TELSİZ FORUM KULLANIMI > TELSİZ FORUM DUYURU

CEP TELEFONUNDAN GİRİŞ İÇİN TAPATALK DEVREYE ALINMIŞTIR

(1/2) > >>

ta1db:
Değerli Arkadaşlar,

Web üzerindeki forumların akıllı telefonlar, tabletler üzerinde kolaylıkla ve etkin olarak takip edilmesi için geliştirilen Tapatalk adlı bir uygulama var. Tek bir uygulama üzerinden üyesi olduğunuz tüm forumları takip edebiliyorsunuz, yeniliklerden haberdar oluyorsunuz ve yazışma yapabiliyorsunuz. Dahası, Tapatalk uygulaması size forumda olmayan bazı özellikleri de sunuyor; Örneğin herhangi bir başlığa abone olma olanağı pek çok forum altyapısında olmamasına rağmen tapatalk üzerinden bunu yapabiliyorsunuz. Vs. vs.

Ancak ben bu forumu Tapatalk üzerinde çalıştıramadım. Önce "bu forum yoktur" gibisinden bir hata mesajı veriyor ve sürekli bekleme modunda kalıyor.

Radyo Amatörleri forumunu Tapatalk üzerinden kullanabilirsek foruma ilgi artacak ve herkes için yararlı olacak diye düşünüyorum.

73,
Murat

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=4401.0

TA3CY:
Merhaba Murat bey,

Tapatalk sistemini versiyon güncellemesi öncesinde kullanıyorduk.Ne zaman 2.07 versiyona geçtik sistem ile çakışma yaşadı.Şu aşamada kullanamıyoruz.
Güvenlik açıkları gereği güncelleme her zaman şarttır bu sebep ile bazı eksiklerimiz oluyor.Üye haritamız vardı her üye haritada kendi bulunduğu yeri imliyordu çokta kullanışlıydı fakat son güncellemeye onuda feda ettik..
İlginiz için teşekkür ederim ;)

ta1db:
Yücel Bey merhaba,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

73,
Murat

TA1IEL:
Sitemizi tapatalkta görmek isteriz :)

TA3CY:
Selam
Sitemize ceptelefonuzdan giriş yapabilmek ve formu takip edebilmek için telefonunuza TAPATALK uygulamasını kurmanız yeterli olacaktır

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek