Gönderen Konu: Burasıda hikaye  (Okunma sayısı 7691 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: ismail Aydın
Burasıda hikaye
« : 26 Mayıs 2011, 00:35:23 »
Bu akşam bir yazı yazmıştım, anında silinmiş. Öyleyse bu sayfada fos. Birileri bizim amatör arkadaşlarımızı birbirine düşürmek isterken yazdığım yazının silinmesi ilginç. Ve bu sayfaya ve Türk amatör telsizci arkadaşlara sesleniyorum. sadece bu kafayla havanda su döğersiniz. Çok yakında bu sayfa ile ilgili bağlantısı bulunan gitrad sayfamızın tüm bağlantılarını keseceğim. Ben korkaklarla yürümem...  TA7EA

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=1467.0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 57
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın
Ynt: Burasıda hikaye
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2011, 00:40:11 »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazınız burada. Lütfen biraz daha dikkat............

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2011, 00:42:09 »
Ve bu sayfayı düzenleyen arkadaşlar benim kimsenin malında, yerinde gözüm olmaz. Anında tarafıma bir yazı ile üyeliğimin sonlandırıldığını yazın. GİTRAD bölümünü silin. Forum sayfası olarak kullandığım bölümünüzü sayfamızdan kaldıracağım. Herkes suç işler ama yazdığımızda susmamız istenir. Ben susmam ve çekinmem... Sizin sayfanızda TA8A nın sayfası gibi benim için fos. Biz bize saygı duyanlara saygı duyarız. Sesimizi kesmek isteyenlere de hoşça kalın deriz.... Bu kadar...

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2011, 00:44:09 »
Arkadaşım yazınız silinmedi. Bu ne öfkedir anlamadım. Ana sayfadada duruyor linktede duruyor. Nereden çıkarıyorsunuz silindiğini.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap?

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2011, 00:48:58 »
İsmail bey;
Özel mesajlarınıza bakarsanız mesajınızın "sıkıntım var" bölümüne taşındığını görürsünüz.Gerekli açıklamalar orda var.
Lütfen yorum yapmadan önce sakin olun...

TA3AAA
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2011, 00:54:09 »
yazınız aynı şekil de olması gereken bölüm de duruyor ismail bey lütfen ön yargılı olmayalım .
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2011, 00:58:05 Gönderen: TA3AAA »

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2011, 01:03:19 »

Yönetim olarak  ne yazacağınızı merakla bekliyoruz ismail28,,,,,

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2011, 01:07:24 »
İsmail bey,
Yineliyorum lütfen özel mesajınıza bakınız anlayarak okuyunuz kim kimin yanında karar veriniz ve yapmanız gerekeni yapınız.
Lütfen bilip bilmeden kimseyi ve özellikle amatör telsizcilik için uğraşan bizleri zor durumda bırakmayınız.

besata
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2011, 09:00:37 »
İsmail abi sanırım bu kadar izahattan sonra özür dileme vakti gelmiştir...
Ne dersin...?

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
Sakin olmak gerekiyor!!!
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2011, 11:09:40 »
Değerli arkadaşlar,
Yazımın silinmediği ancak başka başlık altına taşındığını daha sonra öğrendim. O anda ilgili derneğin yapmış olduğu bu davranışlar beni çok kızdırmıştı. Zira yıllardır önyargılıyız, yan bakışlıyız. Çünkü söylenen yazılan ve icraatlar bizi bu yönlere çekti. Daha doğrusu amatör telsizcilik çalışmaları yerine birbirimizi didiklemeyi, küçümsemeyi öğrettiler ki benim kızgınlığımda buradan geliyor herhalde. TRAC yüzünden 8 yıl amatör telsizcilik çalışmalarına ara verdim. Neyse yazılacak söylenecek çok şey var ama aslında değmez biz önümüze bakalım. Evet bu kızgınlığımla arkadaşlarımın site yöneticilerinin kalbini kırdığım, üzdüğüm ortada. Herkesten bu yanlış anlaşılmadan dolayı özür diliyorum, insanız hata yaparız. Nihayetinde ben de hata yaptım ve düzeltmek için özürümü diledim, zannedersem bizimde hatamız arkadaşlarımız tarafından affedilir. Konu benim açımdan kapanmıştır. Hepinize 73
TA7EA  İsmail AYDIN 

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2011, 11:25:37 »
Anlayışınız için teşekkür ediyorum.
İnanın akşamdan beri arkadaşlarla çok üzüldük gece saat 02 ye kadar bekledik,telefon ile aradık,mesaj attık,mail attık tekrar gelirsiniz diye ama yapacak bir şey yok.
Sizinde mesajınızda yazdığınız gibi sakin olmak gerekiyor.
Sağlık olsun

**Bu mesajların hepsi 48 saat sonra bu "GITRAD" kategorisinden taşınacaktır.Şimdiden bilgi vereyim de... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Selamlar

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
Öğrendik
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2011, 11:41:11 »
Evet arkadaşlar artık yazılarımızı göremesek bile taşındığını düşünürüz artık. Sitenizin çalışma prensibini öğrendim. Ayrıca anlayış ve görüşleriniz için hepinize sonsuz teşekkür ederim. İnsanlık ve anlayış olsun gerisi benim için önemli değil... Çalışmalarınızda başarılar diliyorum... 73  TA7EA İsmail AYDIN

Çevrimdışı TB1BHG

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 23
  • İsim Soyisim: Gökhan Köseoğlu
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2011, 14:01:28 »
 İsmail bey merhaba.yazılarınız ve mesajlarımız bu başlık altından taşınarak yine bu sitedeki'' Sıkıntım var'' bölümüne aktarılmış durumda.Artık o bölümde görüp okuyacağız.akşam gereksiz yere sinirlendiniz.eğer silinmeyipte taşındığını tam olarak okusaydınız bu üzücü durum oluşmayacaktı. neyse iş tatlıya bağlandığına göre mesele kalmadı demektir.Çalışmalarınızda başarılar diler bölgenize selamlarımı iletirim.
H.Gökhan Köseoğlu. KN41MF

besata
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2011, 01:49:40 »
İsmail Abi büyük olmak böyle birşey... Özür mesajını okudum çok memnun oldum. 73 ler abi 73 ler kucak dolusu hemde.
Umarım bir sonraki mesajımı tam bir amatör telsizci olarak çağrı işaretimle yazmak nasip olur...

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
İyi niyetlere selam
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2011, 12:26:13 »
Yeterki insanlar iyi niyetli olsun... Yaş önemli değil, ben ve Giresun amatörleri artık didinen, kendisi ile barışık olmayan kötümser amatör telsizcileri aralarında bulundurmak istemiyor. Yeter artık amatör telsizciliğimizi yapalım. Yazılarınız için hepinize sonsuz teşekkürler, inşallah bizlerde yavaş yavaş medeni insanlar gibi davranacağız. Yazan arkadaşlara bakınca buna inanmaya başladım. İnşallah hepinizi aramızda saygın ve büyük radyo telsiz amatörleri olarak göreceğiz.
TA7EA İsmail AYDIN  Giresun'dan tüm amatör telsizcilere 73

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter