TELSİZ FORUM KULLANIMI > TELSİZ FORUM DUYURU

YENİLENMİŞ TA ROLE LİSTESİ:

(1/8) > >>

TA3DN:
Değerli üyelerimiz,ziyaretçilerimiz.


Son dört yıldır her bölgeden günü gününe  bilgi veren amatör arkadaşlarımız sayesinde  ülkemizde bulunan tüm amatör role ve echolinklerin en son güncellenmiş ve eksiksiz halinin yayınlandığı "TA RÖLE LİSTESİ"  tamamen yenilenerek amatörlerin hizmetine yeniden sunulmuştur.


Yenilenen fiziki görünümünün yanısıra yardım menüsü ile  il ve komşu iller bazında süzgeç eklenmiş;bu sayede istenilen bilgilere en doğru ve en kısa yoldan ulaşma imkanı sağlanmıştır.


Sitemizde ana sayfadaki linkten Ta role listesini açtıktan sonra ilk sefere mahsus olmak üzere lütfen Ctrl+F5 tuşlarına basarak sayfayı yenileyiniz. Ekleme veya değişiklik bilgilerini röle liste sayfasının üzerinde bulunan "güncelleme"  linkinden yollayabilirsiniz.


Yeni listemizin dizaynı ve yayına geçmesinde çok büyük bir özveri ile çalışan TA2ABD Kadir arkadaşımıza sonsuz teşekkürler.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/telsiz+forum+duyuru/yenilenmis+ta+role+listesi-t2309.0.html

TA2ANS:
Emeği geçen herkese teşekkürler çok güzel oldu,sitemizin yeni yıl armağanı gibi bir şey.73

TA3ATA:
Gayet güzel,anlaşılır ve çok yararlı olacak şekilde yenilenmiş..
 
Emeği geçenlere içtenlikle teşekkür ederim..
 
 
TA3ATA...M.TURGAY...73
 
 
 

TB2BBK:
Uzun uğraşlar ve emekler sonunda TA RÖLE çalışmasını bitiren arkadaşlara sonsuz teşekkürler. listenin yeni arayüzünü Mozailla Firefox,Explorer,Opera gibi tarayıcılardan görmek mümkün Crome tarayıcı da çalışmıyor. google crome kullanan arkadaşlar birde bu formata Explorerden bakarsalar farkı anlayacaklardır. Kadir hocam TA2ABD ve emeği gecen tüm dostlara yeni yılda verdiği armağan için sağolun var olun.

TA3CY:
Bilal Crome da aktif senin tarayıcında bir sıkıntı olablir.Bende aktif ama... ::)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek