin hayat bulması için uğraşıyorsunuz ve değecek... Elimden gelebilecek her türlü yardım fikir yahut dayanışma için sizinleyim bilginize... Mesele farklı uzaklıklarda olmamız değil yeterki gönüller bir olsun tekrar teşekkür eder ve çalışmalarınızda başarılar dileyerek bende takipciniz olduğumu bildiririm...  Kendinize sizde çok iyi bakın  73

TA3FB
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 04 Ağustos 2012, 01:15:23 »

Sevgili Murat

Durumun bu şekilde sonuçlanması beni gerçekten çok sevindirdi. Çok gündelik, tatlıya bağlanma olasılığı yüksek  münferit bir olayın forumda silah taşıma vs vs konularına girilmesine kadar uzamış. Son günlerde üniversiteler ve meslek liselerinde bu güne kadar şahit olmadığım kadar bir amatör yapılanmayı memnuniyetle takip ediyorum. Umarım meslektaşlarımız içerisinden de amatör telsizci sayısı artar. Üniversite mezunu bilinçi gençlerin bu hobi ile daha fazla ilgilenmeleri dileğiyle

Not: Sakin kalarak, gaza gelip fevri hareket etmemenden ötürü ayrıca seni kutluyorum.
Havada duyuşmak ümidiyle

73...
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2012, 01:30:17 Gönderen: TA3FB »

TA4AKC
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 04 Ağustos 2012, 01:17:26 »
Radyo Amatörlüğünde arada Mesafelerin olması bazen daha güzeldir hocam.
Topluluk olarak öncelikli hedefimiz Kurum ve kişilerin bu Oluşum ve hobi hakkında bilinçlendirilmesidir. Bu konuda gerek basılı gerekse sosyal medya kullanılarak, toplantılar, seminerler, aktiviteler, radyo ve televizyon programları ile "Radyo Amatörlüğü" kavramını herkese anlatmak için kollarımızı sıvadık.
Çıktığımız bu yolda sadece ADÜ ya da Aydın ili değil Türkiye'nin, Dünyanın her yerindeki amatörlere ihtiyacımız olacaktır.

Yaptığımız çalışmalara web sayfamız hazırlanana kadar Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapulaşabilirsiniz.

73

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #34 : 04 Ağustos 2012, 01:26:19 »
Okumak insanın cehaletini alır eşşeklik baki kalır diye bir söz söylenmiş. İnsanların makamları, bilgileri adam olacağını göstermez hamurunda adamlık yoksa başbakan(sözüm meclisten dışarı) olsa vız. Ben şahsen önemli bir üniversitenin öğretim üyesinin silahla adam rehin aldığını biliyorum.

Sevgili Murat

Durumun bu şekilde sonuçlanması beni gerçekten çok sevindirdi. Çok gündelik, tatlıya bağlanma olasılığı yüksek  münferit bir olayın forumda silah taşıma vs vs konularına girilmesine kadar uzamış. Son günlerde üniversiteler ve meslek liselerinde bu güne kadar şahit olmadığım kadar bir amatör yapılanmayı memnuniyetle takip ediyorum. Umarım meslektaşlarımız içerisinden de amatör telsizci sayısı artar. Üniversite mezunu bilinçi gençlerin bu hobi ile daha fazla ilgilenmeleri dileğiyle

Not: Sakin kalarak, gaza gelip fevri hareket etmemenden ötürü ayrıca seni kutluyorum.
Havada duyuşmak ümidiyle

73...
Sevgili Barış bey... Öncelikle teşekkür ederim. Haklısınız yazılanların hemen hemen hepsine göz gezdirdim ve tekrar ifade ediyorum uzun zamandır ancak bakma ve yazma fırsatı buluyorum... Olay farklı şekilde birtakım konuları açmış yahut açılmış ancak benim burada önemsediğim siz değerli amatör arkadaşlarımın ağbeylerimin ve üstadlarımın fikirleri ve konunun ne şekilde sonuçlanacağı idi... Ummadığım bir şekilde lakin sevindirici bir sonuca bağlanması gerçekten muhtelem bir duygu... Hocamıza kızdım hemde çok ama sonuç güzel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Üniversitelerde amatörlüğün yaygın olmadığını düşünüyorum ama tabiri caiz ise yagınlaşmaya duyulmaya ve ilgilenilmeye başlanıldığını da görebiliyorum.. Umarım en üst seviyede bilinçli radyo amatörlerinin olduğu eğitim camialarının çoğalmasını yakın zamanda göreceğiz... tekrar teşekkürler saygılar 73

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #35 : 04 Ağustos 2012, 01:28:13 »
Radyo Amatörlüğünde arada Mesafelerin olması bazen daha güzeldir hocam.
Topluluk olarak öncelikli hedefimiz Kurum ve kişilerin bu Oluşum ve hobi hakkında bilinçlendirilmesidir. Bu konuda gerek basılı gerekse sosyal medya kullanılarak, toplantılar, seminerler, aktiviteler, radyo ve televizyon programları ile "Radyo Amatörlüğü" kavramını herkese anlatmak için kollarımızı sıvadık.
Çıktığımız bu yolda sadece ADÜ ya da Aydın ili değil Türkiye'nin, Dünyanın her yerindeki amatörlere ihtiyacımız olacaktır.

Yaptığımız çalışmalara web sayfamız hazırlanana kadar Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapulaşabilirsiniz.

73
Umarımız emeklerinizin, emeklerimizin karşılığı her geçen gün radyo amatörlerinin artması ile kalmaz ve bilinçli bir toplum (enazından radyo amatörlüğü hakkında) yaratmayada zemin hazırlar... Çalışmalarınızda başarılar dilerim... 73

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
Baofeng uv 9 r plus gümrük sıkıntı

Başlatan TB3GHU

6 Yanıt
1349 Gösterim
Son İleti 30 Mart 2020, 00:17:29
Gönderen: TA1KTY
xx
RÖLE HABERLEŞMESİNDE SIKINTI YAŞIYORUM

Başlatan TA8ABD

7 Yanıt