AMATÖR TELSİZCİLİK BİLGİLENDİRME > KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (KEGM)

2017/2. Dönem Belge hk

(1/3) > >>

B.Arli:
Arkadaşlar merhaba,

2017/2. Dönem sınavına girip , evraklarını Kıyı Emniyeti'ne gönderen amatör adayı arkadaşlar , belgeler ellerine ulaştığında bilgi paylaşımı yapabilirlerse dağıtımın başlayıp, başlamadığını anlamış oluruz.

Ayrıca, özel olarak çağrı işareti talep ettiniz mi? Ettiyseniz verilip verilmediğini de yazabilir misiniz ?

Sevgiler
Burak Arlı

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=5811.0

cesurokcu:
Takip numarasının dediğine göre belgeler ellerine ulaşmış. Bakalım kaç gün sürcek.

B.Arli:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapTakip numarasının dediğine göre belgeler ellerine ulaşmış. Bakalım kaç gün sürcek.

--- Alıntı sonu ---
En kısa sürede gelir umarım. Ben de  3 Ekim de gönderdim.

Excelans:
Burak Bey merhaba;
Ben evraklarımı denk geldi elden teslim ettim. Teslimat takip konusunda kargo ile göndermelerde numaranız üzerinden bilgi alabilirsiniz onun dışında kurum bildirim yapmıyor.
Dağıtım konusuna gelincede verilen bilgiyi aktarıyorum; yaklaşık evrak takibi tespiti ve belge basımı süreci bir aylık bir süreyi buluyormuş. Bir ay sonra göndermeye başlayacaklarını söylediler. Bu dönem özellikle çok başvuru ve kazanım varmış o yüzden süreç diğer dönemlere göre daha yoğunmuş.
Ayrıca çağrı işareti seçimine gelincede şu an “I , N , O”harfleri sırasına gelinmiş. Yani çağrı işareti bölge kodundan sonraki ilk harf bu harflerle başlamak zorunda ama sadece bu üç harf değil. Alfabeye göre sırası ile devam edecek. Örnek verecek olursak “TA1 rakamdan sonraki ilk harfler kurumun takip ettiği alfabetik sıra neyse onunla başlayacak sonraki iki harf talebiniz varsa herhalde uygunsa değerlendirilebilinir denildi ama özel olarak bir çağrı işareti isteyemiyorsunuz söylenen o

Saygılarımla
Mert Kaan BATTAL

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

B.Arli:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapBurak Bey merhaba;
Ben evraklarımı denk geldi elden teslim ettim. Teslimat takip konusunda kargo ile göndermelerde numaranız üzerinden bilgi alabilirsiniz onun dışında kurum bildirim yapmıyor.
Dağıtım konusuna gelincede verilen bilgiyi aktarıyorum; yaklaşık evrak takibi tespiti ve belge basımı süreci bir aylık bir süreyi buluyormuş. Bir ay sonra göndermeye başlayacaklarını söylediler. Bu dönem özellikle çok başvuru ve kazanım varmış o yüzden süreç diğer dönemlere göre daha yoğunmuş.
Ayrıca çağrı işareti seçimine gelincede şu an “I , N , O”harfleri sırasına gelinmiş. Yani çağrı işareti bölge kodundan sonraki ilk harf bu harflerle başlamak zorunda ama sadece bu üç harf değil. Alfabeye göre sırası ile devam edecek. Örnek verecek olursak “TA1 rakamdan sonraki ilk harfler kurumun takip ettiği alfabetik sıra neyse onunla başlayacak sonraki iki harf talebiniz varsa herhalde uygunsa değerlendirilebilinir denildi ama özel olarak bir çağrı işareti isteyemiyorsunuz söylenen o

Saygılarımla
Mert Kaan BATTAL

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

--- Alıntı sonu ---
Mert bey, merhaba

Ilginiz ve detaylı anlatım için teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede tamamlanır işlemler.

Çağrı işaretine gelince, ufak not kağıdına rica olarak yazdım ve çağrı işareti şuanda PASIF görünmektedir.

Talep ettiğim çağrı işareti, TB2ARL umarım verilir.

Sevgiler
Burak Arlı

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek