Bağlanılan Hatırlatmalar

 • CQ World-Wide WPX Contest 2017: 25 Mart 2017 - 26 Mart 2017

Gönderen Konu: CQ World-Wide WPX SSB Contest 2017  (Okunma sayısı 1411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  Çevrimdışı TA1LSE

 • Kontrol Ekibi
 • Sitenin Sahibi
 • *
 • Bu Mesajı : 53
 • İleti: 418
 • Radyo Amatörleri
 • İsim Soyisim: Suat Emre Tezer
CQ World-Wide WPX SSB Contest 2017
« : 15 Mart 2017, 11:44:50 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

The 2017 CQ World-Wide WPX Contest

SSB: Mart 25-26, 2017  CW: May 27-28, 2017

Başlangıç: 0000 UTC Cumartesi Bitiş: 2359 UTC Pazar

I. Amaç: Radyo Amatörlerinin dünya çapında mümkün olduğunca çok istasyon ve prefix ile QSO yapmalarını sağlamak.

II. Çalışma Süresi: 48 saat. Tek operatör en fazla 36 saat çalışabilir minimum 60 dakika dinlenme süresi vardır bu süre zarfında log kaydı olmamalıdır. Çoklu operatörler için saat kısıtlaması yoktur 48 saat full çalışabilirler

III. Bandlar: 1.8, 3.5, 7, 14, 21, ve 28 MHz bandları kullanılabilir. Band planlarına riayet maksimum şarttır (IARU Band planları)

IV. QSO Değişimi : RST raporu + 001 'den başlayan seri numarası değişimi yapılır Not: Çoklu-iki radyo ve Çoklu-sınırsız radyo katılımları için her band için ayrı seri numarası blok-dizinleri kullanılabilir (Multi-Two ve Multi-Unlimited olarak geçer)

V. Puanlama:

A. Skor: Skor sonucu toplam QSO puanları ile Toplam multipuanların çarpımına eşittir.

B. QSO Puanı: Bir istasyon her band içinde aynı istasyonla bir defa QSO yapabilir hesaplama:

1. Farklı Kıt'a istasyonları ile 28, 21 ve 14 MHZ QSO'ları için (3) puan, 7, 3.5 ve 1.8 MHZ QSO ları için (6) puan.

2. Aynı Kıt'a farklı ülke istasyonları ile 28, 21 ve 14 MHZ QSO'ları için (1) puan, 7, 3.5 ve 1.8 MHZ QSO'ları için (2) puan

3. Aynı ülke istasyonları ile band ayırmaksızın QSO'ları için (1) puan

C. Prefix Çarpan: Her prefix her banda ilk ve tek kez çarpan alır

1. ÖNEK-PREFİX çağrı işaretinin ilk harf ve rakam kombinasyonunu oluşturan kısmıdır. Örnek: N8, W8, WD8, HG1, HG19, KC2, OE2,OE25, LY1000, vb. numaralandırma, yazı, ya da aynı sırayla herhangibir fark ayrı bir önek-prefix olarak sayılacaktır.

2. Özel etkinlik çalışmalarında benzersiz Önek-Prefix li çalışmalar teşvik edilmelidir. Örnek: TC2DX
Önek-Prefix o ülkenin lisanslama kurumları tarafından verilmektedir.

VI. GİRİŞ KATEGORİLERİ:

A. Single Operator / Tek Operatör Kategorileri: Tüm yarışma operasyonu boyunca log kayıt ve radyo-telsiz kullanımı sadece 1 ve aynı operatör ile yapılabilir. Tüm operasyonda sadece 1 Radyo-telsiz kullanılmasına izin verilir.

1. Tek Operatör / Single Operator: Herhangibir türde QSO uyarı yardımı almak yasaktır (bakınız kural açıklaması IX.2).

a. Yüksek Güç / High Power (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 1500 watt’I aşmamalıdır.

b. Düşük Güç / Low Power (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 100 watt’I aşmamalıdır.

c. QRP (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 5 watt’I aşmamalıdır.

2. Tek Operatör Yardımlı / Single Operator Assisted: Bu kategoride katılımlarda yardım alabilirsiniz (bakınız kural açıklaması IX.2).

a. Yüksek Güç Yardımlı / High Power Assisted (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 1500 watt’I aşmamalıdır.

b. Düşük Güç Yardımlı / Low Power Assisted (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 100 watt’I aşmamalıdır.

c. QRP Yardımlı / QRP Assisted (Tüm Bandlarda yada Tek Band / All Band or Single Band): Toplam çıkış güç 5 watt’I aşmamalıdır.

B. Tek Operatör Yardımcı-Ek Kategoriler / Single Operator Overlay Categories: Tek operatör katılımı yapanlar Cabrillo log başlığında ek satır ekleyerek aşağıda gösterilen kategorilerden biri için log sunabilirler. Tüm yardımcı-ek kategorileri Yüksek güç ve düşük güç olarak sınıflandırılmıştır.

1. Üç Bandlı / Tek Elemanlı Tribander/Single Element (TB-WIRES): Bu kategorinin amacı, antenleri sayısı ve tür kısıtlamaları nedeniyle, benzer donanımlı istasyonlar ile rekabeti sağlamaktır. Kural şöyle der: Üç Bandlı / Tek Eleman ( TB -WIRE ) : Yarışma sırasında bir aday 10 , 15 ve 20 metre( vericiden antene tek bir besleme hattı ile herhangi bir tip), yalnızca üç bandlı tek elamanlı anten kullanmak zorundadır, ve aynı şekilde 40 , 80 ve 160 metre' de tek eleman bir anten kullanmak zorundadır.

2. ACEMİ – ÇAYLAK / Rookie (ROOKIE): Acemi kategorisi Yarışma zamanında 3 yıldan daha az Amatör telsiz lisansına sahip olanlar içindir. 3 yıldan daha fazla lisans süresine sahip olan amatörler için uygun değildir.

C. Çoklu Operatör Kategorileri (Sadece Tüm Bandlarda) / Multi-Operator Categories (All Band only): Birden fazla operatör yarışma boyunca sonuç skoruna yardımda bulunabilir. Kategori seçimi çıkış yapılacak Radyo-Telsiz sayısına bağlıdır.

1. Tek Radyo-Telsiz / Single-Transmitter (MULTI-ONE): Çoklu operatör Tek radyo kapsamlıdır, yarışma boyunca sadece bir radyonun çıkışına izin verilir. 1 saat boyunca maximum 10 band değişikliği yapılabilir. Örneğin : 20mt'den 40mt'ye sonra tekrar 20mt'ye geçiş iki grup değişiklik sayılır. Yarışmada tek seri numarası bloğu kullanılır.

a. Yüksek Güç. Her Radyo-Telsiz’in toplam çıkış gücü 1500 watt’ı aşmamalıdır.

b. Düşük Güç. Her Radyo-Telsiz’in toplam çıkış gücü 100 watt’ı aşmamalıdır.

2. İki Radyo-Telsiz / Two-Transmitter (MULTI-TWO: Çoklu operatör iki Radyo ile çalışabilir kapsamındadır. Aynı anda iki radyo farklı bandlarda çalıştırılabilir. Her Radyo bir saatte en fazla 8 band değişikliği yapabilir. Her radyo için ayrı seri numarası bloğu kullanılır. Toplam çıkış gücü 1500 W’ı geçmemelidir.

3. Çoklu Radyo-Telsiz / Multi-Transmitter (MULTI-UNLIMITED): Yarışmada kullanılabilecek 6 band başına bir radyo kullanılabilir yani aynı anda 6 band da 6 radyo kullanılabilir. Her radyo-band için ayrı bir seri numarası bloğu kullanılır. Toplam çıkış gücü 1500 W’ı geçmemelidir.

VII. ÖDÜLLER : Elektronik ortamda sunulan loglar için ödül uygulanır. Tek band log sadece tek band ödülüne uygun olacaktır. Ödül alabilmek için tek operatör istasyonlarının en az 4 saat, çoklu operatör çalışmaları için en az 8 saat asgari çalışma süresi gereklidir.

A. Plaketler kategorilerde bir dizi üst performansı tanımlamak için verilir. Plaket ve sponsorlarının geçerli listesi şuradan görüntülenebilir ;www.cqwpx.com/plaques.htm

B. Sertifikalar Bölüm VI altında listelenen her kategoride en yüksek skor alan istasyonuna verilecektir:

1. Her katılımcı Ülkeden

2. Amerika, Kanada, Rusya, Japonya nın her çağrı alanına

3. Yarışma yönetimi takdirinde ikinci ve üçüncü lerede verilebilir..

VIII. KULÜP YARIŞMA : Bir plaket ödülü üyeleri tarafından gönderilen loglardan en yüksek puanı alan klübe her yıl verilecektir.

A. Kulüp yerel yada ulusal organizasyon olmalıdır (Örneğin ARRL, DARC) gibi olmalıdır.

B. Kulüp katılımı üyelerinin içinde yaşadığı ülkelerinin coğrafi alanı ile sınırlıdır

C. Tek operatör çalışanlar sadece bir kulübe katkıda bulunabilir . Multi – operatör skorları operasyona katılan kulüp üyelerinin sayısının yüzdesi olarak birden kulüplerine tahsis edilebilir.

IX. HÜKÜM VE TANIMLAR:

1. İstasyon yeri: tüm vericilerin, alıcıların ve antenleri yer aldığı alandır. Tüm vericiler ve alıcılar tek bir 500-metre çapında bir daire içinde olmalıdır. Antenler fiziksel olarak alıcı ve vericiye RF iletim hatları ile bağlanmalıdır.

2. QSO uyarı yardımı : Operatöre frekans bilgileri ile birlikte çağrı işareti ya da çarpan kimlik bilgisi sağlayan herhangi bir teknoloji veya başka kaynak kullanımıdır.

X. TÜM KATILIMCILAR İÇİN GENEL KURALLAR:

A. Katılımcılar kendi seçtikleri kategorinin sınırları içinde çalışması gerekir .

B. Bireysel her katılımcı farklı çağrı işareti kullanır.

C. Herhangi bir band üzerinde seçilen kategorinin toplam çıkış gücü sınırlaması aşılmamalıdır

D. DX Summit ve bezeri DX clustterlara kendi kendinizi yayınlamak yasaktır.

E. Tüm çalışma bir istasyona bağlı olmalıdır. Tüm vericiler, alıcılar ve antenlerin fiziksel konumu bir istasyonda ise uzaktan çalışmaya izin verilir. Uzaktan kumandalı bir istasyonun, operatörün lisansı ve yarışma kategorisine uymalıdır.

F. İstasyon yerinden uzak alıcı kullanımına izin verilmez

G. Aynı bandda aynı anda yazlızca tek radyo çıkış yapabilir. İki veya daha fazla radyonun aynı bandda çıkış yapabilmesi için tek radyonun çıkışına izin verebilecek ekipman kullanılabilir.

H. Yarışmaya katılan operatör yarışma süresince tüm çağrıları yanıtlar ve QSO değişimlerini yerine getirmesi gerekir.

I. Kaydedilen log bilgileri herhangi bir veritabanı kullanılarak veya e-mail ile teyit ile QSO bilgilerinin değiştirilmesine, düzeltilmesine izin verilmez.

XI. LOG TALİMATI : Yarışmaya giriş ve Elektronik log kullanımı, sunumu için bilgisayar kullanımı gereklidir.

A. Log'larda her QSO için aşağıdaki bilgileri göstermek zorunludur : doğru tarih ve UTC saati , Frekans yada band, çalışılan istasyonun çağrı işareti, değişimde verilen , ve değişimde alınan bilgiler. Gerekli bilgilerin olmaması durumunda log Checklog statüsüne alınacaktır. Dünya ve Kıta ödül için yarışan İstasyonların loglarına çalışılan frekansları doğru kayıtları sağlanmalıdır

B. Tek band ve çok band'da yarışma süresince yaptıkları tüm QSO ları kayıt etmeleri gerekir. Cabrillo başlığında ve özet sayfasındaki band ve QSO bilgileri puanlamaya esas olacaktır. Sadece tek bandlı log bilgileri tek band katılım statüsünde değerlendirilecektir.

C. Log'lar için CABRILLO dosya biçimi standarttır. CABRILLO dosya biçimi ve başlık formatını görmek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresine bakılmalıdır. Yanlış başlık ve kategori bilgisi Checklog statüsü ile sonuçlanabilir.

