Gönderen Konu: RAMAD DERNEĞİMİZİN AÇILIŞI VE ZİYARET HK.  (Okunma sayısı 41434 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TB3CGS
  • Ziyaretçi
Ynt: RAMAD DERNEĞİMİZİN AÇILIŞI VE ZİYARET HK.
« Yanıtla #45 : 21 Temmuz 2011, 19:07:10 »
İLK HEDEFİNİZ A NOKTASI

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İKİNCİ HEDEF B NOKTASI

C NOKASINA GELİNCE PİKNİK ALANI KAPISINDANIZ.

HOŞGELDİNİZ.

SON RESİMDEKİ KOORDİNATLAR VARIŞ NOKTANIZDIR.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2011, 19:22:18 Gönderen: TB3CGS »

Çevrimdışı TA2AOZ

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Ahmet Özer
« Yanıtla #46 : 22 Temmuz 2011, 21:15:19 »
Değerli arkadaşlar, katılmayı arzu ettiğimiz bu buluşmaya ne yazıkki  katılamayacağız. Arkadaşlarımızın düğün davetlerinin olması nedeniyle katılamayacağımızı üzülerek ifade etmek istiyorum. Sizlere bol sohbetler  dilerim.
TA2AOZ  73s

Çevrimdışı TA2NL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 13
  • Bilgiyi Paylaşmayacaksan, ÖĞRENME !
  • İsim Soyisim: Murat DEMİRTAŞ
« Yanıtla #47 : 23 Temmuz 2011, 11:11:23 »
Merhaba,

Çok kıymetli Amatör Dostlarım, bu muhteşem aktiviteye katılamamanın büyük üzüntüsüyle sizlerden özür diliyorum. Katılacak arkadaşlara ve bölgedeki arkadaşlara saygı ve selamlarımı iletiyorum.
Derneğinizin camiaya yeni bir soluk ve bol çalışmalara imza atması dileklerimle.

Mazeret: Güzergah ve saatleri uymaması nedeniyle katılım gerçekleştiremiyorum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Selamlar
Eski:TA1ADM Yeni:TA2NL
www.muratdemirtas.net.tr

Çevrimdışı TA3DP

• Mevzuat Uzmanı
  • Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 97
  • ta3dp@hotmail.com
  • İsim Soyisim: Ramazan KURTÇU
« Yanıtla #48 : 23 Temmuz 2011, 13:32:51 »
24 Temmuz Pazar günü, RAMAD'ın yerleşkesinin açılışı, piknik ve amatör arazi çalışması için Bursa'ya  gelemeyen ancak bu konuda halisane duygu ve dileklerini dile getiren;

Sayın Melih SÖZEN'e (TA2ASO),
Sayın Ahmet ÖZER'e (TA2AOZ),
Sayın Murat DEMİRTAŞ'a (TB1CMD)

Çok teşekkür ederiz.

Bizim de, gelecek sağlıklı günlerimizde, Türkiye'nin herhangi bir yerinde, bireysel, grup veya dernek olarak amatör telsizcilik konularında karadan  görüşmek, paylaşımlarda ve faaliyetlerde bulunmak
içten dileğimizdir.

Selamlar ...

Radyo Amatörleri Derneği
Yönetim Kurulu

İLGİ BİLGİ, KÜLTÜRLÜ BİLGİ GÜÇTÜR.

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 57
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın
« Yanıtla #49 : 23 Temmuz 2011, 20:25:38 »
Herkese merhabalar.

Yarın gerçekleştirilecek" Radyo Amatörleri pikniği" organizasyonumuzda kurulacak amatör telsiz istasyonumuz sabah saat 07,30 dan itibaren TA3CY Yücel arkadaşımız tarafından aktif edilecektir. Simpleks frekanslarda yaşanabilecek aksaklıkların önlenmesi açısından istasyon 145,725 (77tonlu) Ulrad rolemizin frekansında  faal olacaktır. Bursa dışından gelecek arkadaşlarımızın gerekli durumlarda bu frekanstan irtibata geçmelerini rica ediyorum.

Organizasyona katılmaya niyetlenip, çeşitli sebeplerden dolayı katılamayan ve tebriklerini ileten arkadaşlarımıza da buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm arkadaşlarımızla birlikte geleneksel hale gelmesini planladığımız bu organizasyonumuza gelebilecek bütün amatör ve amatör adayı arkadaşlarımızı beklediğimizi bir kez daha tekrarlamak istiyorum. Yarın görüşmek üzere......

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 57
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın
« Yanıtla #50 : 24 Temmuz 2011, 21:28:07 »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
« Yanıtla #51 : 24 Temmuz 2011, 22:14:27 »
emegi geçen tüm arkadaşlarıma ve buyuklerıme teşekürlerimi bir borç bilirim bu kareden olmaktan büyük bir haz aldıgımı belirtmek istedim sagılar 73

Çevrimdışı TA2ANS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 8
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
  • İsim Soyisim: Nihat
« Yanıtla #52 : 24 Temmuz 2011, 23:46:47 »
Bursa RAMAD derneğinin açılışı olması ve bu açılışile irtibatlı olarak radyo  amatörlerinin tanışması kaynaşması olanağını sağlamak için düzenlenen bir etkinliğe ama  amatör telsizci ama cb ci ama ama bir şekilde oraya gelenleri misafir perverliklerini esirgemeyen,sadece mak arkasında olan  sevgi ve saygılarını  yüzyüzede bizlere daha fazlasını gösteren ve ellerinden gelini bir düğün edası ve hevesinde çalışarak esirgemeyen RAMAD derneği başkanına üyelerine ve Bursa Amatör telsizci arkadaş ve abilerime bu güzel günü bizlere yaşattıkları için çok teşekkür eder,RAMAD derneğinin TA amatörlerine daha çok faydalarının olmasnı temenni ederim.Teşekkürler RAMAD.TA2ANS Nihat SEBİT.
TA2ANS NİHAT SEBİT BOSTANCI/İSTANBUL

Çevrimdışı TB1BHG

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 23
  • İsim Soyisim: Gökhan Köseoğlu
« Yanıtla #53 : 25 Temmuz 2011, 00:34:16 »
 Bursa RAMAD derneğinin açılışı nedeniyle gitmiş olduğumuz Bursa da ,Şehire girdiğimiz andan itibaren çok yakın ilgi ve alakalarını esirgemeyen ve RAMAD derneğine kadar aracımıza eşlik eden, yine açılıştan sonra düzenlenen piknik alanına gidişte ve pikniğin başından sonuna kadar   Amatör olan ve olmayan tüm misafirleri rahat ettirmek için canla başla çalışan,en ufak bir aksaklığın bile olmaması için günler öncesinden önlemlerini alan,çok sıcak ve samimi duygularla davrandıkları her şekilde belli olan başta sayın Ramazan KURTÇU,Yücel KASAP, Bülent YALÇIN ,Okan ÇÖRTÜK,Haluk SANCAR  ve Mümin TEKSÖZ  Olmak üzere Tüm RAMAD üyelerine ,Bursa amatör Radyocu arkadaşlarımıza en içten duygularla teşekkürlerimi sunar,RAMAD derneğinin tüm amatör camiaya Hayırlı olmasını dilerim.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2011, 15:21:10 Gönderen: TB1BHG »
H.Gökhan Köseoğlu. KN41MF

TA6X
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 25 Temmuz 2011, 00:48:16 »
Davetinize ve emeği geçenlere teşekkür eder, yeni çalışmalarınzda üstün başarılar dilerim. İ.Önger BAFRA

Çevrimdışı TA2KB

• Site Teknik Destek
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 17
  • eski işaret TA2ABD
  • İsim Soyisim: Abdülkadir Bozkurt
« Yanıtla #55 : 25 Temmuz 2011, 00:55:00 »
En içten en samimi duygularla bizleri bugün karşılayarak ağırlayan , bizlere bu güzel günü yaşatan herkese tekrar teşekkürler. RAMAD derneginin TA camiasina hayirli olmasını dilerim.  73...
Sen doğru yolda ol da, varsın sanan eğri sansın.

Çevrimdışı TA2T (sk)

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 37
  • İsim Soyisim: A.Tahir DENGİZ
« Yanıtla #56 : 25 Temmuz 2011, 04:54:29 »
Tüm RAMAD üyeleri ve RAMAD Dostlarına,

Hafta sonu aranızda olmayı çok arzu  ettim, başaramadım. Başkan Ramazan Bey ile Tüm
Yönetim Kurulu üyelerini ve emek veren arkadaşları mükemmel ve özverili organizasyon
nedeniyle kutluyorum.

Bu vesile ile, yeni açılan Bursa Merkez Binanızın da, sonsuza dek, birçok  Amatör Projeye
önderlik etmesini ve ve bu projelerin gerçekleştirilmesini dilerim.

ANKARA'dan gönül dolusu sevgiler.

A.Tahir DENGİZ, TA2T
TAMSAT Yön.Kur.Bşk.
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2011, 04:57:06 Gönderen: TA2T »
A.Tahir DENGİZ, TA2T, ANKARA, KM69JS

Çevrimdışı TA2NL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 13
  • Bilgiyi Paylaşmayacaksan, ÖĞRENME !
  • İsim Soyisim: Murat DEMİRTAŞ
« Yanıtla #57 : 25 Temmuz 2011, 08:52:17 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
24 Temmuz Pazar günü, RAMAD'ın yerleşkesinin açılışı, piknik ve amatör arazi çalışması için Bursa'ya  gelemeyen ancak bu konuda halisane duygu ve dileklerini dile getiren;

Sayın Melih SÖZEN'e (TA2ASO),
Sayın Ahmet ÖZER'e (TA2AOZ),
Sayın Murat DEMİRTAŞ'a (TB1CMD)

Çok teşekkür ederiz.

Bizim de, gelecek sağlıklı günlerimizde, Türkiye'nin herhangi bir yerinde, bireysel, grup veya dernek olarak amatör telsizcilik konularında karadan  görüşmek, paylaşımlarda ve faaliyetlerde bulunmak
içten dileğimizdir.

Selamlar ...

Radyo Amatörleri Derneği
Yönetim Kurulu

Bu bilgiyi tekzip ediniz lütfen Ramazan Bey, Bizim (TA1API ve TB1CMD) katılmayacağımızı yazmışsınız. Oysa ki bir oradaydık, TA1API, TA1ABC ve ben TB1CMD orada bizi gören bir sürü şahidimizde var isterseniz.

Selamlar.

Çevrimdışı TB2BMA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • Fire And Rescue
  • İsim Soyisim: MELİH ALTINTERLİK
« Yanıtla #58 : 25 Temmuz 2011, 08:58:26 »
bir organizasyon ancak bu kadar güzel yapılır..bursaya girişimizde bizleri karşılayan yol boyunca eşlik eden ilgi ve alakalarını üzerimizden eksik etmeyen tüm RAMAD üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..ellerinize kollarınıza yüreğinize sağlık tekrardan hayırlı olsun,yolunuz açık olsun..iyi çalışmalar..

Çevrimdışı TA1TD

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 12
  • TA1ATD
  • İsim Soyisim: Tezcan Delibay
« Yanıtla #59 : 25 Temmuz 2011, 09:57:27 »
Uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra karşılaştığım muhteşem atmosferle yorgunluğumu unutmamı sağlayan RAMAD üyesi veya bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Gerçekten bu organizasyonu tanımlamak için söylenebilecek tek şey ; amatör bir ruh katılarak profesyonelce hazırlanmış bir organizasyondu.
RAMAD olarak bundan sonrası içinde çok daha başarılı organizasyonlara imza atılacağına inanıyorum. Özellikle TA3CY Yücel, TA3DN Bülent ve TA3DP Ramazan beyin ve çağrı işaretlerini hatırlayıp ismini veya ismini hatırlayıp çağrı işaretlerini hatırlayamadığım  tüm Bursa ekibine tekrar tekrar teşekkür ederim.
Bir sonraki organizasyonda dünyanın öteki ucunda da olsam gelebileceğime olan inancımla tekrar teşekkürler ve başarılar diliyorum.

TA1ATD

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
DERNEK AÇILIŞI VE KATILIMCI LİSTESİ

Başlatan TA3V

0 Yanıt
4839 Gösterim
Son İleti 28 Temmuz 2011, 12:33:55
Gönderen: TA3V
xx
DERNEĞİMİZİN YENİ WEB SİTESİ

Başlatan TA2AEC