AMATÖR TELSİZCİLİK BİLGİLENDİRME > KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (KEGM)

SINAVI KAZANDIM HANGİ BELGELERİ HAZIRLAYACAĞIM

(1/27) > >>

TB3PSU:
Adınıza Amatör Telsizcilik Belgesi düzenlenebilmesi için;
# Yazılı başvuru dilekçesi
# Bir adet vesikalık fotoğraf
# Amatör telsizcilik belge ücretini yatırmak için; KEGM Telsiz İşletme müdürlüğü ile irtibat kurulması ( telefon, faks. e mail, posta ) alınacak kayıt numarası ile herhangi bir Vakıflar Bankası şubesine, TC kimlik numarasını belirterek ( 50TL) yatırılması.
# 18 Yaşından küçük olanlar için  veli yada vasi oluru dilekçesi (ekli dosyada var)

Admin
EKLİ DOSYALAR 27 MAYIS 2014 tarihinde sisteme eklenmiştir.Bu iki dosya K.E.G.M den  istenilen tarzdadır.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Linkback: http://www.radyoamatorleri.com/index.php?topic=1414.0

TA3CY:
Sönmen teşekkürler ihtiyaç olan bir mesaj ...
Bu başlık altında devam edelim.

metin:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapAdınıza Amatör Telsizcilik Belgesi düzenlenebilmesi için;
# Yazılı başvuru
# Bir adet vesikalık fotoğraf
# T.C Kimlik numarası yazılı beyanı
# Sabıka kaydı olmadığına dair yazılı beyanı
# Amatör telsizcilik belge ücretini yatırmak için; KEGM Telsiz İşletme müdürlüğü ile irtibat kurulması ( telefon, faks. e mail, posta ) alınacak kayıt numarası ile herhangi bir Vakıflar Bankası şubesine, TC kimlik numarasını belirterek ( 50TL) yatırılması.
# 18 Yaşından küçük olanlarda veli yada vasi oluru
# İrtibat telefonu ile İkamet adresi beyanı gerekmektedir..

Yazılı başvuru ,TC kimlik numarası yazılı beyanı,Sabıka kaydı olmadığına dair yazılı beyanı bu evraklar dilekçe gibi birşey midir? elinde örneği olan arkadasımız varmı.

--- Alıntı sonu ---

evet bende buna takıldım bu dilekçe nasıl oluyor bilen arkadaşlardan yardım lütfenn..

TA1ATD:
netten buldugum kadarıyla tek bır dılekce ıle hersey halledılebılıyor sanırım. benım buldugum dokumanda ıkı adet fotograf yazıyor. belkı bu kısım degısmıs olabılır.

Admin
Link değiştirldi

DİLEKÇE ÖRNEĞİ
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TA1ATD:
KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ,(TELSİZ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ'NE)
                                                                                               İSTANBUL
Konu: Amatör Telsizcilik Belgesi    03 Şubat-2010 tarihli Resmi Gazete de yayınlanan "Amatör Telsizcilik Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği ............... tarihinde .......... ilinde yapılan, Amatör Telsizcilik Sınavını kazanarak ........sınıfı Amatör Telsizcilik Belgesi almaya hak kazandım.
Amatör Telsizcilik Sınav ve Belgelendirme Yönetmeliği maddeleri gereği belgemin hazırlanmasını talep etmekteyim.
Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaram: .........................................
Amatör Telsizcilik belgesi almama mani olan bir sabıka kaydım bulunmamaktadır.
Kurumunuzca istenen diğer belgeler ekte sunulmuştur.
Gerekli işlemin yapılmasını ve “Amatör Telsizcilik Belgemin” hazırlanarak aşağıdaki adresime gönderilmesi hususunda; gereğini arz ederim.

Ad Soyad:

ADRES:

1- İki adet Fotoğraf (Arkasına Ad-Soyadı ve Çağrı işareti Yazılı)
2- Belge yenileme ücretinin ödendiğine dair belge aslı

Bu dilekçe orneğinde verilen adres tam olarak nedir. bizim kayıtlı oldugumuz adresmi yoksa  belgenin gonderılmesını istediğimiz posta adresımıdır. bılgısı olan varsa bu konuda da yardımcı olabılırmı.cunku bır cogumuz kayıtlı oldugumuz adreste degıl ısyerı adresımızde bulunuyoruz kargo ve posta zamanlarında. geldıgınde teslım alabılmemız ıcın posta adresı verdıgımızde adres beyanınız kayıtlardan farklı gıbı bır sebepten dolayı kabul edılmeme rıskı olabılırmı acaba?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © Smf | Smf Destek