D. E-posta veya Web üzerinden upload yöntemiyle log gönderilmesi: SSB log CABRILLO formatında ssb@cqwpx.com adresine gönderilmelidir. CW log CABRILLO formatında cw@cqwpx.com adresine gönderilmelidir. E-posta gönderimlerinde konu başlığına sadece çağrı işareti yazılarak gönderilebilir. Web üzerinden ise Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresi kullanılarak log upload edilebilir . Alınan tüm loglar için teyid e-posta gönderilir. Alınan logların listesi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap takip edilebilir

E. CABRILLO fotmatında olmayan log'lar için talimatlar: Eğer loğunuz Cabrillo formatında değil ise Yarışma komitesine başvurarak hangi formatta teslim edilebileceği yardımı alınabilir.

F. Kağıt üzerine kayıtlı log'lar için talimatlar : Kağıt üzerine kayıtlı log'lar CQ WPX Contest, P.O. Box 481, New Carlisle, OH 45344, USA adresine gönderilmelidir. Her kağıt kayıtlı log'da tüm puanlama bilgileri, katılım kategorisini ve katılımcının adı ve eposta adresinizi listeleyen Özet bilgiler olmalıdır.

XII. SON LOG GÖNDERİMİ:

A. Tüm yarışmacılar loglarını yarışma bitiminden sonra beş (5) gün içinde göndermelidir. SSB yarışmasının log’u en geç 23:59 UTC 31 Mart 2017 tarihine kadar CW yarışmasının log’u ise en geç 23:59 UTC 02 Haziran 2017 tarihine kadar gönderilmesi gerekir. Son başvuru tarihinden sonra gönderilen log'lar geç gönderilme statüsünde geçersiz sayılacaktır.

B. Ek süre director@cqwpx.com adresinde talep edilebilir. Geçerli uzatma sebepleri son başvuru tarihinden önce iletilmelidir. Ek süre Yarışma Direktörü tarafından onaylandıktan sonra verilebilir.

C. Son başvuru tarihinden sonra sunulan veya gönderilen log’lar sonuç listesinde gösterilir ancak ödül verilmez.

XIII. DEĞERLENDİRME: CQ WW WPX SSB Yarışma Komitesi yarışmaya katılanları kontrol ve sonuçlandırmayla sorumludur. Katılımcılar'dan kurallara uyma iyi bir amatör radyoculuk sergilemeleri beklenmektedir. Yarışmada sportmenlik dışı davranış veya kurallarının ihlali Yarışma Komitesi tarafından disiplin cezasına neden olabilir.

A. Sportmenlik dışı Davranış: sportmenlik dışı davranış örnekleri arasında, ancak bunlarla sınırlı değildir:

1. Radyo kullanılmadan herhangi bir sohbet odaları, mesajlaşma, VOIP, sosyal medya üzerinden QSO yapılmış gibi teyid almak.

2. Lisans sınırlamaları dışındaki frekanslar üzerinde katılımcı tarafından çıkış yapmak.

3. Zaman sınırlaması dışındaki band değişiklikleri

4. Çok fazla doğrulanamayan QSO ve doğrulanamayan multipuan

5. Aşırı band genişliği ve kullanılan bandın dışında harmonik oluşturmak

B. Gözlemci programı: Komite, her katılımcıdan, yarışma süresi içinde, bir gözlemcinin ziyaretini kabul etmesini isteyebilir. Yarışma süresi içinde, Komite'nin görevlendirdiği gözlemcinin istasyona tam erişimini sağlamamak, katılımcının diskalifiye edilmesi ile sonuçlanabilir.

C. Disiplin İşlemleri : İhlal durumunda, yarışmacı Komitenin diskalifiye takdirine tabidir.

1. DİSKALİFİYE : Katılımcıların sonuç listesinde yayınlanacak ancak ödül hakkı verilmeyecektir.

2. Komitenin verdiği kararların bildirimleri yarışmacının Log gönderiminde sunduğu email adresine gönderilecektir. Bildirimden sonra yarışma komitesine 5 gün içinde itiraz etmeleri gerekir süre sonunda itiraz edilmeyen kararlar kesinleşir.

3. Katılımcı log tesliminden sonra 30 gün içerisinde kendi isteğiyle log'unu geri çekebilir, konuyla ilgili talimat Yarışma komitesinden alınabilir.

4. Yarışma komitesi log üzerinde kendi incelmesine dayanan herhangi bir log bilgisini değiştirme hakkını saklı tutar.

D. Log Kontrol: Tüm log'lar özel yazılım ve insan sorgusu kullanılarak kontrol edilir .

1. Duplicate / Çift çağrı işareti ile ayn bandda yapılan QSO lar herhangi bir ceza verilmeden log'dan çıkartılır.

2. Yanlış kayıt edilen değişim bilgili QSO log'dan çıkartılır

3. İki istasyon arasındaki QSO'daki Çağrı işareti hataları yada bir log'da bulunmayan QSO puan değerinde ek ceza verilir.

4. Multi - operatör kayıtları için band değişiklik kurallarını uymayan bilgileri hiçbir ek ceza verilmeden kaldırılır.

XIV. BEYAN-DEKLARASYON: CQ WPX yarışmasına log'unu gönderen yarışmacı, incelemek ve değerlendirmek için CQ WPX Yarışma Komitesi'nin çabalarını ve dikkatini koşulsuz kabul eder;

1) Bu kuralları okudum ve anladım

2) İstasyon ve yeri için amatör radyo yönetmelik ve kurallarına göre çalıştırdığını bunlara bağlı kalmayı kabul eder.

3) Log bilgilerinin halka açık listeleneceğini kabul eder

4) Komitenin diskalifiye ve diğer kararlarının kesin ve resmi olduğunu kabul eder Katılımcı yukarıdaki maddelerin tümünü kabul etmez yada isteksiz ise yarışma katılımına aday olmaz ve log kontrol ve incelenmesi için gönderimde bulunmaz

CQ WPX yarışması için soru ve sorunlarda CQ WPX yarışma yöneticisiyle , director@cqwpx.com e-mail ile iletişim sağlanabilir.


Linkback: https://www.radyoamatorleri.com/contest+yarismalar/cq+worldwide+wpx+ssb+contest+2017-t5610.0.html
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 11:59:33 Gönderen: TA1LSE »
Kara da görüşmek, Hava da duyuşmak dileği ile...

  Çevrimdışı TA1LSE

 • Kontrol Ekibi
 • Sitenin Sahibi
 • *
 • Bu Mesajı : 53
 • İleti: 418
 • Radyo Amatörleri
 • İsim Soyisim: Suat Emre Tezer
Ynt: CQ World-Wide WPX Contest 2017
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2017, 11:58:24 »
Önceki Yıllar Katılımcı listesi.

Call          Year            Category             Score          QSOs   WPX   Operator(s)
TC2MK   2016   MULTI-ONE HP   6,606,948   2,166   834   TA2NC TA7W TA7N TA2IMG
TC3P   2016   MULTI-TWO   5,158,482   1,854   789   TA3X TA3CX TA3TTT TA1LSE
TC2G   2016   MULTI-ONE LP   1,608,262   1,044   554   TA7AZC YM2KA
TC4A   2016   SO HP ALL   1,554,266   793   469   TA4CS
TA2DX   2016   SO HP ALL   703,8   531   340   
TA4AKS   2016   SA LP ALL   458,874   451   318   
TA4MA   2016   SO LP ALL   255,969   324   239   
TA4ED   2016   SA LP 15M   198,543   328   229   
TA3OO   2016   SA HP ALL   138,746   207   173   
TA2LP   2016   SO LP ALL   125,613   211   153   
TA7EB   2016   SO LP ALL   113,97   196   174   
TA3IWS   2016   SO LP ALL (R)   103,454   194   173   
TA7I   2016   SO LP ALL   68,774   161   137   
TA4OSK   2016   SO LP ALL   59,54   154   130   
TA3EL   2016   SA LP ALL (T)   58,194   131   122   
TA2ANB   2016   SO LP ALL   49,147   138   119   
TA2NCH   2016   SO LP 40M   43,877   102   89   
TC5A   2016   SO LP ALL   43,6   111   100   TA5ISJ
TA4PR   2016   SO LP 20M   28,714   104   98   
TA3IW   2016   SA QRP ALL   24,854   91   86   
YM4KT   2016   SO LP 15M   18,32   95   80   
TB4YM   2016   SO LP 40M   14   50   50   
TA4SO   2016   SA LP ALL   10,4   78   65   
TA2IB   2016   SO QRP ALL (T)   9,9   60   55   
TA3ABM   2016   SO LP ALL   8,88   52   48   
TA3MA   2016   SA LP 15M   7,884   60   54   
TA7ASN   2016   SO LP ALL   6,468   49   49   
TA7JE   2016   SO HP 20M   6,321   49   49   
TA2ACW   2016   SA LP ALL   5,89   42   38   CEVAT CEMALOGLU TA2ACW
TA2ATG   2016   SO LP 40M   5,425   35   35   
TA2ANL   2016   SO LP ALL (R)   4,879   41   41   
TA3GO   2016   SO HP ALL   4,2   40   35   
TA3EP   2016   SO LP ALL (T)   3,22   36   35   
YM2KY   2016   SO LP ALL   2,85   30   30   
TA2AKG   2016   SO LP 10M   2,592   34   32   
TA2AET   2016   SO LP ALL   2,304   33   32   
TA3IUY   2016   SO LP ALL (R)   1,617   22   21   UFUK
TA3EJ   2016   SO HP 15M   1,078   24   22   
TA2AKX   2016   SA HP ALL   1,003   18   17   AHMET
TA2ABC   2016   SO LP ALL   884   17   17   
TA4A   2016   SO LP ALL   816   17   17   
TA4HM   2016   SO LP 40M   378   10   9   
TA4AJY   2016   SO LP 80M   378   9   9   
TA3LSD   2016   SO LP 15M   306   18   18   
TA2TR   2016   SO LP 10M   300   12   12   
TC7G   2016   SO LP 20M   220   10   10   
TA4OSM   2016   SO LP ALL   119   7   7   
TA4ALQ   2016   SO LP 20M (R)   48   4   4   
TA2IHU   2016   SO LP 40M   36   3   3   
TA4APR   2016   SO LP 20M (R)   27   3   3   
TA4BU   2016   SO LP 20M   27   3   3   
YM7KK   2016   SO LP ALL   18   2   2   
TA4IFG   2016   SO LP ALL   8   2   2   
TA7AOF   2016   SA LP 10M   6   2   2   
TA5FA   2016   SA HP 15M   3   1   1   
TA1ED   2016   SA LP ALL   269,952   428   304   
TA1API   2016   SA HP ALL   75,168   217   174   
TA1O   2016   SA LP 20M   73,776   277   212   
TA1L   2016   SA LP ALL   54,72   170   144   
TA1CQ   2016   SA LP 15M   39,552   151   128   
TA1BX   2016   SO LP ALL   27,27   160   135   
TC101SO   2016   SA LP 20M   15,096   109   102   TA3AER
TA1ADC   2016   SO LP ALL   989   26   23   
TA1CH   2016   SO LP ALL   666   20   18   
TC101GLB   2016   SO HP 10M   432   12   12   TA3AHJ
TC101E   2016   SA HP 10M   48   4   4   TA3APR
TC101KT   2016   SA LP 10M   48   4   4   TA3OSD
TC101GS   2016   SA LP 20M   35   5   5   TA3EC
TA1CM   2016   SO LP 160M   32   4   4   
TA1AJJ   2016   SO LP ALL   20   5   4   
TC101GP   2016   SA HP 20M   12   4   4   TA3CY
TA1AAE   2016   SO LP 40M   6   1   1   
TC2C   2015   MULTI-ONE HP   9,192,480   2,788   1,056   TA1CQ TA1HZ TA1AZE TA...
TC3P   2015   MULTI-TWO   8,901,162   2,736   998   TA3X TA3CX TA3CY TA3T...
TC2MK   2015   MULTI-ONE HP   5,461,005   1,945   759   TA2NC TA2IMG TA7W TA7...
TA4ED   2015   SO LP 10M   1,735,451   1,187   521   
TA2AGO   2015   SO LP ALL   519,48   453   296   
YM7KK   2015   MULTI-ONE LP   381,597   440   311   TA7AZC TA7EB TA7AOF
TA5FA   2015   SA LP 10M   380,598   491   277   
TA5BS   2015   SA HP ALL   168   272   210   
TA4CS   2015   SO LP ALL   157,929   234   183   
TC3D   2015   SO LP ALL   117,066   255   179   TA3D
TA2OTT   2015   SO LP ALL (T)   115,184   243   184   
TA2LP   2015   SO LP ALL   114,985   190   145   
TA4PR   2015   SO LP 20M   93,795   192   169   
TA2AD   2015   SO HP ALL   83,5   154   125   
TA2IRB   2015   SO LP ALL   76,563   184   141   
TA2AKG   2015   SO LP 10M   61,16   177   139   
TA0ATA   2015   SO LP ALL   47,347   123   113   
TA7ASN   2015   SO LP ALL   45,633   138   123   
TA7JE   2015   SO HP ALL   32,851   107   91   
TA2LG   2015   SA LP 20M   23,407   94   89   
TA4A   2015   SO LP ALL   22,849   92   73   
TA2IB   2015   SO LP 15M (T)   19,656   88   78   
TA2ANB   2015   SO LP ALL   19,578   94   78   
TA4AKS   2015   SO LP ALL   14,82   60   57   
TA4OSK   2015   SO LP ALL   13,719   53   51   
TA3EP   2015   SO LP ALL   10,614   68   61   
TA8AT   2015   SA LP 80M   10,492   47   43   
YM7XKA   2015   MULTI-ONE LP   10,089   65   59   TA7IRA TA7IMT TB7BIB
TA3EL   2015   SA LP ALL   8,372   48   46   
YM4KT   2015   MULTI-ONE LP   8,159   41   41   TA4AKS TA4AKB TA4OSK ...
YM8KRD   2015   SO LP 20M   6,72   51   48   
TA7IZG   2015   SO HP ALL (R)   6,716   49   46   
TA3AMH   2015   SA LP 15M   4,329   39   39   
TA3IUY   2015   SO LP ALL (R)   3,69   30   30   
TA2OQ   2015   SO HP ALL   3,478   43   37   
TA7AO   2015   SO HP 10M   3,306   41   38   
TA4MA   2015   SO LP 20M   3,104   33   32   
TA8ADT   2015   SO LP 20M   2,838   33   33   
TA3ABM   2015   SA LP ALL   1,407   21   21   
TA5IW   2015   SA LP 40M   1,392   16   16   
TA7OBG   2015   SO HP 40M (R)   975   15   15   
TA4AJY   2015   SA LP 10M (R)   864   18   18   
TA3AMT   2015   SO QRP ALL   798   19   19   
TA7IBG   2015   SO HP 15M (R)   546   14   14   
TA3GO   2015   SA HP 15M   432   12   12   
TA4AIE   2015   SO LP 20M   432   12   12   
TA2LHT   2015   SO LP ALL   416   13   13   
TA7EB   2015   SO LP ALL   416   13   13   
TA2AKX   2015   SO LP ALL   403   14   13   
TA3BH   2015   SO LP 20M (T)   363   11   11   
TA8A   2015   SO LP 15M   300   13   12   
TA3ADK   2015   SO QRP 20M   297   11   11   
TB8BZ   2015   SO QRP 40M   266   7   7   
TA5IR   2015   SO LP 20M   147   7   7   
TA4BU   2015   SO LP 20M   96   6   6   
TA4ARB   2015   SO LP 20M   75   5   5   
TA5EA   2015   SO LP 20M   75   5   5   
YM4XA   2015   MULTI-ONE LP   65   5   5   TA4ARB TA4PR
TA4ALQ   2015   SO LP 20M (R)   65   5   5   
TA2IHU   2015   SO QRP 40M   6   1   1   
TA1BX   2015   SO LP ALL   252,676   553   349   
TA1API   2015   SO LP ALL   108   299   216   
TA1L   2015   SA LP ALL   66,744   192   162   
TA1ED   2015   SO LP ALL   45,184   145   128   
TA1AGA   2015   SO HP ALL (T)   35,937   148   121   
TA1AJJ   2015   SO LP ALL   30,736   139   113   
TA1ARI   2015   SO LP ALL   2,436   43   42   
TA1MRT   2015   SO LP ALL   495   17   15   
TA1CM   2015   SO LP ALL   84   6   6   
TA1CH   2015   SO LP 15M   70   7   7   
TC3P   2014   MULTI-ONE HP   5,476,752   2,033   876   TA3CX TA3CY TA3TTT TA3X
TC3D   2014   SO LP 10M   3,891,048   1,726   798   
TC2C   2014   SA HP ALL   689,01   521   357   TA1HZ
TA7I   2014   SO LP ALL   615,648   510   363   
TA3IW   2014   SA HP ALL   585,75   575   375   
TA4ED   2014   SO LP 20M   486,476   484   346   
TA3AMT   2014   SO LP 20M   124   225   200   
TA7EB   2014   SO LP ALL   94,536   174   156   
TC3T   2014   MULTI-MULTI   87,892   181   146   TA3EL TA3TA TA3AFG TA3AW...
TA7JE   2014   SO LP ALL   82,56   162   128   
TA2OQ   2014   SO HP ALL   70,605   159   135   
TC3O   2014   SO HP ALL   50,82   141   121   
TA7AOF   2014   SO LP 10M   46,632   151   116   FURKAN
TA2IB   2014   SO QRP ALL (T)   34,749   113   99   
TA5FA   2014   SA HP 10M   29,502   105   99   
TA2AD   2014   SO LP ALL   27,93   105   98   
TC3TC   2014   MULTI-TWO   24,192   93   84   TA3TA TA3ACU TA3AFG TA3A...
TA3EP   2014   SO LP ALL   23,134   101   86   
TA4PR   2014   SO LP ALL   16,724   80   74   
TA5IW   2014   SO LP ALL   14,022   65   57   
YM7XKA   2014   MULTI-ONE LP   8,162   56   53   TB7BZC TA7IRA TB7BIB TA7...
TA7AO   2014   SO LP 10M   7,992   57   54   
TA6MD   2014   SO LP ALL (T)   6,713   55   49   
TA8A   2014   SO LP 15M   6,345   49   47   
TA5BS   2014   SO LP ALL   4,8   44   40   
TA4ACV   2014   SO LP ALL (R)   4,788   40   38   
YM4XA   2014   SO LP 10M   4,712   43   38   
TA3AMH   2014   SA HP ALL (T)   4,059   35   33   
TA5CV   2014   SO LP ALL (R)   2,784   27   24   
TA3PZ   2014   SA QRP ALL (T)   2,706   35   33   
TA8J   2014   SO HP 40M   2,121   21   21   
TA3EM   2014   SO LP 40M   1,36   18   17   
TA2ANL   2014   SO LP ALL (R)   1,357   23   23   
TA3IUY   2014   SO LP ALL (R)   430   10   10   UFUK
TA4CS   2014   SA LP 10M   280   10   10   
TC3ECE   2014   SA QRP 20M   98   7   7   
YM2SFT   2014   SA HP 80M   96   4   4   TA1GE
TA4AAN   2014   SO LP 20M (R)   48   4   4   
TA2ST   2014   SA HP 80M   24   2   2   
TA8AT   2014   SO LP 160M   24   2   2   
TA4BU   2014   SO LP 20M   3   1   1   
TA1CR   2014   SA HP 20M   569,75   856   530   
YM1KT   2014   MULTI-ONE LP   94,132   236   202   TA1CM TA1ED TA1AGA
TC1DX   2014   SA LP ALL   32,745   117   111   TA1DX
TA1AGA   2014   SA HP ALL (R)   17,67   106   93   
TA1CM   2014   SO LP ALL   3,198   43   39   
TA1EE   2014   SO LP ALL   1,107   27   27   
TC10SWAT   2014   SA HP 160M   200   10   10   TA1FR
TA1HZ   2014   SO HP 10M   176   8   8   TA2RX
TA1CH   2014   SO LP 10M   9   3   3   
YM3KM   2013   MULTI-ONE HP   7,864,056   2,625   914   TA3X TA3CX TA3TTT
TA4AU   2013   SO LP 15M   2,032,758   1,304   546   
TA7EB   2013   SO LP 15M   451,35   507   306   
TA3AMT   2013   SO LP ALL   432,74   418   281   
TC3D   2013   SO LP 40M   320,35   267   215   TA3D
TA3IW   2013   SO HP ALL   221,121   300   237   
TA4ED   2013   SO LP 20M   145,656   247   204   
TA7AB   2013   SO LP ALL   61,65   147   137   
YM3KC   2013   MULTI-TWO   41,776   129   112   TA3EL TA3GL TA3ICC TB3BM...
TA2ST   2013   SO HP ALL   23,6   97   80   
TA5CV   2013   SO LP ALL   21,016   77   71   
TA7AO   2013   SO HP 10M   17,892   90   84   
TA7OM   2013   SO LP 10M   2,025   27   27   
TA1CR   2013   SA LP 20M   351,388   727   428   
TA1CM   2013   SO LP ALL   49,5   155   125   
TC1DX   2013   SA HP ALL   47,232   166   144   TA1DX
TA1TA   2013   SO HP ALL (T)   5,408   59   52   
TA1UTC   2013   SA HP ALL (R)   2,244   34   33   
TA1AGA   2013   SO LP 40M   50   5   5   
YM7KA   2012   MULTI-ONE HP   14,529,592   3,861   1,133   TA7OM 4J9M TA7CM
TC3C   2012   MULTI-ONE HP   7,521,552   2,531   828   TA3HM TA3GO TA2FE
YM3KM   2012   MULTI-ONE HP   2,544,048   1,251   604   TA3X TA3TTT
TA7EB   2012   SO LP ALL   99,825   197   165   
YM3KB   2012   SO LP ALL   68,761   155   133   TA3DJ
TA5CV   2012   SA LP ALL (T)   48,081   115   93   
TA7AO   2012   SO LP 20M   10,126   63   61   
TA4ED   2012   SO LP 20M   8,99   64   58   
TA3ATA   2012   SA LP 15M   216   9   9   
TA2RX   2012   Checklog            TA2RX
TA7N   2012   Checklog            TA7N
TA1DK   2012   SO LP ALL   171,027   382   279   
TC1DX   2012   SA HP ALL   55,44   169   144   TA1DX
TA1TA   2012   SO HP ALL   9,702   78   77   
YM7KA   2011   MULTI-ONE HP   10,687,088   2,955   1,028   TA7OM TA7CM TA7AB TA7N T...
TC3C   2011   SO LP ALL   2,759,445   1,319   585   TA3HM
TC2T   2011   SO LP 20M   293,376   405   256   TA2MW
TA1HZ/2   2011   SO LP ALL (T)   258,664   310   248   
TA3IW   2011   SA HP ALL   190,209   267   213   
TA3X   2011   SO LP ALL   148,365   239   189   
TC6IK   2011   SO LP 15M   34,299   128   103   
TA4AU   2011   SO LP 20M (R)   30,199   107   101   
TA2ZAF   2011   SO HP 10M   24,092   116   76   OK1MU
TA7EB   2011   SO LP ALL   5,476   38   37   
TB2MYE   2011   SO LP 40M   5,04   30   30   
TA2KN   2011   SO LP 40M   150   5   5   TA1FR
TA2RX   2011   Checklog            
TC7TC   2011   Checklog            
TA1CQ   2011   SO LP ALL   297,726   489   347   
TA1DK   2011   SO LP ALL   103,092   267   213   
TC1DX   2011   SA HP ALL   7,56   64   54   
TA1TA   2011   SA HP ALL   2,318   40   38   
TA7KA   2010   MULTI-ONE HP   8,080,678   2,753   877   TA7OM TA7N TA7P TA7CM TA...
TA2KK   2010   MULTI-ONE HP   2,091,132   1,081   522   TA2BN TA2FE TA2IB TA2IK ...
TA2DS   2010   SO HP ALL (T)   1,838,832   1,025   464   
TC2T   2010   SO LP 80M   280,194   246   201   
TA2KD   2010   MULTI-ONE HP   217,8   286   200   TA7W TA2NC TA2HC TA2FC T...
TA8KA   2010   MULTI-ONE HP   166,064   244   194   TA8AY TB2NII
TA4AU   2010   SO LP 15M (R)   36,358   134   106   
TA7EB   2010   SO LP 20M   31,185   109   99   
TC2010CCE   2010   SO LP 40M   24,75   69   66   TA1HZ
TC2010CCI   2010   SO LP 20M   5,203   44   43   TA0U
TA2JN   2010   SO LP 20M   133   7   7   
TA1DX   2010   SO HP ALL   24,816   102   88   
TA1BM   2010   SO LP ALL   216   9   8   
TA1HZ   2010   SO LP 40M   210   7   7   
TC7KA   2009   MULTI-ONE HP   7,160,472   2,486   792   TA7OM TA7Q TA7AO TA7N TA...
TC3EC   2009   MULTI-ONE HP   1,107,036   779   414   TA3YE TA3GO
YM2W   2009   SA HP 15M   130,14   259   180   OK1MU
YM3D   2009   SO LP 160M   103,168   148   124   TA3D
TA7EB   2009   SO LP ALL   43,758   112   99   
TA3FB   2009   SA LP ALL   29,04   98   88   
TA2IB   2009   SO LP 15M   14,755   81   65   
TA1HZ   2009   SO LP ALL   51,054   166   134   
TA1CM   2009   SO LP 160M   37,332   136   122   
TA1FA   2009   SO HP 20M   36,504   190   156   
TA1DX   2009   SO LP ALL   720   21   20   
TB37F   2008   MULTI-ONE HP   8,215,430   2,65   811   LZ1NK LZ1WX LZ3ND
TC3D   2008   SO LP ALL   6,757,972   2,384   769   TA3D
TC7KA   2008   MULTI-ONE HP   5,886,000   2,37   720   TA7OM TA7P TA7N TA7A TA7...
TC3EC   2008   MULTI-ONE HP   3,325,756   1,542   574   TA3YE TA3GO
YM0T   2008   SO LP 160M   94,518   143   118   TA2RC
TA3J   2008   SO LP 40M   7,77   37   37   
TA2IB   2008   SO LP 15M   4,4   45   40   
TA3YJ   2008   SO HP 40M   2,4   20   20   
TA0U   2008   Disqualified            
TA1CM   2008   SO LP ALL   161,777   245   191   
TA1HZ   2008   SO LP 15M   3,838   44   38   
TC3D   2007   SO LP ALL   8,526,440   2,714   863   
TA2K   2007   MULTI-ONE HP   2,102,462   1,072   491   TA2MW TA2RC
TA2/AJ3M   2007   SA HP ALL (T)   54,72   103   96   AJ3M
TA2IB   2007   SO LP 15M   10,2   66   60   
TA1/DL7BC   2007   SO LP ALL   752,719   912   451   DL7BC
TA1CM   2007   SO LP 160M   26,866   120   101   
TA1BM   2007   SO LP ALL   19,32   87   84   
TA1EJ   2007   SO LP 20M   4   2   2   
TC3A   2006   MULTI-ONE HP   7,826,625   2,76   773   LZ1NK LZ1ZF LZ3GA LZ1RT
YM0T   2006   SO LP 160M   221,4   233   164   TA2RC
TA3J   2006   SO LP 40M   198,832   200   172   
TC2T   2006   SO LP ALL   183,495   271   195   TA2MW
TA3YJ   2006   SO HP ALL   41,184   130   104   
TA4CS   2006   SO LP ALL   7,4   56   50   
TA1FA   2006   SO LP 20M   234,99   632   315   
TA1CM   2006   SO LP ALL   24,564   108   89   
YM0T   2005   SO LP 160M   486,846   383   222   TA2RC
TA2IB   2005   SO LP 15M (R)   247,324   382   242   
TA1FA   2005   SO HP 15M   196,176   426   244   
TA5FA   2004   SO LP ALL   141,04   298   172   
TA3YJ/4   2004   SO LP ALL   5,952   35   32   
TA3J/4   2004   SO LP ALL   4,48   30   28   
TA3BE   2004   SO LP ALL   1,098   18   18   
TA1FA   2004   SO LP 15M   120,28   290   194   
YM0T   2003   SO LP ALL   2,451,570   1,484   510   TA2RC
YM3WW   2003   MULTI-ONE HP   1,338,784   1,045   428   TA3BN TA3ET
TA2KK   2003   MULTI-ONE HP   1,145,326   830   403   TA2IK TA2LM TA4CEX TA2PR...
TA2IJ   2003   SO HP 40M   1,001,520   553   321   
TA2IB   2003   SO LP 15M   438,079   549   281   
TA3EL   2003   SO HP 15M   26,112   106   96   
TA1ED   2003   SO LP 40M   121,624   245   184   
TA1BM   2003   SO LP ALL   58,87   167   145   
YM1DX   2003   SO LP ALL (T)   40,128   182   152   
TA1EQ   2003   SO LP 10M   27,84   114   96   
TA1GS   2003   SO LP ALL (R)   18,036   133   108   
TA2DS   2002   SO HP 20M (T)   799,596   684   399   
TA3BN   2002   SO LP ALL (T)   338,935   463   265   
TA3J   2002   SO LP 160M   267,699   257   181   
TA3AK   2002   SO LP 20M   237,456   315   272   
TA3DD   2002   SO HP 10M   200,81   396   215   
TA3YJ   2002   SO LP 10M   93,555   203   165   
TA3BQ   2002   SA LP ALL   31,458   120   98   
TA3EM   2002   SO LP 40M   15,052   55   53   
TA3EL   2002   SO HP 10M   4,859   43   43   
TA3BM   2002   SO HP ALL   4,212   42   36   
TA3EU   2002   SO LP ALL   602   14   14   
TA1FA   2002   SO HP 15M   453,96   888   388   
TA2KD   2001   MULTI-ONE HP   2,735,316   1,523   513   TA7W TA2NC
TA3J   2001   SO LP 40M   2,617,428   994   474   
TA3ET   2001   SO LP 10M   282,9   444   230   
TA3BN   2001   SO LP 15M (T)   5,75   47   46   
YM3LZ   2000   MULTI-ONE HP   11,206,800   3,78   880   LZ2CJ LZ2FV TA3J TA3D TA...
TA1FA   2000   SO HP ALL   1,326,898   1,117   698   
TA2NC   1999   SO LP 20M (R)   546,766   655   327   
TA3J   1999   SO LP 80M   396,865   339   203   
TA3BN   1999   SO LP ALL   275,872   362   233   
TA3YJ   1999   SO LP 10M   8,272   62   47   
TA4BN   1999   SO LP ALL   4,47   30   30   
TA1BM   1999   SO LP 10M   47,432   143   121   
YM2ZW   1998   SO HP 20M   2,428,125   1,582   555   OK2ZW
TA3BN   1998   SO LP ALL   1,680,265   1,182   437   
TA3J   1998   SO LP 80M   356,38   306   206   
TA3YJ   1998   SO LP 15M   158,859   315   171   
TA7HA   1998   SO LP ALL   25,13   90   70   
TA4BN   1998   SO LP ALL   19,057   70   59   
TA1FA   1998   SO LP ALL   469,2   670   345   
TA1BM   1998   SO LP ALL   224,573   335   247   
YM3DL   1997   MULTI-ONE HP   3,269,808   1,83   464   TA3ZI TA3ZJ TA3ZK
YM2KC   1997   MULTI-ONE HP   2,388,216   1,088   604   TA1E TA2FE TA2IJ TA2DS
YM2ZW   1997   SO HP 20M   1,833,400   1,428   445   
TA3W   1997   SO HP 80M   916,88   552   292   
TA3J   1997   SO LP 40M   364,56   305   210   
TA3YJ   1997   SO LP 20M   40,362   150   93   
TA1FA   1997   SO LP ALL   353,012   515   284   
TA1BM   1997   SO LP ALL   24,543   111   101   
TA1AL   1997   SO LP ALL   574   15   14   
TA2II   1996   MULTI-ONE HP   7,619,980   2,669   695   TA2II Z32ZM TA2IK TA2CIQ...
YM3DL   1996   MULTI-ONE HP   3,539,740   2,066   493   DL3FDU DL4VBP DL8OBC
YM2ZW   1996   SO HP 20M   2,562,296   1,823   484   
TA2DS   1996   SO LP ALL   322,392   340   228   
TA1BM   1996   SO HP ALL   8,142   61   46   
TA2ZI   1995   SO LP ALL   242,979   420   199   W6POK
TA1FA   1995   SO HP ALL   336,832   666   304   
TA1BM   1995   SO LP 20M   72,09   292   178   
TA2ZI   1994   SO HP ALL   776,358   883   297   W6POK
TA2ZO   1994   MULTI-ONE HP   1,197   22   21   TA2ZO Fatih
YM94KK   1994   Checklog            
TA1KA   1994   MULTI-ONE HP   100,1   315   202   TA1CDE TA1AN TA1BW
TA2DS   1993   SO LP ALL   350,088   443   232   
TA5/N0FYR   1991   MULTI-ONE HP   16,474,965   5,435   1,005   N0FYR HA0MM HA0OU HA0LC
TA2/LA6WEA   1991   SO HP ALL   1,967,771   1,497   481   
TA2BM   1991   SO HP 10M   87,15   209   55   
YM1AZ   1991   SO HP ALL   1,597,337   1,805   527   TA1AZ
TA1AZ   1989   MULTI-ONE HP   2,684,640   2,646   595   TA1AZ TA1AO
YM2KC   1988   MULTI-ONE HP   4,505,527   2,357   551   TA1E TA1AC TA2AD TA1KA K...

  Çevrimdışı TA1LSE

 • Kontrol Ekibi
 • Sitenin Sahibi
 • *
 • Bu Mesajı : 53
 • İleti: 418
 • Radyo Amatörleri
 • İsim Soyisim: Suat Emre Tezer
Ynt: CQ World-Wide WPX SSB Contest 2017
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2017, 11:23:27 »
2017 - LOG GÖNDERENLER

TA1AGA   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW   TB-WIRES   
TA1API   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   HIGH      
TA1BX   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA1CH   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   QRP      
TA1CM   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   160M   LOW      
TA1ED   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA1L   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA1MFR   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW   ROOKIE   
TA1MK   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TA1UT   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA2ACW   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA2ANK   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TA2ANL   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW   ROOKIE   
TA2BS   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA2BV   MULTI-OP ONE   NON-ASSISTED   20M   LOW       
TA2DE   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   HIGH      
TA2FE   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   40M   HIGH      
TA2IB   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   15M   QRP      
TA2LG   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TA2OTT   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      T.R.A.C.
TA2PI   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA2RG   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TA2TR   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA3CY   SINGLE-OP   ASSISTED   20M   HIGH      
TA3D   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   40M   HIGH      
TA3EL   SINGLE-OP   ASSISTED   15M   HIGH      TURKISH AYYILDIZ CONTEST TEAM TC3T
TA3EP   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW   TB-WIRES   
TA3IUY   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW   ROOKIE   
TA3IW   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   QRP      
TA3J   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   160M   HIGH      
TA3LSD   SINGLE-OP   ASSISTED   15M   LOW      
TA3MA   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA3MHA   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   HIGH      
TA4A   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA4AJK   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TA4ALQ   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   15M   LOW   ROOKIE   
TA4APR   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   15M   LOW   ROOKIE   
TA4LSM   SINGLE-OP   ASSISTED   40M   LOW      
TA4LYL   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA4RC   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA4SO   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA5ADK   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      
TA5BS   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW   TB-WIRES   
TA5EA   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA5EL   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA5FA   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA5IW   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      
TA7ASN   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      GIRESUN TELSIZ VE RADYO AMATORLERI DERNEGI
TA7EB   SINGLE-OP   ASSISTED   ALL   LOW      GIRESUN TELSIZ VE RADYO AMATORLERI DERNEGI
TA7I   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   ALL   LOW      TRAC_TRABZON
TA7JE   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   15M   HIGH      
TA7OM   SINGLE-OP   ASSISTED   160M   HIGH      
TA8RM   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   20M   LOW      
TC2G   MULTI-OP ONE   ASSISTED   ALL   LOW       ANTRAK
TC2MK   MULTI-OP ONE   ASSISTED   ALL   HIGH       
TC3SO   MULTI-OP ONE   NON-ASSISTED   20M   LOW       
TC3T   MULTI-OP UNLIMITED   ASSISTED   ALL   LOW       TURKISH AYYILDIZ CONTEST TEAM TC3T
TC4A   MULTI-OP ONE   NON-ASSISTED   ALL   LOW       
YM2KY   MULTI-OP ONE   ASSISTED   ALL   LOW       
YM4KT   SINGLE-OP   NON-ASSISTED   15M   LOW   


Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

exclamation
HPC World Wide DX Contest - 2017

Başlatan TA1LSE

0 Yanıt
958 Gösterim
Son İleti 08 Mayıs 2017, 11:11:45
Gönderen: TA1LSE
exclamation
2017 CQ World-Wide DX Contest

Başlatan TA1LSE

0 Yanıt
1009 Gösterim
Son İleti 10 Ekim 2017, 09:27:26
Gönderen: TA1LSE
exclamation
CQ World-Wide 160-Meter Contest 2017

Başlatan TA1LSE

1 Yanıt
1137 Gösterim
Son İleti 03 Şubat 2017, 17:26:06
Gönderen: TA1LSE
exclamation
CQ World-Wide WPX RTTY Contest 2017

Başlatan TA1LSE

6 Yanıt
1984 Gösterim
Son İleti 08 Mayıs 2017, 11:15:35
Gönderen: TA1LSE
exclamation
CQ World-Wide 160-Meter SSB Contest 2017

Başlatan TA1LSE

8 Yanıt
1950 Gösterim
Son İleti 08 Mart 2017, 08:44:58
Gönderen: TA1LSE