ANTENLER,İLETİŞİM HATLARI,BALUNLAR > DUAL BAND ANTENLER

MOBİL VEYA CATI ANTEN YAPIMI

(1/8) > >>

gurbetcii:
cümleten selamın aleyküm tekrar eski konuları açmak zorunda kaldım kusura bakmayın 2015 2 dönem sınavını kazandığımı öğrenir öğrenmez bir cihaz aldım ve evimin çatısına bir anten yapayım dedim çok eskiden 27 mhz antenlerden bir kaç tane yapmıştım süper sonuçlar almıştım ama şimdi dual bir cihazım olduğu için bunada dual bir anten yapmam gerektiğinden saatlerce interneti dolaşmama rağmen bir türlü yeterli şema, resim, video bulamadım bulduklarım çok eski tarihlerde yüklendiği için malesef silinmişler yada yarım yamalak bilgiler kalmış evimin çatısı çelik çatı mobil anten veyahut bu boyutlarda çatı anteni şeması olan arkadaşlar açıklayıcı bir şekilde verebilirlerse hemen yapmaya başlayabilirim teşekkürler  ???

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=4984.0

TA1LSE:
İyi akşamlar,

Forumda flower pot şeklinde aratırsan, 2 sene önce yaptığım ve halen kullandığım antenle ilgili dökümanlara ulaşabilirsin.

gurbetcii:
resimleri ve şemaları indirdim inceliyorum şemayı türkçeye çeviripte verse idiniz daha kolay olurdu malum herkez anlamıyor ingilizceden :) teşekkürler

TA1LSE:
Suan disaridayim. Uygun bir vakitte turkcelestirir ve yeni bir paylasim yaparim.

gurbetcii:
resimleri ve şemayı inceledim bir bğlantı kuramadım daha anlaşılır bir biçimde bilgi verirseniz sevinirim 73

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek