TELSİZ FORUM KULLANIMI > TELSİZ FORUM ARZU VE İSTEKLERİNİZ

C SINIFI SINAV SORULARI

(1/2) > >>

muratakn:
Arkadaşlar Merhaba ,

Son iki dönemdir C sınıfı sınava girmekteyim,fakat bir türlü belge kazanmayı başaramadım sanırım sorularda hep aynı çıkıyor, C sınıfı soru kitapçığını nereden bulabilirim yada nasıl birşey uygulamalıyım yardımcı olur musunuz. ?

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=4718.0

TA8IOM:
A/B sınıfından girin bence, daha sonra da yükseltmek için bir daha girmek isteisteyeceksiniz çünkü.  Ama ille de C sınıfı diyorsanız da şu adresten indirebilirsiniz:https://www.kiyiemniyeti.gov.tr/userfiles/editor/diger/sorubankasi.rar

Icerisinde hem A/B hem de C sınıfı soru bankaları mevcuttur.
73

muratakn:
Hocam vermiş olduğunuz linkteki soru bankası bende mevcut fakat anlayamadığım bir konu var her sınavda sorulan sorular bir sonraki sınav döneminde demi soruluyor,yani sorularda değişme oluyor mu?
Bu arada tavsiyeniz içi teşekkür ederim ama bana C sınıfı belge yeterli olmakta..
Nasıl bir çalışma şekli uygulamalıyım 60 puanı nasıl alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum..
Teşekkür ederim.

TA4ASG:
Sadece sınavı kazanmak istediğinizi varsayarak konuşuyorum. Soruların çıktısını al, cevaplarını üzerine işaretle. Diğer şıklara bakmadan sadece sorularla sevaplarını birbirine ilişkilendirmeye çalış. yani o kadar da zor değil. Övünmek gibi olmasın ben A sınıfı için girmiş ve 100 puan almıştım. Hatta şu sınavda eşimde dahil 10 arkadaşıma gaz verip sınava girmelerini sağladım. 7 tanesi A sınıfı, 3 tanesi de B sınıfı kazandılar. Gözünde öyle çok büyütme yani.
Ama amatör radyoculuğu öğrenmek istiyorsan sınavdan sonra kendini geliştirmelisin.

muratakn:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapSadece sınavı kazanmak istediğinizi varsayarak konuşuyorum. Soruların çıktısını al, cevaplarını üzerine işaretle. Diğer şıklara bakmadan sadece sorularla sevaplarını birbirine ilişkilendirmeye çalış. yani o kadar da zor değil. Övünmek gibi olmasın ben A sınıfı için girmiş ve 100 puan almıştım. Hatta şu sınavda eşimde dahil 10 arkadaşıma gaz verip sınava girmelerini sağladım. 7 tanesi A sınıfı, 3 tanesi de B sınıfı kazandılar. Gözünde öyle çok büyütme yani.
Ama amatör radyoculuğu öğrenmek istiyorsan sınavdan sonra kendini geliştirmelisin.

--- Alıntı sonu ---
Vermiş oldğun bilgiler için teşekkür ederim,tabi ki amacım sadece sınavı kazanmak değil ama sınavı kazanmak da bir başlangıç..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek