AMATÖR TELSİZCİLİK,PAYLAŞIMLARIMIZ > AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI SORU VE CEVAPLARI

Bilgi düzeyim sizce ne düzeyde?

(1/2) > >>

dgnzcn:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkten test yaptım az önce

İŞLETME (A-B) Puan: 149 / 150 (99%)

TEKNİK (A-B) Puan: 158 - 172 (92%)

ULUSAL VE ULUSLARARASI (A-B) Puan: 67 - 67 (100%)

sizce nasıl?

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=5789.0

TA1LSE:
Sınavda da bir aksilik çıkmaz, bu performansı gösterirseniz eğer lisansınız cebinizde ;)

dgnzcn:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapSınavda da bir aksilik çıkmaz, bu performansı gösterirseniz eğer lisansınız cebinizde ;)

--- Alıntı sonu ---

İnsan isteyince ve çalışınca oluyor, daha 15 gün öne bilgi düzeyim sıfır iken, çalışma ve istek ile bu düzeye gelmişim, önümüzde sınav için 1 hafta gibi bir süre kaldı, çalışmaya devam :)

B.Arli:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkten test yaptım az önce

İŞLETME (A-B) Puan: 149 / 150 (99%)

TEKNİK (A-B) Puan: 158 - 172 (92%)

ULUSAL VE ULUSLARARASI (A-B) Puan: 67 - 67 (100%)

sizce nasıl?

--- Alıntı sonu ---

Çalışmaya devam  :) Ben geçen ki sınavda çalışmadım olmadı. Çalışmak gerek  ;D Bu sınavda da ilk adım olması adına " C " belge için başvurdum. İleriki sınavlarda yükseltmeyi planlıyorum ( eğer başarılı olursam )

73

TA2VW:
puanınız çok çok önemli değil mühim olan telsiz kültürünün yerleşmesi olmalı,kural ve kaidelere riayet olmalı teknik konular işletme gibi konular öğrenilebilecek konulardır söylediğim gibi mühim olan telsiz kültürünün yerleşmesidir

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek