TELSİZ FORUM KULLANIMI > TELSİZ FORUM DUYURU

YENİLENMİŞ TA ROLE LİSTESİ:

<< < (8/8)

TA2ANA:
Birbirlerine karışmasının böylece önüne geçilmiş oluyor böylelikle. Tabiki marmara bölgesinde de röle sayısı çok  ve yayın da bol olduğundan bu şehirlerde uygulama olması gayet normal anladığım kadarı ile.

Bilgi için Teşekkür ederim.

73's

TA2AIB:
Yeni TA role listesi kullanım açısından renkli gerçekten kolay anlaşılır bölgesel detaylı arama yapılabilir bir liste olmuş hazırlayan emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

TA3ANL:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapKadir eline sağlık arkadaşım bu arada hangi cihaz içindi hatırlamıyorum ama bu listeyi bir cihaza entegre edebiliyorduk galiba...
rar formatındamıydı neydi hatırlayamadım ama otomatik olarak o sisteme çevirebilirmi?

--- Alıntı sonu ---

Selamlar;

Bildiğim kadarı ile tüm TA röle istasyonları için Wouxun cihaz (yada benzeri olan Midland ) için forumda vardı. Program dosya formatı bilinirse xls yerine cihaz veri dosyası olarak (.tw) aktarılması ve downloadı mümkün olabilir diye düşünüyorum.

Saygılar,

TA2ABD:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapSelamlar;

Bildiğim kadarı ile tüm TA röle istasyonları için Wouxun cihaz (yada benzeri olan Midland ) için forumda vardı. Program dosya formatı bilinirse xls yerine cihaz veri dosyası olarak (.tw) aktarılması ve downloadı mümkün olabilir diye düşünüyorum.

Saygılar,

--- Alıntı sonu ---

Murat Bey, merhaba
Wouxun icin .tw uzantili yukleme dosyasi icin bir calismamiz mevcut. Sayet web tabanli olarak online olusturulmasinda bir basari kaydedersek bunu da excel listesi gibi online hale getirecegim. Nitekim web browserlari ile antivirus yazilimlari bu tarz ozel uzantili dosyalarin internet uzerinden otomatik olusturulmasini pek sevmemekte ve bizi zora sokanda bu temel guvenlik ayarlari olmaktadir.
73..

TA3CY:
Selamlar,
İlk dönemde kullanmış olduğumuz röle listemizde bazı rölelerin kapsama alanlarını gösteren linkler vadı.Yeni listeye bu linkler tekrar eklenmiştir.

Örnek:
Listeden süz yapın
ANKARA - 145.625 -IŞIKDAĞI

Rölenin kurulduğu yere ( IŞIKDAĞI ) tıkladığınızda yeni bir pencere açılacak ve o rölenin kapsama alanını görebileceksiniz.

Kapsa alanı yeni bir sayfada açılacağı için "Açılır pencereye izin ver" yapmayı unutmayın.

Bu uygulama sadece LİSTEMİZDE ruhsatlı olarak görünen  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap röleler için geçerli olacaktır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek