TELSİZ FORUM İLK ADIM > YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

KONULARIN TAŞINMASI

(1/3) > >>

TA3CY:
Özellikle bu bölüm altında bulunan konular cevaplanma süreçlerine ve konunun akışkanlığına bağlı kalınarak dönem dönem ilgili kategorilere taşınmaktadır.
Bilgilerinize.

Örnek:
Şu an bu kategori altında bulunan
ASELSAN 4231 HAKKINDA BİLGİ ile ilgili konu ...
Yönlendirileceği yer
CİHAZLAR,KULLANIM,YAZILIM ile ilgili bölümlerdir.

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=2104.0

TA2VW:
Sayın başkan site de SİZİN ÇALIŞMALARINIZ başlığı altında bir bölümün olması ve burada arkadaşların yaptığı çalışmaları ve sonuçlarını gösteren isteyenin oraya gidip ol çalışmalardan faydalanması gerekir diye düşünüyorum en azından konular bir birine girmez saygılar 73

TA3CY:
Selamlar Hayati bey,

"SİZİN ÇALIŞMALARINIZ" Hangi konu ile ilgili anten,qrp,elektronik devreler vb bu sebeple konular karışmaktadır.Bu sebeple sizin her türlü çalışmanıza sistem açıktır.
Saece bazı bölümler normal kullanıcılara kısıtlanmış sadece amatör telsizci arkadaşlara açıktır.
öneri için teşekkürler:)

daredevil:
Konu yanlış yerde açıldığında yada forum kurallarına aykırı olduğunda taşınabilir, fakat "yardımcı olurmusunuz" başlığı altında açılan ve yardım talepli bir konunun taşınması  hatalı bir uygulamadır.

Burada açmış olduğum bir konuya bir daha ulaşamadım. Profilimden bir usulle ulaşılabilir olsa da pratiğini yitirdi.

Yanlışta olsa keyfiyet yönetimdedir,  fakat uygulama rahatsızlık vericidir.

TA3CY:
Selamlar,

Sitede uygun kategori var ise taşıma yapılması normaldir.
Bu sebeple kategorinin altında "Forumda uygun kategori yok ise burada açın "diye yazar.

Aynı bilgiye başka bir arkadaşın ihtiyacı olduğu anda öncelikle kategoriler altında arama yapılmaktadır.(Doğru olan budur)
Bu sebeple aranılan bilginin uygun kategoride olması ulaşılması açısından önemlidir.
Konunu önemi,ne kadar okunduğu,ne kadar gündemde kaldığı bunlar tarafımızdan takip edilir ve işleme geçilir.Bazen konu şu bölüme taşınmıştır uyarısı görebilirisiniz bazende göremezsiniz.
Açtığınız konuya ulaşılamama durumunda bilgi geçmeniz yeterlidir.Sitede 4 tane yönetici vardır ve hepimizin yaptığı her forum hareketi silme,taşıma vb durumlar loglandığı için ulaşmada problem yaşamayız.

örnek olarak aşağıdaki kategoriye bakınız
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şu an için taşınmayan iki adet konu vardır sizce yeri burasımıdır?

SONUÇ OLARAK
DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN TEK KONU UYGUN KATEGORİ VAR İSE ORAYA AÇMAKTIR.
73

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek