Gönderen Konu: SINAVI KAZANDIM HANGİ BELGELERİ HAZIRLAYACAĞIM  (Okunma sayısı 102710 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 7
  • İsim Soyisim: Murat Basel
Ynt: SINAVI KAZANDIM HANGİ BELGELERİ HAZIRLAYACAĞIM
« Yanıtla #45 : 07 Aralık 2011, 21:40:48 »
dün Bolu'da nekadar kargo firması var ise gittim hiçbiride KEGM in adresinin sistemde olmadığını ve teslim edemeyeceklerini söylediler. bende PTT kargo ile yolladım en geç 4 güne gider dediler. bu sebeple iki sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. kegmin başvuru adresine yolladım yani isim soyisim yok umarım doğru yollamışımdır değilmi? birde dilek.e, fotoğraf, dekont, kimlik fotokopisi. birde ben sınav başvurusunu genel olarak 40tl olarak yapmıştım. KEGMi aradığımda bayan öğrenci kimliğiniz varmı dedi evet var dedim. 25 tl olarak borç açmıi yatırdım ve öğrenci kimlik fotokopisinide yolladım umarım yeterlidir? kısacası yazdığım adres doğru olsunda başka hiçbirşey istemiyorum

Çevrimdışı TB2PMH

• Master of Comp. Analyst
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 14
  • Temeli Adalet olan Devletimiz Varola. MASTER
  • İsim Soyisim: Mehmet KİREÇOĞLU
« Yanıtla #46 : 08 Aralık 2011, 18:37:29 »
Merhabalar

Valla ben sormadım hiç aras kargoya neresı dersenız oraya yollarız dedıler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap resmı evrak basına bırsey gelmesın sonra takısmayalım dedım, tamam dedıler.Bır kac sefer banka adına kargolarımızı getırıyorlardı o yuzden tanıyoruz bırbırımızı raporluyum 2 gun dunde acıldeydım ılgılenemedım son durumu hakkında kargomun, ınsallah gıder asıl yere, arada bır kargolar kayboluyor korktuguım nokta o yoksa 1 ay sonrada gonderırdım.Insallah ulasır ellerıne, sorun olacagını sanmıyorum Sn:sepia87 sımdı kegm nun masasının ustunde cok evrak varmıs hangısının gelıp gelmedıgını bılmıyorlarmıs geldıkce sısteme gırıslerını yapıyorlarmıs onumuzdekı haftaya kadar gırmıs oluruz ıns dedıler arada bır sınav sonucları ekranından kontrol edersenız varıp varmadıgını gorebılırsınız.Bana musade gebermek uzereyım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yıne gelırım. 73

Master
Telsiz Radyo Amatörleri Cemiyeti - TRAC Ankara Şube Başkanlığı

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #47 : 08 Aralık 2011, 19:18:42 »
sayın master teşekkürler cevabınız için. anladığım kadarıyla rahatsızsınız geçmiş olsun size. umarım evraklar ulaşırda beklemesine bekleyeceğiz zaten . tekrar geçmiş olsun

Çevrimdışı TA1ALT

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 4
  • İsim Soyisim: Emre Altuntaş
« Yanıtla #48 : 08 Aralık 2011, 23:13:41 »
ab geçmiş olsun teşekkürler
Telsizlere Fısıldayan Adam-TFA

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #49 : 09 Aralık 2011, 15:29:35 »
Çok teşekkür ederim her ikinize de, belimde kas ve sinir sistemine bağlı bir rahatsızlık var, hala yatıyorum.Belgeler ulaşsın sağ sağlim başka bir derdşm kalmayacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sn:Sepia87 sizde Ankaradaymışsınız her konuda paslaşabiliriz, Emre mekan farketmez seninlede her konuda yardımlaşabiliriz.radyoamatörleri demek kardeşlik demek değilmidir zaten.

Saygılarımla

Master

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #50 : 09 Aralık 2011, 15:48:36 »
Syn Master, tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda ayaklanırsınız. evet Ankara'dayım. yenimahalle. size katılıyorum radyo amtörü kardeşlik demek bana göre. siz hele bir iyileşinde her türlü konuda paslaşırız  yakınız diye tahmin ediyorum. ptt kargo takip numaramdan baktım dün teslim edilmiş diyo sevindim valla. bide belgeler gelse hayırlısıyla tam oalcak. tekrar görüşmek dileğiyle saygılar

kemaldogan27
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : 09 Aralık 2011, 16:20:59 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çok teşekkür ederim her ikinize de, belimde kas ve sinir sistemine bağlı bir rahatsızlık var, hala yatıyorum.Belgeler ulaşsın sağ sağlim başka bir derdşm kalmayacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sn:Sepia87 sizde Ankaradaymışsınız her konuda paslaşabiliriz, Emre mekan farketmez seninlede her konuda yardımlaşabiliriz.radyoamatörleri demek kardeşlik demek değilmidir zaten.

Saygılarımla

Master

MASTER İSİMLİ ARKADAŞIM AGRILARINIZ İÇİN BENİ ARARSANIZ SİZE YARDIMCI OLURUM.
                                                                                    TA5JA KEMAL DOGAN 5322218282

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #52 : 09 Aralık 2011, 20:17:02 »

Saygılarımla

Master

MASTER İSİMLİ ARKADAŞIM AGRILARINIZ İÇİN BENİ ARARSANIZ SİZE YARDIMCI OLURUM.
                                                                                    TA5JA KEMAL DOGAN 5322218282

Selamlar
Konoyu dağıtmadan özelden mesajlaşın.
Teşekkürler

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #53 : 10 Aralık 2011, 22:56:25 »
Ok.Yücel abi aras kargoyla yolladığım evraklar yerine ulaşmamış, bulamamışlar kegm e kapısı sefaköy'ü  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap geri yollayacaklarmış bana evrakları nele göndermeliyim? Orda yazan adresın aynısını yazdım abi ama bulamamışlar işi bulduk Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

syg

Master

Çevrimdışı TA1ALT

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #54 : 10 Aralık 2011, 23:05:23 »
QSK.
abi ben de ilk kez yolladım yurtiçiyle 15:15 te verdim ertesi gün 18:00 da mesaj geldi. adres konusunda ise KEGM telsiz işletme müdürlüğü diyince sistemden tamamlayıp faturayı kesiyolar

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #55 : 10 Aralık 2011, 23:07:13 »
Yerine ulaşmışmı Emre bende geri getirteyimde yurtiçiyle göndereyim o zaman, bulamamışlar baksana  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA1ALT

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #56 : 11 Aralık 2011, 00:04:41 »
abi mesajla bilgilendirdiler..KEGM deki şu kişiye ulaştırılmıştır diye.. bu benim ilk oldu da sen bilirsin yine tabi

6patlar
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 11 Aralık 2011, 00:15:43 »
Belgelerimi salı günü elden verdim. Acaba lisanslar ne zaman hazır olur?

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #58 : 11 Aralık 2011, 00:31:05 »
lisanlar ne zaman elde olur bilmiyorum ama sabırsızlıkla bekliyoruz hepimiz. arkadaşlar adres konusunda bende daha göndermeden o sıkıntıyı yaşadığım için direk PTT ile gönderdim. özel kargo firmaları sistemlerinden adresi bulamadıkları ve teslim edemeyecekleri konusunda beni uyarmışlardı o yüzden ptt ile gödnerdim. ve netten kargo takip nosu ile ayın 8 inde teslim edilmiştir, teslim alan kıyı emniyeti müdürlüğü yazıyordu. umarım doğru yere gitmiştir yani telsiz işletme mdrlgne..

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #59 : 11 Aralık 2011, 00:34:00 »
Bende pazartesı gunu arastan gerı getırmelerını ıstıyım ozaman ptt ıle gondereyım.Arkadası aradım az once yurt ıcı kargo oda emın degıl en ıyısı ptt gıbı gorunuyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yada ıstanbul emn bırınden rıca edecez.Amma karıstı bu kargo ısı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
HANGİ FREKANS HANGİ ODAYA BAĞLI?

Başlatan TA2ITJ

6 Yanıt
7595 Gösterim
Son İleti 30 Ocak 2015, 01:10:54
Gönderen: TA2IKY
xx
HANGİ BALUN,HANGİ ANTENDE KULLANILIR?

Başlatan TA3DN

7 Yanıt