AMATÖR TELSİZCİLİK,PAYLAŞIMLARIMIZ > İLGİNÇ OLAYLAR & BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?

İHTİYACI OLANLARA HURDALIKTAKİ CİHAZLAR

(1/6) > >>

TA2VW:
Değerli radyo amatörleri ihtiyacınız varsa Ankara Abidinpaşa hurdacısına gelen bol miktarda aselsan 4011-4015-4822 4826 motorola gp 300 gm 300 vs. cihazlardan temin etmek isteyen gelsin alsın cihazlara el cihazı için 20-25 tl mobil olanlarına 40 tl civarında istiyorlar çok miktarda almak isteyenlere bu fiyatlar 30 tl gibi bir rakama verebileceğini söylüyor sahibi ancak uzun zaman orada bekleyeceğini sanmıyorum cihazların muhtemelen yüzde 90 nı çalışıyor hepside proğram atıldıktan sonra amatör bantlarda çalışabilecek cihazlar almak isteyen abidinpaşa semti kiler market yanından 100 ilerdeki hurdacıya baksın adres tıp fakültesi caddesi kiler market karşısı 100 metre ilerisi ilgilenlere kolay gelsin,oradan temin ettiğim birkaç tane cihazın resimleri cihazlar çalıştı proğramlarını attım testler gayet başarılı bilginiz olsun kolay gelsin     

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=3422.0

TA2VW:
temin ettiğim diğer cihazlar ayrıca role için yapılabilecek 4831 serileri 100 tl diyor sahibi

TA2VW:
bakalım bu çalışacakmı vx 10(4X)

TA7BB:
merhaba.
motorola gm-300 de marmıydı  gözünüze çarptımı usta kolay gelsin
73
de ta7bb

TA2VW:
Doğrudur Ömer bey bahsettiğiniz cihazdan gm 300 var motorolanın spectranın araçta kulanılabilecek kontrol kafası var 4831 serisi, üzerine cihaz takılmış 4822 ve 4826 serileri bu tür cihazlar, hatta hangi frekansta çalıştığını bilemediğim benim role olarak yorumladığım olmayabilirde hf liner de olabilir küçük bir sandık kadar büyüklüğü olan cihazlarda vardı bilginiz olsun yalnız enerji soketleri mayk yok başka yerlerden temin etmek gerekir.marina bantta çalışan cihazlarda gördüm bilginiz olsun     

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek