ANTENLER,İLETİŞİM HATLARI,BALUNLAR > BALUN BİLGİLERİ

TOROİD BİLGİLERİ:

(1/2) > >>

TA3DN:
Aşağıdaki linkde balun yapımında kullanılan toroidlerin teknik özelliklerini ve çalışma frekans aralıklarını
bulabilirsiniz. Sitede toroid numarasının üzerine tıklamanız yeterli...

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/balun+bilgileri/toroid+bilgileri-t591.0.html

OLDMAN:
bülent abi paylaştığın linkteki bilgiler  bu yıla ait olup güncel arkadaşlarda inşAllah bir ziyaret eder bu kadar zor adresi bulamayanlar var. direkt vermişsin teşekkür ederim. bizim google.tr de baktığımız aramaya çalıştığımz bilgiler maalesef tek taraflı ve eski bilgileri içeriyor. burda bir sınırlama var bunun farkına arkadaşlar inşAllah  varır şöyle toparlarsam aradığımız herhangi soru veya sorunun cevabını vikipedia bulabiliriz ancak türkçe verilen bilgiler sınırlı ve eksik, ancak arkadaşlar siteye ingilzce girip türkçe çeviri yaparlarsa olayın farkına varacaklar. ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir. Bizler, sizler çalışıyorsunuz; üyelerde çalışıyorlar beni en mutlu edecek konuda  çırakların ustaları geçmesi sizde katılıyorsunuzdur inşAllah işTe bayram benim için bu aslında Eyvallah

TA3DN:
Yorumların için teşekkürler.Düşüncelerimiz aynı. Konu bilgiyi saklamak değil,bilgiyi ulaştırmak olunca böyle güzel siteler ortaya çıkıyor.Elinde toroid olupta hangi frekansta çalıştığını bilmeyen çok kişi var. Balunlar sarılıyor ama netice vermiyor.İnşallah arkadaşlarımıza faydası olur siteye yüklenen bilgilerin.Artık yabancı siteleri Türkçeye çevirmekte çok kolay. İş biraz araştırmaya kalıyor.73...

TA3CB:
Arkadaşlar.Bu site Aydın da bayisi olduğunu işaretlemiş.Benmi yanlış anladım yoksa bi bakarmısınız.Malum ingilizce ???

TA3CY:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapArkadaşlar.Bu site Aydın da bayisi olduğunu işaretlemiş.Benmi yanlış anladım yoksa bi bakarmısınız.Malum ingilizce ???

--- Alıntı sonu ---

Bu mesajınızı anlayamadım.Yoksa uykummu geldii?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek