TELSİZ FORUM İLK ADIM > HALK BANDI CB / 27 MHZ

Bu Preamfi CB de kullanılabilir mı?

(1/3) > >>

ahmetcan466:
Yine eski evde temizlik yaparken bulduğum muhtemelen dayimdan kalan bir Preamfi. İnternette biraz baktım 934Mhz gibi birşeyler gördüm ustadlardan CB için işime yarayıp yaramayacağını öğrenmek isterim, veya ne işe yarar?
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=5694.0

ahmetcan466:
Giriş konnektorleri biraz farklı Birgün bu sağı solu toplama  yüzünden başıma biseyler yağacak ama hayırlısı bakalım. :-)

ahmetcan466:
Cevap verebilecek kimse yok mu? :-(

TA1LSE:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapGiriş konnektorleri biraz farklı Birgün bu sağı solu toplama  yüzünden başıma biseyler yağacak ama hayırlısı bakalım. :-)

--- Alıntı sonu ---

Bu cihaz 934 MHZ çalışan bir Pre-Amfi. 934 MHZ diğer bir CB frekansı olup, şuan gsm operatörlerine 800 MHZ  sonrasında 900 MHZ tahsis edilmesi sonrası ortadan kalkan bir CB frekansıdır.

Arkasındaki çıkışlar ise N-type dır.

ahmetcan466:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapBu cihaz 934 MHZ çalışan bir Pre-Amfi. 934 MHZ diğer bir CB frekansı olup, şuan gsm operatörlerine 800 MHZ  sonrasında 900 MHZ tahsis edilmesi sonrası ortadan kalkan bir CB frekansıdır.

Arkasındaki çıkışlar ise N-type dır.

--- Alıntı sonu ---
Buna bir modifiye yapıp 27mhz e çevirme şansımız olur mu? Veya bu haliyle bir işe yarar mı?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek