Gönderen Konu: TRAC Genel Merkezi ve Şubeleri  (Okunma sayısı 4521 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: ismail Aydın
TRAC Genel Merkezi ve Şubeleri
« : 25 Mayıs 2011, 23:03:12 »
Bu günlerde Giresun amatör telsizcilerine bazı TRAC Genel Merkez üyeleri olan kişiler tarafından saldırılar başladı. Şunu anlamak mümkün değil... Amacınız nedir? Kişiliğinize bakın ve GiTRAD-TRAC üyelerine "Sen Ömer'den yana mısın, yoksa Ali'den yana mısın" sorularını soranlara soruyorum... Size ne kardeşim, siz kimsiniz, geçmişiniz ne, amatörlüğe kin ve nefretten başka katkılarınız ne de bu soruları soruyorsunuz? Ayıptır, bu davranışlar insanlık adına bir rezalettir. Kongreleri takip ediyorum bunu yapan yakın il şubelerine gidip, soruyu ve amaçlarını yüzlerine karşı soracağım. Beni bir çizgiden çıkartırsanız, hepiniz hakkında dava açar, şahitlerle gider, belgelerinizi bile iptal ettiririm. Siz amatörün A sını bilmezken ben yüzlerce amatör telsizci yetiştirdim. Susuyorsam efendiliğimdendir, korktuğumdan değil, amatör telsizciliğe zarar vermek istemiyorum. Sayın Aziz Bey GİTRAD üyelerine olağanüstü haller hariç cevap verilmeyecek diye şubelerine el altından haberler gönderiyormuş. Hain amatörler yazısı elimde Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Bakanlığa bu konu ile ilgili yazımı hazırlıyorum. Tekrar ediyorum GİTRAD çok büyüyecek, çok çalışacak ve baskılara asla ve asla boyun bükmeyecektir. TA7EA İsmail AYDIN bunu demişse herkes önce bir düşünsün ki şu anda emekli bir kişiyim, zamanım çok. Giresun amatör telsizcileri olarak bilmenizi istediğim şudur:Bizde oluşum yoktur, dernekler amatör telsizcilerin sıçrama tahtasıdır. Tüm amatör telsizciler bizim kardeşimiz ve arkadaşımızdır. Ve Giresun amatörlerinin birlik ve beraberliğini hiç bir güç bozamayacaktır. Ne kadar baskı yaparsanız yapın. Çünkü biz Giresunlular bu yola birçok olumsuzluk ve çile ile beraber çıktık. 5 role ve diğer sistemlerimize TRAC Genel Merkezinin hiç bir katkısı yoktur. Aziz Bey iyi bilir, zamanında benim dönemimde Genel Merkeze aidatını ödeyen illerin başında gelirdik. Ve yine de çok güçlüyüz. Sadece bir işarete bakar TRAC Giresun Şubesinin kapanması. Onun için lütfen yerinizde oturun önce insanlığı hedef alan ve saygı duyan Giresun ili amatör telsizcilerine sizin yapamadığınızı yaptığından dolayı teşekkür edin ve örnek bu davranışı örnek alın. Biz kimseye kötü olun demiyoruz ve tüm amatör telsiz dernek ve üyelerini ayırt etmeden seviyoruz. Sizin düşünceleriniz, ön yargılarınız sizin basit düşüncelerinizin bir ürünüdür diyor tüm amatör telsizcilere saygılar sunuyorum... 73.  TA7EA İsmail AYDIN

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=1439.0
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
Ynt: TRAC Genel Merkezi ve bazı şubeleri
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2011, 11:39:47 »
İsmail bey yaşadığı sıkıntıyı özetle anlatmış...
Bir amatör telsizci olarak üzüldüğümü ama şaşırmadığımı belirtmek isterim.Şunuda her platformda belirtmekte fayda Tüm şubeleri için aynı şey geçerli değildir.
Geçmiş olsun İsmail bey,umarım tatlıya bağlanır tarafı kalmıştır...
Selamlar

Çevrimdışı ismail28

• Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: ismail Aydın
Ynt: TRAC Genel Merkezi ve Şubeleri
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2011, 22:48:45 »
Evet, Yücel Bey
Ben TRAC Genel Merkezi hariç hiç bir TRAC şubesini karşıma almış değilim. Hepsine saygım var, yeterki amatör telsizcilik için çalışıp uğraş versinler ki Giresun TRAC Şubeside bunun içinde. TRAC Giresun Şubesinin Başkanı benim arkadaşım değil dostumdur. Birbirimizle her an haberleşir buluşur, teknik çalışmalar yaparız. Ayrıca GİTRAD Başkanı TA7EB TRAC Başkanı TA7BB ve ben her gün beraber olan dostlarız. Bizi dernekler, lüzumsuz işler ayıramaz. Biz de biz deriz, dernekleri amatör telsizciliğin gelişmesi için bir araç görürüz. Türkiyedeki tüm amatörler dernekleri ne olursa olsun bizim amatör dostlarımızdır. Bir çağ açmaya çalışıyoruz, yanlış yapmamaya, amatör telsizciliğe zarar vermemeye çalışıyoruz. Ama bunun karşısında birileri rahatsız olmaya başlıyor, üyelerimizi rahatsız ederek "YAŞASIN KÖTÜLÜK" savunuculuğu yapıyorlar. Siz olsanız benim yerimde ne yaparsınız? Ben olaya bir eğitimci olarak bakıyorum ve iyi, tatlı, güzel olmasını istiyorum. Olay sadece bu, başka bir amacımız yok. Amatör telsizcilikle isim yapmaya çalışan zavallılara acıyorum doğrusu. Aslında kin ve nefretle yürüyenler küçülüyor, yok oluyorlar bunun farkında da değilller... Tüm amatör telsizci kardeşlerim, amatörlere amatör olarak bakın, birbirimizi sevelim sayalım. İnanın kazanan biz oluruz, asla kaybetmeyiz. Güç birlikten doğar, bunu asla ve asla unutmayın... 73  TA7EA İsmail AYDIN

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
DALGA. (GENEL)

Başlatan TA3DN

0 Yanıt
1813 Gösterim
Son İleti 08 Ekim 2010, 17:13:25
Gönderen: TA3DN
xx
Acemiden genel sorular

Başlatan velizet

6 Yanıt