TELSİZ FORUM İLK ADIM > YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

trac üyeligi ve merak edilenler

(1/3) > >>

IhobiciyizI:
selam
trac dernegi hakkında bilgisi olan telsizci arkadaslar dernek hakkında yorum yapabilirlermi nasıl bir yer¿ üye olmak istiyorum fakat cekincelerim mevcut dernekler bu isi tam anlamıyla ogrenebilecegim bir alan mı yoksa gruplasma icinde kendi halinde olan bir yer mi. dusuncelerinize buyuk onem veriyorum uyesi olmakla olmama arasında kararsızım. dernege gitmeden fikir sahibi olmak istedim en onemlisi gecmisi olan bir yer bana nasıl bir fayda saglarmı bu yer¿

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=5862.0

TA2NC:
Dernek uyesi olmanın elbet avantajları vardır. Ozellikle TRAC uyeliginin qsl buro kullanımı icin bir avantajı var, ama uye olmasanız da derneklere gidebilir bilgi alisverisinde bulunabilirsiniz diye dusunuyorum. SOnucta devlet sırrı saklamıyorlar . Paylaşırlar bilgilerini sanırım.

Kendi adima konusacak olursam sanırım 2000 yılıdan beri hicbir dernege uye degilim ve bir eksikligini de duymadım.

Hele ki bir takım  derneklerin "baska dernege uye iseniz bize uye olamazsiniz" tarzı bir yaklasımını duydum gecenlerde ki hayret ettim. Hicbir dernege uye olmamanın guzelligini bir kez daha anladım. Boyle kompleksler ile ugramanıza gerek kalmıyor.

73

IhobiciyizI:
evet bu dediginizi bende duydum baska dernege uye olmasını pek uygun karsılamıyor bazı dernekler. haklısınız bir yere baglı olmamak en guzeli. hobide burası yeterli sanırım bilgi almada yine internetten de ogrenebilirim. bölgemde pek iyi duymuyorum herkes kendisine gore kompleks yapıyor görüp duydugum kadarıyla gitmekte cekimserdim en azından kendim yapabilirim buna inanıyorum. hobide emeklemeyi kendim yapsam daha iyi olacak gibi cevap icin tesekkurler TA2NC 73

TA1ODM:
" Hele ki bir takım  derneklerin "baska dernege uye iseniz bize uye olamazsiniz" tarzı bir yaklasımını duydum gecenlerde ki hayret ettim. Hicbir dernege uye olmamanın guzelligini bir kez daha anladım. Boyle kompleksler ile ugramanıza gerek kalmıyor.  "

vay canına! haha ne güldüm. ;D ;D ah ah ne desek boş 73!

TA1LSE:
Bu şekilde bir yaklaşımda bulunan kişilerin ve bahsi geçen derneklerin TRAC şubeleri olmadığını düşünmek istiyorum. :)

Sonuçta 1 tane TRAC var ve illerimizde bulunanlar TRAC' ın Şubeleri. Eğer dernekten kasıt TRAC' ın Şubeleri ise TRAC kendi içerisinde de bölünmüş olmuyor mu ?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek