AMATÖR TELSİZCİLİK BİLGİLENDİRME > KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (KEGM)

SINAVI KAZANIP AMATÖR BELGESİNİ BEKLEYEN ARKADAŞLAR (GÜNÜN HÜSRANI)

(1/234) > >>

TA2NL:
Tarih: 09/06/2010 09:57

Merhabalar,

Günlerdir Amatör Belgem geldi gelecek diye beklerken, dün Postacı kapıya kağıt bırakıp gitmiş. E tabi bende büyük bir sevinç oldu akşam akşam, neyse sabah erken saatte gittim Postane'ye dedim bana evrak gelicekti, işlemleri yaptılar bir sürü imza falan filan. Sonra aldım zarfı çıkarken şöyle bir yokladım içini ve şaşırdım, allah allah diyorum bunun içinde oyle kalıncana ehliyet'e benzer bir cisim yok. O zaman nedir ki bu acaba diyerek açtım zarfı. Birde ne göreyim "SWL Kıs Dalga Dinleyici Belgesi"

Yaşadığım büyük sevinç sabah sabah böyle bir hüsranla sonuçlandı arkadaşlar.

Murat DEMİRTAŞ

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=325.0

TA3AHS:
Tarih: 09/06/2010 10:09

Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah aynı hüsrana biz de uğramayız. 

TA3DN:
Tarih: 09/06/2010 11:34

Murat bey selamlar. Belgeniz hayırlı olsun. Yalnız bir şeyi anlayamadım. Siz sınavda yeterli not aldığınız haldemi lisans yerine swl geldi. 

TA3AHS:
Tarih: 09/06/2010 12:47

Burakk adlı üyenin Mesajıdır     :

--- Alıntı ---aktuelmurat:
Merhabalar,

Günlerdir Amatör Belgem geldi gelecek diye beklerken, dün Postacı kapıya kağıt bırakıp gitmiş. E tabi bende büyük bir sevinç oldu akşam akşam, neyse sabah erken saatte gittim Postane'ye dedim bana evrak gelicekti, işlemleri yaptılar bir sürü imza falan filan. Sonra aldım zarfı çıkarken şöyle bir yokladım içini ve şaşırdım, allah allah diyorum bunun içinde oyle kalıncana ehliyet'e benzer bir cisim yok. O zaman nedir ki bu acaba diyerek açtım zarfı. Birde ne göreyim "SWL Kıs Dalga Dinleyici Belgesi"

Yaşadığım büyük sevinç sabah sabah böyle bir hüsranla sonuçlandı arkadaşlar. :)

Murat DEMİRTAŞ
--- Alıntı sonu ---

Bence hic gecikme hemen KEGM yi ara.

TA2NL:
Tarih: 09/06/2010 12:49

Tekrar cevap vereyim; Hayır, sanırım orası muallak oldu . Sınavdan 15 gün kadar önce SWL istemiştim ben. Bu evrak gelince ehliyetim geldi sandım ama onlar bana önceden talep ettiğim SWL i göndermişler önce. Şimdi ehliyetin gelmesini bekliyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek